Чужих проблем не буває!!!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Bree van deKamp, 2 Липень 2013.

  1. фасолька

    фасолька Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Перепощую інформацію з Facebook:

    Оксана Христук
    Вчора о 7:32
    Друзі! У кого вдома є журнали (автомобілі, техніка, географія) - поділіться ними з пораненими військового шпиталю. Це добрий спосіб трохи відволіктися від постійних больових симптомів та часом гнітючих думок. (пишіть в пп.)
     
  2. фасолька

    фасолька Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Продовжую з Фейсбуку:

    Можна приносити і залишати на КПП - там є кімнатка волонтерської сотні.Солдати вже отримують журнали, які принесли небайдужі люди і дуже їм радіють.
     
  3. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчатка знову звертаюсь за допомогою, на кідстафі познайомилась і дружу з багатьма дівчатами, в тому числі з зони АТО, і двом хорошим людям потрібна допомога. Одній дівчині Валі з Донецька, а вірніше її малюку потрібний теплий одяг та взуття на осінь-зиму, хлопчику зараз 5,5 місяців, важить 8 кг і має 66 см. Всім іншим забезпечують волонтери,збирають кошти, але в першу чергу купуються памперси, харчування...Зараз вони в Цюрупинську...Наразі списалась з Джейн стосовно одягу, може хтось має комбези теплі, костюми теплі, штанішки, рубашки, чобітки,носочки тощо, була би вдячна за допомогу) Друга дівчина Оленка має четверо дітей, сама з Горлівки, зараз волонтери знайшли квартиру в Мелітополі, але нажаль без меблів, в основному не хочуть селити біженців, так як деякі зловживали гостинністю(( Оренда вартує 2000 грн, а сім"я розраховувала на 1200, і тепер зайвих коштів немає на посуд елементарний, постільне, немає на чому спати. Наразі шукають роботу яку небудь...Можливо хтось має матрац інтексівський для спання, в ідеалі щоб були декілька двох спальних. Все обіцяє відправити назад, бо вдома все є, лише немає можливості забрати((
    Отже, з потреб:
    1) матраци чи каремати накрай чи коврики для спання декілька штук,щоб вмістилось 6 осіб;
    2) посуд - кастрюля,сковорідка, ложки,вилки,тарілки,чашки, саме основне;
    3) старший син поступив в універ потрібні пару ручок,зошитів і якийсь рюкзак чи спортивну сумку;
    4) Сину-восьмикласнику потрібний щоденник, зошити, олівці,ручки,рюкзак теж...
    5) Засоби гігєни,можна бу, мило,шампунь тощо,
    6)Постіль для 6 осіб, щоб було чим застелити;
    7) малим для дому ходити тапочки і спортивки
    8) батькам теж теплий одяг,небагато пару кофт,якісь штани чи джинси і тапочки для дому 45 і 43 розмір.
    Заміри для дітей: ріст 105 и 92, взуття по стельці 15 см і 18,5 см.
    Дорослі - одяг розмір 46-48 і 50-52 см відповідно
    Чоловічі джинси довжина 115 см. ОТ 42-45 см.
    Заміри мами - ріст 174 см ОБ 103, ОГ 95 см ОТ 86 см, ніжка 25 см стелька, якщо є якісь кросівки чи взуття на підошві або маленький каблук)
    Якщо хтось має подібні речі, напишіть мені в приват будь ласка, я підїду заберу і відправлю одним грузом) Буду вдячна за допомогу:girl_tender:

    ---------- Додано в 12:12 ---------- Попередній допис був написаний в 11:54 ----------

    Забула написати про Настуню) трохи все утряслось, зараз живе таки з мамою в новому будинку, навіть служба приходила і хвалила,що гарні умови... на тата малюка збирається подавати до суду на аліменти,він відмовляється визнавати дитину(( це з негативу...оформила допомогу,чекає на виплати, малюк росте по годинах) якщо в когось завалялись памперси трійка і одноразові пелюшки, то під"їду заберу) А так Оленка і Оля їй допомагають постійно, бо як зажди соромиться попросити))
     
