Ціна лікарської помилки.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Adriasia, 28 Грудень 2009.

  1. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    класно спихати все на когось,на систему,на державу..сунути лікарці в кишеню 20гр і казати -"така система",при цьому нічого не зробивши аби так не було!
    тікати туди,де краще...а де краще?це ще питання кому повезло їм там чи нам тут?
    маю на увазі про нове устаткування ...як приклад супернових устаткувань для недоношених дітей в Америці "по отношению к кислородной терапии недоношенных детей. Хотя насторожиться было от чего – в оборудованных по последнему слову техники отделениях для недоношенных полная или частичная потеря зрения отмечалась почти у девяноста процентов новорожденных с низким весом. В то же время в нескольких милях от нас, в большой, но менее «продвинутой» больнице это заболевание – ретролентарная фиброплазия – встречалось менее чем у десяти процентов недоношенных. Я просил своих учителей объяснить этот феномен. И я верил им, когда они отвечали, что врачи в менее оснащенной больнице просто не могли поставить правильный диагноз. Через год или два было доказано, что причиной ретролентарной фиброплазии являлась высокая концентрация кислорода, подававшегося в инкубаторы. Материально обеспеченные медицинские центры чаще делали детей слепыми только потому, что у них было лучшее оборудование – самые дорогие и современные пластиковые инкубаторы, в которых весь подаваемый кислород обязательно поступал к ребенку. Однако в больницах победнее использовались старые модели – ванночки с неплотно прилегавшими металлическими крышками. Они давали такую утечку, что, сколько бы кислорода ни подавалось в инкубатор, этого было недостаточно, чтобы ослепить ребенка." так що...це може нам повезло.що наші долі не вершать машини і супернове устаткування.



    і сюда цитуємо...Ежегодные медосмотры когда-то были рекомендованы таким группам риска, как промышленные рабочие и проститутки. Тем не менее, сейчас многие врачи рекомендуют всем проходить медосмотр хотя бы раз в году. Однако за пятьдесят лет регулярных медосмотров не возникло ни малейшего свидетельства того, что люди, честно проходящие эти осмотры, живут дольше или что они здоровее тех, кто вообще избегает врачей. Я бы даже сказал, что последние живут благополучнее, избегая определенного риска, связанного с медицинским вмешательством.

    :y::y::y:+1000000 (стосується всіх професій..педагог чи вихователь не за покликанням-так само біда для наших діток,та і харчовик недобросовісний теж зле)


    :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
    ржу немагу..на совість..а про інші методи лікування,як окрім "совкових" знать не знають і вчитися не бажають,бо вони ж "мудрі страші":girl_mad:(винятки є,погоджуюся,але..хіба вони їздять по курсам для збагачення свого досвіду і світогляду?штудіюють нові методики?)
     
  2. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    А де ви прочитали, що я пропоную давати 20 грн., прошу цитувати, а що те що в районних лікарнях стоїть апаратура, якій більше 30 років то це не вина держави, а кого тоді питати, коли не змогли врятувати 20 річну дівчину, бо не мали кисневої подушки, коли не врятували маленьку лялю, бо не має вільного кювеза. А ви бачили коли приходить сільський фельдшер із пустою аптечкою, тоді хто винен, кого будем питати. Та і взагалі тут говорити можна багато, але нажаль це все пусті балачки людей на форумах.
    А на рахунок лікарів старшого покоління, вибачте я вік не уточнювала, особисто в мене педіатр молоденька жіночка, яка поняття зеленого не має і зразу футболить у стаціонар, треба чи ні це вже неважливо, при цьому призначаючи таблетки, які противопоказані дітям до 7 років, а після семи є застереження при застосуванні, судити вам.
    І ще в моєї мами в селі фельдшер 50 років жіночка і вона разом із педіатром відвідує всі курси і ще ніхто не мав проблем, бо це дійсно професіонали свої справи.


    Я ж не говорила що всі такі хороші і уточнила, що вони також помиляються і бувають дуже халатними.
     
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    вона просто заробляє гроші..співпрацює з фармацевт.представниками,або ...є багато або і але..

    одні і ті самі ???

    ..

    просто кожен випадок індивідуальний,як і кожен лікар,пацієнт...а ще деколи все залежить і від думок людини і її вчинків.Бог нам посилає ту чи іншу хворобу не просто так.
     
  4. Lithium

    Lithium Active Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    Тут я вас підтримую, не можна всіх судити під одну планку, та і в принципі не нам їх судити...
     
