чорний список

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Гелена, 30 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А я вперше стикнулася на цьому тижні з послугами славнозвісних агенцій по нерухомості - по вул.Фурманській 1 та вул.Митрополита Андрея, які просто нас два рази "намахали", оплативши інформаційні послуги 200грн., вони дають телефони своїх "господарів", з якими вже давно все наперед мають домовлено, а ті красиво тобі відповідають, коли ти з ними розмовляєш в агенції, обіцяють все показати і відфутболюють, коли вже треба реально показати квартиру, або просто відключають телефони, або пропонують зовсім не те, що ти просила....жах...причому це ціла мережа, бо договір однаково складений... я в шоці, що сама попалася на такий "гачок"((....і зрозуміла, що розраховувати треба лише на своїх, яким довіряєш))
     
    • Подобається Подобається x 15
  2. Nastyusha

    Nastyusha Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Раз купив чоловік в Арсені на Чорновола курячі лапки, приніс додому, я дивлюся, а на етикетці пише "Свинна шинка" чи щось такого, відповідно і ціна вища в 2 рази! Я їм подзвонила, чоловік відвіз, перерахували, добре що мали чек, а так би їли курку з присмаком свинини:D Так що добре дивіться на ті наклейки їхні!
     
    • Подобається Подобається x 21
  3. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Купили в Арсені сирник, виготовлений ПП Степанків. Я ще здивувалася, що так багато важить, а з вигляду - невеликий. Поки донесли додому, картона коробка була вся мокра, мало не текло з неї. А ще цілий лимон знайшовся в сирнику. Дивно, що без шкірки- теж додаткова вага була б.
     
    • Подобається Подобається x 27
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Ксані, ти не віднесла назад той лимон??
    в Арсені взагалі дорогі та не дуже смачні пляцки :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    не віднесла, бо лимон ніби входить до складу сирника :)))
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Купували їхню продукцію в різних магазинах,воно все було несмачне і не дуже свіже,певно люди вже знають якість їхньої продукції:bad: і не купують,тому і залежується на прилавку.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    У мене від хати найближчий супермаркет це Вопак. Народ! Перевіряйте там все 100 раз. Одного разу чоловік купив шинку, зафасовану, коли відкрили, то від запаху очманіти можна було. Не вернули їм тільки тому, що пізно було.
    Ще недавно там купувала чоловікові курку гриль, я зараз не їм, бо на ГВ, тому попросила тільки стегно і ще 2 рази перепитала чи свіжа і наголосила, що годую дитину (я кругом так наголошую, і ще кажу, що якщо мою дитину обсипе, то в санстанцію звернусь - надзвичайно дієво), знову прийшли додому, відкрили пакунок - а запах, що очі вилазать. Віднесли з скандалом, все повернули!
    Ще у них весь час свіжі булочки, беру булочку з яблуком (я з малим в ерго), а касир мені рахує пиріг з яблуками...
    Намагаюся у Вопак ходити тільки у крайніх випадках. Тому частіше їздимо в Метро. А там треба бути особливо обережним на касі.
    Тільки, те що трапилося з нами:
    -взяли 1 пляшку пива - вибили ящик (хоча пиво продавалося по штучно). Таке може бути і ненавмисне, бо декі люди не знають, що там продаються товари такими упаковками, як запаковано, і розпаковують... Але тоді це було саме навмисно, бо пиво дороге, тому і по штучно було...
    -акція на гречку: 18 грн з ПДВ 4 пачки, на касі вибиває 22 грн з ПДВ. Кажу касиру, що подивіться висить реклама і великими червоними цифрами ціна написана... Виявляться вони ще не встигли ціни перебити...
    - на ціннику одна ціна, на касі вибиває зовсім іншу. Постійно!
    - все, що запаковане в коробці треба передивлятися за касою, відразу після оплати, не виходячи з приміщення. Ми вже так купували шруповерт бошівський, який не працював, обігрівач з тріснутим корпусом, крісло компютерне без ніжки.
    А ще там деколи бувають ціни "з неба", купила там термометри філіпс дл малого за 50 грн., кругом вони були по 250 грн., до речі зараз вони в метро теж по 250. Також принтер в 2 рази дешевше ніж в інших магазинах. Купили ящик хурми по 13 грн, і гранати по 10 грн. Тобто ціни не нижчі, а суттєво нижчі. Правда таке рідко трапляється...
    А ще мене ну дуже дратує, що ціна без пдв великими цифрами, а ціна з пдв маленькими і те, що вони видруковують податкову накладну...
     
    • Подобається Подобається x 23
  8. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Натка, дякую, що на своєму досвіді поділились, але це не агенції нерухомості (вони по договору певно "надають консультативні послуги") - а звичайне видурювання грошей за "повітря".
    Нагадую ще раз усім новачкам - всілякі "квартирні" довідки за гроші, це традиційний для цього бізнесу лохотрон.
    Особисто я теж винаймаю квартири. Якщо треба буде якась інформація з досвіду - питайте. Але на ЛФ є вже багато розповідей форумлян на цю тему.
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 3
  9. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    дякую за інфо, я просто з цим вперше стикнулася і тому була просто ШОКОВАНА і ОБУРЕНА, як так можуть працювати люди, не боячись ні людей, ні Бога....хочеться про це розповісти всім-всім, щоб знали і не попадалися, і думаю як оце можна таких махінаторів притягнути до відповідальності...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Оце прочитала всі дописи про купівлю продуктів у супермаркетах і ще раз переконалась, що ми були праві, вирішивши все купувати у невеликій продуктовій крамниці наших хороших знайомих. Що у них нема - можна замовити, а вони вже тоді привозять. Оскільки ми знайомі, то і перевіряють самі, щоб нам чогось не продати зіпсованого .Совісні люди попались. Дорожче, звичайно, але як на мене, надійніше...
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Це стосується не магазину, виробника, все ж може знадобитися - звертайте увагу на етикетки.
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Найближчий до мене супермаркет-Скриня, тому часто закуповуюсь в тому сільпо(писала вже якось в гілці про супермакети і звиняйте, повторюсь)
    Молоко Ласуня дитяче-часто протерміноване бувае
    Сирки дитячі "тема"-вибирайте знизу самі задні бо ті що спереду теж часто протерміновані
    М"ясо купувала індиче для дитини прийшла додому смерділо ніби той індик сам здох ще перед минулим Різдвом
    Курячі гомілки купувала ще вагітною-вдома відкрила-сморід неймовірний, півгодини обіймалась з унітазом, три дні не могла їсти. З тою трупятиною треба було до них повернутись та пошкодувала своїх нервів та людей в маршрутці з якими прийшлось би їхати везучи то м"ясо.
    А тому щоразу купуючи м"ясо в сільпо я відриваю плівку і його нюхаю. Мала я їх десь. Хай попробують щось сказати як побачать.
     
