чорний список

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Гелена, 30 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. mileelen1

    mileelen1 Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    В таком случае поворачиваетесь и идете в другое агенство. Сама работала риэлтором, знаю, что много фирм ищют без предоплаты, а есть такие которые берут деньги (обычно небольшие) ничего не ищят, деньги не отдают.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Відповідь: чорний список

    К сожалению я просто попала к такой вот нечетной фирме...просто никогда с этим не стыкалась...только обидно...вроде 26,а обманули как маленькую:sad::sad::sad:
     
  3. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: чорний список

    Мій чоловік працює з нерухомістю (правда оренда квартир не осноний напрям), але у нього правило - контракт з клієнтом і передплата. Після цього такскає по замовленим варіантам. Якщо нічого не підійде - завдаток повертається. Так страхується і замовник (бо має договір, щей з прописаними вимогами) і виконавець (бо багато хто дивиться 100 варіантів і відмовляється, а сам тихенько повертається до власника і хоче домовитись напряму). :confused:
    Доречі, нормальні рієлтори ніколи вам не дадуть просто адресу і номер телефону, а поїдуть з вами... тож їхній заробіток!:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: чорний список

    Зараз з нерухомістю халепа. Багато хто не хоче здавати, бо ціни впали, а хочуть більше, багато взагалі називають неадекватні ціни (одна з причин, чому мій чоловік орендою квартир не дуже хоче займатися). А проблема ошалілого кидалова - то я взагалі мовчу!:cesored::cesored::cesored:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    В мене знайома також попала на замануху про оренду 1-кімнатної квартири зі всіма умовами і евроремонтом за 500 грн. Також заплатили 230 грн, дали тел орендарів,які постійно не мали часу показати квартиру або номер не відповідав.
    Маю знайому- ріелтор- також каже що срута. Ціни впали, клієнта нема. Як почула скільки зараз можна взяти за 3-кім квартиру:8:була в шоці, що так мало.Ми хотіли розмінювати квартиру.
    Зараз хіба повезло тим хто збирав /долари/ на квартиру , якщо збирався купувати 2- кім,напевно може і 3- купити за ті ж гроші. Ну а хто немав- той і немає.:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    В п*ятницю перед днем Валентина купувала в ДЦ на Дорошенка, пакетик порахували :confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    І я так "попала" в грудні, коли шукала, писала вище в цій темі....але ще платила 200грн, вже значить подорожчали їх "послуги":8:
     
  8. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Про супермаркети
    Однозначно ,що все що купуєте треба брати не з тих місць ,де поближце, а з тих де тяжко рукою дістатись.Там свіжіше.Це починаючи з хліба і закінчуючи шоколадками і жуйками на касі.
    Всі салати і решта страв -80% не свіжоваті продукти
    Акційні ціни - в магазині біля дому все те і без акції дешевше можна купити
    Пищить товар куплений мин. разу- справа в мал. магнітику -наклейці яку акуратно ховають .Навіть в кришечку крема.Але це страховка від крадіїв.Тому дома цю наклейку можна зняти і не пищати наступного разу.
    Я колись давно працювала в одному з супермаркетів Львова.
    Але впринципі ,ми щоп"ятниці ходим туди на закупи і я непам"ятаю щоб мені попадався не свіжий продукт.Хоч на дату завжди дивлюсь
    Трошки не потемі,вибачайте
    Веселих і сіжих вам покупок:):):
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Так дійсно, тепер в ДЦ пакетики платні :confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список




    Я вчора з того паршивого ДЦ йшла мало не плачучи. Хагіси які малій купувала за 70грн.-34шт тепер вже 85.
    А тут я ще тішилась:sad: http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=409536&postcount=69
     
  11. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Всюди подорожчали! То не в торговій точці справа. Я останній раз Памперси-трусики за 100грн в Метро брала (на той час в Антошці 130 були...), а вчора вже за 135 взяла типу оновлений варіант
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список



    Ну але долар вже не росте, чому ж далі піднімають? Один раз підняли як долар скочив, тепер знову.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Угу, просто держава про нас дуже дбає:sad:, а ще ціни на продукти:sad::sad::sad:. А речі дитячі, взуття. Недавно на хрестини йшла, то купувала косюмчик за 130грн. Тепер знову йду на хрестини - той самий костюмчик уже 210грн.:8:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Маю 2 пункти до списку.

    1) Салон весільних суконь Оксани Демчук. Приходиш до них спочатку, домовляєшся про модель сукні, вони знімають мірки і прораховують вартість. Шиють доволі довго, а коли сукня готова, тобі при видачі говорять ціну процентів так на 40-50 вищу, - мол, тканини більше пішло, гудзиків...

    2) Картопляна хата. Зайшли з чоловіком перекусити і заплатили за 2 бульби і 2 стейки...150 грн. Лохотрон в наступному: висить в них ціна за бульбу одна, коли ти підходиш до каси і її замовляєш, касир тебе питає: "вам соус гострий, середній, легкий"?(забуває сказати його ціну), Сир простий чи подвійний (знову забуває сказати, що за нього окрема ціна) і так ще декілька начинок тобі до тої бульби втюхує. Ти ж собі думаєш, що воно all inclusive.
    Окрема історія зі стейками. Один стейк в них важить від 400 гр. і більше, оскільки важать вони його не при тобі, сирим і з купою приправ зверху...
     
    • Подобається Подобається x 29
  15. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Може не в тему але скажу :
    Я знаю одне, у Львові такі страшні квартири в оренду здають , що їм така і ціна! А моя знайома без проблем 1 км. квартиру за гарну саму здає 250 у.о.+кварплата, но вона в класному стані з меблями, технікою, останній раз якісь бізнесмен чекав 3 години чоловіка під хатою, аби цю квартиру собі взяти :confused:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Myrka

    Myrka Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Мои сочувствия, мне после такогоо сервіса ощущения что кто-то куда-то накакал :ireful1: сорри за віражене. А ще Львів- столиця туризму, тьфу
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Цікаво, як в Росії люди повз каси в супермаркетах проходять?... ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. амелі

    амелі Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    А я вчора у "Сільпо" курячі крильця купила .Зі свіжою датою.А от коли розпакувала- спочатку не зрозуміла, що за специфічно-солодкуватий запах на кухні "висить"..
     
    • Подобається Подобається x 12
  19. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    Рік тому чоловік на день Валентина привітав мене подарунковою карточкою магазину білизни"Лоліта",там я вибрала собі комплект,коштував він тоді за 200 гривень. Мало того,що навіть при нечастому вдяганні він вже зносився,так вчора у "Метро" побачила точнісінько такий самий за 110 гривень,і то про теперішніх цінах!Я зробила собі висновки про той магазин,чоловік,думаю,теж...
     
    • Подобається Подобається x 15
  20. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: чорний список

    В ДЦ ціни ростуть буквально через день і в аптеках теж:8:
    Купляла краплі для носа були 2,80 (це для мами купляла), через два дні пішла собі взяти бо недорогі і хороші, а вони вже 4,90 :eek:, ще десь через 4 дні у мами вже закінчилися і вона попросила ще докупити ті самі краплі - прихожу а вони вже 7,30 :scare:

    Я кажу: що це таке? кожен день дорожчає, а провізор мені: Що Ви хочете все кожен день дорожчає :sad:
     
    • Подобається Подобається x 12
Статус теми:
Закрита.