  5. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    На все воля Божа! І тут все, що можу сказати. Раз винайшли те обладнання, яке винайшли, саме там, де винайшли, значить чомусь так має бути.
    Мене на такі роздуми наштовхнула недавня розмова з фаховою київською акушеркою. Яка бачила масу недоношених діток, яким рятували життя і які залишались в тій чи іншій мірі неповноцінними. Так вона сказала, що сама поїде народжувати в глухий район, де б не було відповідного устаткування... Тому що в природі є організований "природній відбір" і порушувати його неватро... Оттака от думка. Її легше підтримати зі сторони, а от вагітній мамі таке зрозуміти важко...
     
  6. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    вагітній мамі безперечно важко. Адже екологія зараз така, що природній відбір би нікого і не відібрав, а якщо б відібрав то сильних і здорових було б ой як мало!
    Тим паче якщо мама маючи погане здоров"я йде до своєї мрії, ризикує своїм життям заради народження свого янгола невже хто скаже їй що її дитя не пройшло природний відбір і його життя не будуть рятувати???? тим паче часто дітки недоношені виростають розумними і обдаорваними.
     
  7. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

     
  8. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    Не відомо чи ми б з вами увійшли в це число. Мене наприклад в місячному віці рятували від бронхіту, не давали гарантії, ледь врятували. Це також природний відбір??
     
  9. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    Але ж врятували! Зійшлися і досягнення людства і відкриття прогресу і хороший лікар в одному місці, коли в вас була потреба
    Я не відстоюю цю позицію, як єдиноправильну. Але над цим треба задуматись, бо самі ж ми гробимо своє здоров"я, імунітет і природні інстинкти собі і своїм дітям, а потім все звалюємо на лікарську помилку, чи недбалість, чи непрофесіоналізм
     
  10. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    я просто стою на думці, що при теперішній ситуації нема поняття природного відбору, адже ми не родимо по 12 діток, родимо часто одне, а потім рак, нирки хворі, позаматкові вагітності.... тому для того щоб зберегти хоч якесь майбутнє лікарям потрібно обов"язково рятувати тих діток, які хоча б дають якусь надію на існування.
     
  11. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

     
  12. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    Ось таку от статейку на Інфопорні про діагностику розмістили
     
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    Тут я зі свіженькою історією. можливо комусь стане в пригоді.
    мій брат роки три тому почав погано бачити, сходив до окуліста (він живе в Стрию). Окуліст направила до Львова, каже "нема в них апарата щоб перевірити що там". Направили його в центр корекції зору, що на Чорновола. Там йому поставили діагнос кератоконус, призначчли лінзи носити, краплі якісь крапати ну і сказали що все буде ок, в разі чого після 26 років(брату тоді 20 було) можна зробити операцію. Ну і час іде, а зір погіршується.Брат мамі каже "щось не те". Знов у Львів. Знову нові крапельки, "носіть лінзи, то прояв хвороби, все гаразд, не хвилюйтесь". Протягом 3х троків, брат в тому "центрі корекці зору" бував ну раз 8 як мінімум. Минулого тижня приїхав, а вона його чогось направляє в клініку іншу. каже, в іншій клініці є спеціалісти по кератоконусу, сходіть краще туди. Нам дивно стало, чого б це нас туди неправили? Але записались на прийом....і щоб Ви думали? кератоконус 4(останнього) ступеня, терміново треба робити пересадку рогівки..а її рооблять лише в Польщі і Москві, або брат осліпне.капець!зараз ми переписуємося з тими закордонними клініками, шукаємо йому місце на операцію. Останній окуліст який нас дивилася, сказала що цього можна було уникнути, якщо б ми раніше прийшли. можна було провести в них процедуру, котра покращує зір і може навіть припинити розвиток хвороби(коштує всього лиш 6 тис.гривень, в той час як пересадка рогівки 6тис. доларів), а тепер пізно вже.Казала, що вже навіть рік! тому можна було неозброєним оком! побачити що треба терміново щось робити.Що окуліст, без спец апаратури міг це побачити. а та "лікарка" з "церту корекції зору" мовчала і тільки лінзи і крапельки нам прописувала! злості нема на них!купують дипломи, а потім калічать людям життя!
     
