чорний список

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Гелена, 30 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    теж надоїло стояти біля вітрини і витягувати постійно передній товар, особливо як собі уявллю як воно збоку виглядає :lol: але нема на то ради. Ой з ручкою вам повезло, а в мене завжди ніодної в сумці не валяється :scare:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Згадався мені випадок, який був приблизно в такий самий час минулого року (перед Новим Роком). Не зовсім можна його віднести до чорного списку, хоча... Якраз минулого року відкрився Арсен (вул.Патона), черги, ажіотаж і ми з мамою моєю закупляємось на свята. Вже на самій касі моя мама розраховується, а я стою вже поза касою і складаю все по кульочках. Тут проходить біля мене пацівниця з коробкою сірників і ставить на сусідню касу. Але наша каса спрацьовує і так гарно світиться червоним світлом і весь цей натовп дивиться на мене. Я так почервоніла!!!! Та ще й підішов до мене цей охоронець і почав виясняти. Виясняли вони не дуже довго, але не приємно було страшно! Після того випадку навіть заходити туди не хотілось, але через день пішли знов туди з друзями щоб закупитись на Новий Рік. і знов ж таки ті самі черги, тому ми розділились ми пішли за продуктами , а інших залишили в чергах на касах. Так от всі з повними кошиками, штовханина і нам з рук вибивають пляшку горілки. Вона летить і з диким шумом розбивається. Зразу всі люди зупиняються і стають кругом подивитись, що буде далі. але мій хлопеці не розгубився, пішов в іншу сторону, я за ним, залишили кошик на касі нашим друзям, а самі вийшли на вулицю. Потім нам розповідали, що почали оголошувати це по мікрофону!!!Уявляю як би це було не приємно. Хоча по Закону ми не повинні за це платити, так як існує ризик природних втрат. Ось такі от неприємні спогади!!!
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    хех, а я раз купила в арсені балончик від комарів (вони мене страшенно полюбляють :xaxa:) пройшло два місяці я вже пів балончика виприскала, але він в мене в сумці все таки лежав (я ж як і більшість жінок усьооо таскаю зі собою :xaxa:) проходжу я повз сенсор, а він давай пищати на весь магазин. Ой як соромно було :sad: але ніц прийшов охоронець подивився віддав мені його назад та й пішов. Гииии теперка я ніколи не звертаю увагу на людей які пищати біля каси починають :y:
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    гииии а моя сестра раз іграшку новорічну розбила, вони їх ставлять на сам край та ще й в такому місі шо всі біля хліба товчуться :confused:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А я цієї неділі заходила в Сільпо (чи як воно там називається!) в "Скрині" на першому поверсі. Пройшла я біля того відділу, де у них готові страви продаються, а там такий запашок прокислий стоїть, певно ті готові страви у них місяцями стоять...Аж знудило! Відразу перехотілося що-небудь там купувати!
    Але дивно, як-то так вони собі працюють так, і ніхто їх не перевіряє! Невже ніхто ще не втруївся такою їжею.....
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список



    А я вагітною сирничків захотіла. Ну так як вагітним, що хочу вже, зразу і не готуючи. Так ті сирники десь на смаженому м"ясі лежали чи готувались на тій олії після м"яса:bad::bad::bad::bad::bad::bad::bad::bad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    У мене те саме було з туалетною водою. Добре що догнала що то вона. Вони захист з коробки зняли а з банки ні. Добре що на вході пищали а не на виході. Бо майже не користовані були і без проблем би не обійшлось
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    І в мене з туаленою водою були проблеми:на касі запищало,прийшов охоронець,витрясла все з сумочки,червона як рак:confused::confused:-я ж навіть не знала,що чоловік її в тому Арсені купляв,добре,що вчасно додумалась......:cesored: ...з того часу ще в Арсен не ходила..
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Щодо товарів-"пищалок" в Арсені, можу сказати, що одяг та інші речі, на яких така спеціальна "кліпса" є, вони перевіряють на нерозмагніченість, а от з усякими парфумами, косметикою треба бути уважними і самим проводити через сенсори, щоб потім не було описаних вище ситуацій. У мене теж якось в Арсені антиперспірант пищав, прийшов охоронець, почали все по чеку звіряти, чи не впарили мені чогось зайвого...виявилось, що не розмагнітився той антиперспірант. А ще бачила, як в дядька російські рублі на сенсорі пищали:haha:))))) Ото була картина!
     