  4. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчатка наразі одяг для дорослих зібрали, все інше в силі, і квартира в жахливому стані нажаль...знайшли правда іншу квартиру за 760 грн...потрібні обої, будь які,різні, щоб просто замаскувати той жах((( будуть в нагоді штори,тюлі, клейкі обої...
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  5. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Тако, пишу,.
    Подружка моя, з чоловіком, і двома дітками, 6 та 14 років, виїздили з Луганська. В кінцевому результаті, до Київа доїхала вона, чоловік та донечка, син за пару днів дався чути з Росії, повернутись не може, бо без документів.
    через два тижня тато поїхав в Луганськ по теплі речі, бо викрали терористи, за дві доби знайшли люди під Луганськом побитого сильно, доправили в Сватово, а звітам в київ. Тато в них - годувальник, зараз має струс, злам ребер, незрозуміла що саме з внутрішними органами. Також потрібна допомога по відновленню паспорта. З документів є лиш свідоцтво про одруження. Якщо є вакансія логіста, також повідомляйте будь ласка
    Ще потрібно кошт на лікування, бо вони ще крім того знімають квартиру, донечка йде в 1й клас.
    Якщо є бажаючі помогти - стукайте в пп, дам номер карти.
     
  6. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчатка, перебрала речі своїх малят - маю достатньо багато одягу, який хочу віддати потребуючим. Одяг і взуття різні - є теплі речі, є ще літні... Не знаю куди звернутись і сама не маю змоги відвезти, бо речей багато, а ми без авто... Можливо, хтось підкаже або зможе під"їхати і взяти - буду дуже вдячна...
     
  7. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Можна віддати в Карітас на Озаркевича, там збирають якраз одяг для біженців
     
  8. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    На вул. Городоцькій (319 а) при церкві Воскресіння Господнього при вході в двір храму встановлений такий великий "бегемот". Для пожертв речей. Піднімаєш дверцята, вкидаєш речі і все. Кому зручно територіально і є речі на доброчинність, то можна скористатись.
     
  9. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Чи має хтось віддати теплу курточку на дівчинку 6-7 років. Ріст орієнтовно 140см. Потрібно сьогодні

    За курточку вже домовились. Дякую нашій форумлянці
     
    Останнє редагування: 4 Вересень 2014
  10. konfety

    konfety Лучший изгиб на теле девушки - это ее улыбка!

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Зібрала я майже 3 мішки наших б/у речей та малого..ще маю повний-повнісінький великий арсенівський кульок з горіхами та близько 10 банок варення та ін. закруток..і ще декілька пар взуття ..
    Везти ту всю справу в той Карітас на Озаркевича? Закрутки там приймуть?
    І думаю, чи ще хтось хоче щось передати - то могли б захопити, бо їдемо машиною (з Сихова).
     
  11. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дякую, що заїхали і допомогли реалізувати допомогу потребуючим! Без Вас не уявляю, коли б ми добралися з тими речами... :):D
     
  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Теж маю зайве варення - візьмуть на Озаркевича?
     
  13. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Супер!
    Оксанця- моя коліжанка і сестра форумлянки Олюськи казала, що приймають все і за все будуть вдячні. Озаркевича, 4. Телефон її чуть вище подавала
    Крім того напишу ще список потреб
    рюкзаки ковдри гігієнічні засоби
    -рюкзаки шкільні
    -ковдри
    -памперси
    -шампуні
    -мило
    -порошки до прання
    -гігієнічні засоби
     
  14. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Репост зі сторінки ФБ мого друга, який працює на Карітасі з біженцями:
    "ПОТРЕБУЮ НА ЦЮ П'ЯТНИЦЮ 4-5 ЧОЛОВІКІВ
    - ЧЕСНИХ ВОЛОНТЕРІВ ДЛЯ РОБОТИ В "КАРІТАСІ" (вул.Озаркевича, 4).
    Будемо розгрібати підвал і робити там склад для гуманітарної допомоги потребуючим біженцям - жертвам війни!"