  14. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    Дівчата, а чи реально взагалі скаржитись на лікаря?
    от коли в мене є написаний діагноз з печаткою лікаря, який виявився звичайною недбалістю чи просто небажанням лікувати і через цю недбалість тепер перенесла важку і дорогу операцію, і після якої ще буде довга реабілітація
    а все просто тому, що лікар не скерував на рентген
    якщо і написати скаргу чи буде це мати якісь наслідки для самого лікаря?
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    Я не оправдувую ту лікарку...звісно що то лікарська халатність(доречі напишіть прізвище лікаря, може стане комусь в пригоді)...але на мою думку зі сторони брата теж було безвідповідальне відношення до ситуаціі- на протязі трьох років зір падає, а він ходить тільки до одного лікаря, треба було до декількох лікарів йти на консультаціі,а не вірити тільки діагнозу одного лікаря
     
  16. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    Так він ходив до кількох, йому то окуляри прописували, то вітаміти. Казали спершу - багато за компом сидить, мало вітамінів. Пийте те, робіть се. Потім вже він прийшов і попросив направити кудись, де можна перевірити зір краще. Вони й направили його у Львів, до "дуже хорошої". І от та, "хороша" казала що операцію не можна робити, витягувала гроші до останнього.
    Якось вони з батьками протормозили, самі винні - ви праві. Зате мають тепер чудовий досвід.
    Що поробиш. Зате операцію вже зробили, тепер нова рогівка приживається, правда на разі зробили тільки на одному оці.

    Клініка " Лінкон", Яцкевич Соломія Ярополківна. Можливо вона в певних питаннях спеціаліст, але моєму брату зробила гірше.
     
  17. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    я от ходила до кількох лікарів, вони протилежні висновки робили
    а один дуже розумний лікар мені сказав, а чого ви консиліум збираєте, ви шукаєте лікаря, який вам поставить підходящий діагноз...
     
  18. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    Ще не назвали, а я вже зрозуміла, хто лікар. Намагалася мене "укатувати", посилаючи то до невропатологів, то до бозна кого, коли скаржилася їй на постійне зниження зору. Замовкла і не знала, що казати, коли я повідомила, що пройшла повне обстеження, бо проблема мене хвилює.
    Взагалі, там лікарі специфічний підхід мають: все добре, все добре, лінзочки чистенькі. А як відкриєш форуми і почитаеш, що вони пацієнтам НЕ кажуть, або окуліст не з їх клініки розкаже - :girl_impossible: Найпоказовіше - самі не в лінзах , а в окулярах.

    ---------- Додано в 17:45 ---------- Попередній допис був написаний в 17:39 ----------

    В даному випадку я не бачу вини пацієнта. Хто казав, що треба консиліуми збирати? Так, люди так роблять, бо не довіряють діагнозу одного "спеціаліста" - але чому це має так бути? Винен лікар, не побачила хвороби, стан пацієнта погіршився - вона в меді вчилася чи ні? В законі про лікарняні, наприклад, що написано? Ніяких аналізів не потрібно, щоб підтвердити, що людина хвора - лікар повинен встановлювати це на основі своїх знань, відповідно диплому. А тут, як вони себе позиціонують, такі передові методи обстеження, все під рукою, така "просунута" розрекламована клініка - і не зрозуміти, що відбувається?

    ---------- Додано в 17:54 ---------- Попередній допис був написаний в 17:45 ----------

    Звичайно, що реально. Над всіма є начальство. А ще є суд. Куди конкретно звертатися, можна запитати в гілці про юридичну допомогу або шукайте в неті. Пам"ятаю, коли мені відправляли з температурою на роботу, бо "більше не могли тримати на лікарняному", моя мама запитала - "А що, як ми зараз підемо в облздороввідділ і дочці ТАм поміряють т?" Не знаю, чи правильний напрямок мама вказала)) , але всі замовкли і лікарняний продовжили.
     
  19. Mariestellina

    Mariestellina New Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    Розкажу Вам свою історію. Лікарська помилка позбавила меня лиця і здоров"я.
    В серпні місяці я зробила пластичну операцію носа-риносептопластику у ОЛАШИНа В.В. в Естелі . Під час операції щоьс пішло не так і він попросту завалив конструкцію всього мого носа . В кінцевому результаті зараз кістка(спинка)носа вбита між очима ,а кінчик(хрящі) у формі великого клюва. Дихання носом-відсутнє повністю, дихаю ротом уже 8 місяць. Перегородка в перфораціях. Консультуюсь з закордонними ринопластами . Шанси вдалої реконструкції носа оцінили 60 %. От і що робити тепер не знаю...

    [mod] Імель: коментар лікаря щодо цієї ситуації за посиланням, чия правда вирішувати особисто кожому. надіюся, що нарешті форум матиме спокій[/mod]
     
    Останнє редагування модератором: 4 Квітень 2013
  20. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Ціна лікарської помилки.

    Знаю іі більше 10 років. Ні в яких питаннях не спеціаліст. Раджу занести в "чорний список".