чорний список

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Гелена, 30 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    я один раз в "Росинці" купляла туш... ну продавець все так гарно показала... на тестерній туші... і так мені її і продала...дома відкриваю ту туш... кісточка запацькана. і сухі крупинки дістає з середини.

    а головне шо, по маленьких крамничках санстанція шастає як шакали.... а в супермаркети ні ногою...
     
    Останнє редагування модератором: 26 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    ну хто має більшу "кришу", той і герой...
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: чорний список

    Хочу попередити про аптеки. Купуєте таблетки в коробках, перевіряйте чи таблетки там є!!!!!! Нам треба було купити таблетки за 120грн. і за 4.20. Купили, прийшли додому, а в тій коробці, що дешевше - таблеток не було. То добре що всього 4,20....
    Купляли в лікарні на Топольній. Але чула випадки про інші аптеки
     
    • Подобається Подобається x 13
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    менв недавно в аптеці "забули" вату покласти.Купляла різні дрібнички в аптечку,пластирі,піпетки,гарячи пакети на всяк випадок....прийшла додому а вати нема...а в чеку є:))
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    а вчора вечором був прікол з мандаринами....Вийшли ми з малим в магазинчик за шампунем,ну як завжди згадалось що ще треба кульки для сміття,прокладки,зуб.паста....стратила майже всі гроші.Виходим,а поряд мандарини продають,ну і малий захотів,я дивлюсь в мене лишилось 22 грн,думаю якраз купим кіло мандарин і ще молоко треба...МАндаринки по 16 грн,кажу продавщиці-1 кг.Ну вона мені зважує на 22 грн....я повторюю ..1кг,вона відсипає і робить на 20 грн.....я знову повторюю що мені ОДИН КГ....вона на мене така дивиться,а що на 20 грн.вам не підходить???!!!! Блін я так розізлилась....кажу а що по 1 кг вже не продаєте???? Скривила морду,але зробила килограм....
     
    • Подобається Подобається x 31
  6. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А я якось йшла допомагати своїй бабці готувати святкову вечерю на її день народження. Живе вона на Шараневича і попросила мене зайти в продуктовий магазин і купити кілограм мандарин. Мандарини в них лежали не на прилавку, а так далеченько, що роздивитися було їх важко. Коли я їх принесла і розпакувала, то виявилось, що практично всі гнилі.Прийшлося викидати:umbrage:
    А на Любінській є три кіоски (біля магазину Адамас), то колись купляла в них пиво, прийшла додому, а кришечка щось так підозріло ледве тримається, коли відкрили, то там була звичайнісінька вода! Але того не терпіли і пішли розбиратися:bazar:, гроші нам повернули.
     
    • Подобається Подобається x 15
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    ОГО! то вам треба було сваритись не з продавщицею,а з власником кіоска і ще звьязатися з торговим представником пивної компанїї....вони б такого парчухана дали тим продавщицям
     
    • Подобається Подобається x 10
  8. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список



    На топольній нема чому дивуватись. В мене враження що там нелюди працюють. Два тижні тому родич чоловіка там помер, то ліки що лишалися всі покрав персонал. Напевно в аптеку поздавали......
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Щось останнім часом все більше починає дратувати Антошка. Хагіси трусики які ми завжди брали там вже 80 гривень(з 5% знижкою) в той час коли в ДЦ вони 72 гривні. Сочок який в сільпо 5 там 6 гривень. Так по дрібничці добре набирається. Раніше ходила в антошку бо зі знижкою 5% виходило нормально а тепер і та знижка нічого не дає, то який сенс?
     
    • Подобається Подобається x 12
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    антошка дожилась. вже кульочки продають :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    :eek: Нічого собі. А ми щось не зауважили цього.
     
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    а ви коли останній раз там були? я була перед малого ДН (так по дрібниці: колготки, свічки, кульки). На касі питає (чим я була дуже здивована - ніколи не питали): Кульочок вам давати? - Звичайно.
    Вона клац, клац по касі.... короче, в чеку +35 коп за невеличкий кульочок. Раніше все гарно пакували по кульках, а тепер халява закінчилась. видно і до них криза дійшла....
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Про супермаркети. Кетчупи/соуси "акційні" - три штуки за дешевшою ціною - також прострочені :sad:

    До речі, ходить інформація, що "Арсени" збанкрутували... Так що або їх взагалі закриють, або хтось наважиться викупити і якість обслуговування може покращитися.
     
  14. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Ну за "Арсени" не варто вірити... Вони продали польській інвестиційній фірмі пакет акцій по Барвінку, відповідно влили гроші в "Арсени"... Звісно в них шалені борги, але Шлапак своє дітище просто так не лишить...

    Щодо акцій... то нажаль таке часто буває по продуктах харчування...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А я чула, що вже давно продали. У звязку з будівництвом того розважального центру на Кульпарківській, і у звязку з кризою мали велику заборгованість перед майже всіма постачальниками (деякий час в Арсенах було пусто на полицях) і продали (чи то може тільки Барвінки, чи разом з Арсенами). То асортимент зразу відновився на полицях. А то будівництво далі стоїть заморожене.
    Цікаво чи ситуація в Інтермаркеті не змінилася?
     
  16. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    В ДЦ так само:sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    НЕ зовсім відновився. НАприклад в Арсені на зеленій порошок пральний тільки двох фірм, може стояти дві полички однакового пива (в "ущерб" іншому звичайно)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Вчора там була - на Городоцькій. Напів порожньо. Що неприємно вразило - на багатьох цінниках дешевша ціна, вдома подивилася в чек - ціна вища. Або забули цінники поміняти, або спеціально не міняють, щоб люди думали ніби дешево і купляли. Особливо це стосується побутової хімії. Хоча посуд і іграшки там по нормальних цінах.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Відколи? Буюла в суботу так дали.
     
  20. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Те, що кульочки продають, з одного боку і добре....У Польщі в багатьох магаинах також так є....І не обов'язково це пов'язане з кризою і тому подібне. Просто вони боряться таким чином за екологію, просять щоб купували сумки ''екологічного'' типу...
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.