    • Подобається Подобається x 12
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    в мене лише в Метро пищало дуже часто.. і то так надоїло мому мужчині, що він заборонив мені купляти так будьщо в тюбику)))
     
  11. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А мені в Арсені на Чорновола колись "пищала" парасоля, куплена в Арсені на пр.Червоної калини і подарована мені на Миколая:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Та в Метро не тільки тюбики пищать :). Нам останній раз всі кульки перевіряли, а виявилося. що то палка салямі (за законом підлості, вона була в останньому кульку) :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    З Арсеном у мене теж не раз пригоди були. Один раз в мами пищав крем... майже використаний, подарований рік тому.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    в мене раз в сільпо на сихові так молоко розлилось. вязла кульочок, поклала пакет молока, встала, а воно геп і калюжа. якийсь розгублений менеджер побіг за охоронцем, а я стою і думаю не буду за це платити, в них кульки фігові а я що винна? прийшов охоронець, подивився і мказав їм прибрати розлите молоко, а мене навіть не зачіпали.

    в нас теж пищали. перше, що спитав охоронець Російські гроші маєте? покажіть... можете йти :)

    а мясо в супермаркетах я завжди стараюсь брати не фасоване і нюхати. Даречі в арсені на науковій такий приємний дядечко на мясі працює, ми з чоловіком були дуже вражені приємністю обслуговування.

    а в рукавичці, як вони тільки відкрились, ми раз скуповувались на 3 сім"ї (щоб оптом вийшло), а потім виявилось що в нас в чеку якийсь оселедець за 40 грн упаковка, а мамі в барвінку (скупались на уродини) пробили лишню пляшку горілки.
    я, коли скуповуюсь, орієнтовно підраховую скільки має бути, тому зайвого в чеках ТТТ не знаходила. Але бачила як хлопці на касі звіряяли всі позиції по чеку.
     
    • Подобається Подобається x 13
  15. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Вчора переконалася, що всі супермаркети - однакові, незалежно від того, чи Львів, чи Мукачево. Взяла в руки паштет печіночний (завжди купляю одий і той же), дивлюся на лейбу - строк до 10 січня. А потім своїм "гострим" зором помічаю, що папірець просвічується трошки і видно ще якісь цифри. Я відколупала верхню лейбу - а там ще одна, і на ній термін вийшов ще 21 грудня:eek:. Я кинула тим паштетом і пішла геть. Сваритися не хотіла, бо в мене відразу в таких випадках підскакує тиск, та й не хотіла псувати собі настрій перед днем народження, хоча осад залишився дуже неприємний.:umbrage::sad:
     
    • Подобається Подобається x 14
  16. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Я сьогодні була в Вопаку,казала собі шо більше туди не піду,але дитячих сирочків не було ніде,а в Вопаку вони завжди є,шо ви думаєте всі сирки пртерміновані лежать вже як 2 день,ну невже не можна їх забрати,я звернула увагу на них жіночці шо там складала,тільки тоді вона почала їх забирати,ну чого треба їм же тикати на то шо я взагалі не повинна була бачити:confused:
     
    • Подобається Подобається x 13
  17. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Сирочки тільки два дні були протерміновані,мені ж півроку тому вдалось у "Вопаку" на прилавку побачити сир протермінований десять днів...:confused:,відтоді я сир там не купувала. А ще там купляла молоко суперпастеризоване в тетрапаку і скисле,зате не протерміноване:),де ж то його треба було так "зберігати"?:confused:
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    У Франківському Арсені вони зробили місця де можна ціну перевірити, але він там дуже виликий, ось так, треба вимагати аби кругом таке встанолювали, бо продавці не хочуть тобі ціни перевіри :-(
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Ой, бачила одну картину, купила собі грна в дорогому бранні паняночка собі фарби в іЕпіцентрі і поклала до низу кришечкою, взяла вона ту фаруб до каси покласти, а та як вильється, вона вся в фарбі і декого заділо, мене ні :)
    Вона сварилась, кричала, їй сказали не рухатись і побігли за розчінником. так шкодую що не побачила, як її ваідмивали :)

    Але їй всеоднго сказали, що вона сама винна, бо банку не правільно поставила, я обалділа від їхньої наглості :scare:
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Alka

    Alka Member

    Відповідь: чорний список

    У моєї коліжанки були схожі проблеми, то вона мудро вчинила: зв"язалась із журналістом із львівської газети, розповіла свою історію. Далі ця журналістка дзвонить у цю агенцію, просить дати коментарі, називає прізвище особи, яка до них звернулась зі скаргою на них... Загалом працівників агенції мабуть добре трусонуло зі страху. Після цього надійшли до моєї коліжанки реальні адреси з реальними телефонами. І так вона знайшла собі квартиру з допомогою агенції нерухомості.
     
    • Подобається Подобається x 8
Статус теми:
Закрита.