    Пишіть у ПП, дам контакти
     
  15. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    ще один фонд збирає речі, можливо комусь ближче

    Благодійна Організація "Фонд "Разом для молоді"

    Дорогі друзі! До нас звернулася представник Донецької Обласної Громадської Організації "Молодіжна Ініціатива Міст" п. Світлана, керівник "Регіональної школи волонтерів" в Донецьку. Волонтери зараз працюють в м. Святогірськ Донецької області, там є декілька житлових комплексів, куди з`їжджаються сім`ї з Донецька та Луганська, чиє житло зруйновано. Їх там багато, особливо сімей з маленькими дітьми. Їм для проживання потрібно просто все, бо і невідомо скільки вона там ще перебуватимуть. Ми просимо кожного. ВІДГУКНІТЬСЯ!
    Приносьте до нас:
    - дитяче харчування
    -одяг для дітей
    -засоби особистої гігієни (мило, зубна паста, зубні щітки, шампунь)
    -теплий одяг для дорослих.
    Просимо не тільки поширення цього повідомлення, але і конкретної допомоги!!!!!
    Місце збору( Хоткевича 16)
    тел. 097 28 28 521
     
  16. Vickie

    Vickie New Member

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Доброго дня шановні форумлянки! У Львові відкрився Центр волонтерства при Народній самообороні Львівщини. Ми будемо опікуватись переселенцями зі Сходу та Криму, сімями учасників АТО та самими військовими. Наразі Центр потребує волонтерів та речі для біженців.
    НЕОБХІДНІ РЕЧІ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ
    -Продукти харчування
    -Одежа (теплі жіночі та дитячі речі)
    -Памперси (3,4)
    -Взуття
    -Канцтовари для дітей (для школи)
    -Миючіі засоби,
    -Побутова хімія
    - постіль,
    - ковдри
    - рушники,
    - засоби особистої гігієни,
    - ліки (протигрипозні, противірусні)
    - кухонне приладдя
    - дитячі іграшки та книжки (створюємо дитячу бібліотеку в центрі)
    усе це - короткий список необхідних речей для переселенців із Криму та Донбасу.
    Якщо Вам є чим поділитись, будемо раді Вас бачити за адресою вул.Золота 17. Центр волонтерства або зателефонуйте нам і ми самі приїдемо за речима! Тел:050 259-69-70; 063-071-81-46, 098 3218203
    Також будемо раді бачити всіх небайдужих та потребуючих в нашому Центрі!!!!
     
  17. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Дівчата! Терміново! Хто знає мене по фейсбуку - вибачайте за дублювання. Збираю теплі речі і ліки від застуди. СЬОГОДНІ!
    Мій колишній чоловік - доброволець. Вони біля Донецька, затиснені. Волонтери за декілька спроб не пробилися, з самого початку холодів хлопці немають НІЧОГО теплого, крім термобілизни, і то не у всіх. Я вчора вночі знайшла волонтерку, яка до них поїде. Але речі треба сьогодні відправити. Я заїду, візьму хто що має (не машиною, я на маршрутках). Або хто має можливість - я живу в районі Скрині, Героїв УПА 76. Можна вислати Новою Поштою напряму до волонтерки. Треба - теплі шапки, светри, реглани, рукавиці, шкарпетки. Ліки від застуди, парацетамол, вітаміни. Там наші хлопці, які чекають, що до них приїдуть.... а речей невистарчає.
    [​IMG]
    УВАГА! Відправляю вже сьогодні а не завтра!!!
     
  18. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Інформація з ФБ:
    Юрій Маслянко
    !!! Потрібна допомога!!! Може хтось знає варіанти і може допомогти- на довготермінову реабілітацію відіслали до Львова пораненого, приїхав разом з дружиною, шукають житло район Стрийська-Наукова (готові платити до 2 тис.), дружина якусь роботу (працювала економістом в фармацевтичній мережі).
     
  19. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Щойно до мене додому приходила волонтер, просила допомогти, хто має можливість, хлопчику Богдану, якого витягли з-під заваленого будинку в Луганській обл. (по ТСН був сюжет про це) http://tsn.ua/video/video-novini/hl...-u-snizhnomu-v-tyazhkomu-stani.html?type=1551
    Зараз він перебуває на лікуванні в Львівському ОХМАТДИТі, терміново (до п'ятниці) потрібна кров 4(-) групи!!! Також не буде зайвою будь-яка матеральна допомога.
     
  20. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Відповідь: Чужих проблем не буває!!!

    Можливо, напишіть ще картки номер, якщо знаєте.