    • Подобається Подобається x 14
  13. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Пішла минулих вихідних в Вопак в Новому Цумі, треба було купити деякі продукти. Спочатку пішла за майонезом, виявилось, що він ще з вересня місяця, перебрала купу пачок, знайшла дві маленькі з листопада... потім пішла вибирати мариновані печериці, дивлюсь два різних виробника в баночках по 500 гр, одні 15,70, інші майже 12 грн, взяла другі. Потім взяла ще дещо, вийшло на касі 50 грн. Заплатила, взяла чек і бачу, що в ньому Шампіньйони цілі мариновані 15,69 грн! Говорю касиру, в мене в чекові не правильно ціну вибило, а вона: "Ви ж брали гриби, тут вони і пробиті." Я: "Я брала за 12 грн." Касир: "Нічого не знаю, в мене так пробило, і взагалі що то ВЕЛИКА різниця 4 грн." Мене це збісило, так, різниця не велика, але якби я хотіла взяти за 16 грн, то я би брала за 16, а я вибрала інші. Підійшов охоронець і каже: "Що Ви тут шумите, подумаєш велика різниця, якщо хочете, то переходьте на інший вихід там є адміністратор, з ним і розбирайтесь, це не наші обов"язки, тут Вас вислуховувати." Я починаю йти на інший вихід до менеджера, але звернула до полиць з грибами, а там... вже немає ціни на ці гриби... Підбігає адміністратор і каже, що ці гриби тільки що виставили (їх стоїть всього три банки), тому немає ціни на них (яку я пару хв перед тим бачила). Я її питаю, чому ж тоді "новий товар" пробивається на касі з ціною зовсім іншого штрих-коду... Менеджер: "Всі можуть помилятись, візьміть собі щось на ті 4 грн". Я сказала, що я взяла все що мені треба, нехай віддадуть мені гроші... Мене це все хамство так вивело з себе, що я їм і про майонез сказала прострочений, а вона: "Треба дивитись, що купуєте", це значить, що зіпсутий товар на полицях це нормально.
    Це був не перший випадок в цьому магазині, недавно я купила там зіпсуту ковбасу, повернулась з дому і взяла на ту суму інший товар, але цього разу я їм не подарувала, сказала, щоб давали книгу скраг і накатала скаргу:cesored::cesored::cesored:
     
    • Подобається Подобається x 29
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    гроші то вернули?
     
  15. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    правильно зробили :y: як мені казали їх за ту книжку скарг жучать. Я раз в сільпо теж одну пригоду бачила незнаю в чому там справа була, але дівчинка з каси дуже швидко змилась і послала мужчину до адміністратора. При цьому навіть ніхто йому нічо не пяснив куди йти шо робити, він так бідолашний біля каси і залишився стояти, а вони всі повтікали. та касирша мені ніколи не подобалась вела себе не раз якось .... :n: а взагалі вони в тих вападках роблять ставку на те шо ви не знаєте по якій ціні ви той товар берете, ну попробуйте запам"ятати всі ціни на товар який ви брали, це ж нереально :confused::confused:
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Зая

    Зая Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А я тепер хожу с записничком і олівчиком!Кладу собі у візок щось і відразу записую у блокноті-мене коліжанка так навчила,а потім перевіряю по чеку.І маю приблизну суму яка витрачається на протязі тиждня:)
     
    • Подобається Подобається x 13
  17. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    так, вибачте, не дописала, гроші кинули разом з книгою скарг і з реплікою "Ручки нема". Але мене то не зупинило, бо в мене в сумці завжди ручок три-чотири валяється:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 13
  18. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    меня тоже бесит когда на полках лежит просроченный товар, как вообще такое возможно ведь это ТЕРРОРИЗМ со стороны магазина и его владельцев
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Там постійно одне хамство,захожу туди тільки за дитячим сирком,або за булочками з часником,але після того як унюхала запах молочки де та молочка лежить,не хожу туди,нерви дорожче.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Lyudik

    Lyudik Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Правда 100%, я теж туди рідко забігаю, але деколи треба щось швиденько купити, а він виходить найближче:confused:
    До речі, наступного дня йшли з чоловіком з Пелікана, він каже, що хоче йти у Фокстрот, тому йдемо через Вопак пройдемо, ми зайшли, а я побігла на майонез прострочений подивитись, так от майонезу на полках небуло:xaxa:. Я про нього і в книзі написала і менеджеру сказала, що піду його куплю і з чеком занесу в Захист прав споживачів...
    Але я зробила висновок, що його просто прибрали на кухню, щоб салатик приготувати чи курочок промаринувати:bad:
     
    • Подобається Подобається x 14
Статус теми:
Закрита.