Цистит. Що робити...

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем KAPUCHINKA, 26 Жовтень 2010.

  1. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    може! не завжди є можливість прийняти душ до чи після нього, а бувають і чутливі організми, які неадекватно реагують на механічні подразнення
     
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Лікарі це ще так описують:
    І до речі:
     
  3. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Мені сьогодні знайома сказала,що зараз ходить вірус,який спричиняє цистит,бо мене останній тиждень так болить сечовий.Хтось щось про таке чув?
     
  4. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    перечитала тему і не зважаючи на чиєсь ставлення до лікарів і ліків раджу всетаки самолікуванням не займатися. Тим більше керуючись у виборі ліків досвідом коліжанок чи ще гірше, рекламою. Мій досвід:1,5 місяці після пологів мала гострий цистит у всіх його страшних проявах, і кров була, і температура піднялась, і болі такі, що на стінку лізла (з пологами не зрівняти, але може то особливість мого організму ). Тепер думаю може то був цистит медового місяця:) В той же день пішла на консультацію до гінеколога,зробила УЗД, наступного дня здала аналіз крові і сечі. Аналіз сечі був жахливим. Консультувала мене лікар-нефролог по тел (бо в той час була в відпусці) з урахуванням того, що я годуюча мама. Був і монурал (2 дози)+ пробіотики мені і малюку,знов здача аналізів, потім 5 днів Суметроліну+ дієта і багато пиття, знов здача аналізу.Аналіз був добрим, через місяць знов аналізи+УЗД. Інфекція піднялась до нирок, діагноз піленефрит= місяць фурагіну+лацедофіл+дієта. Аналіз сечі сказали здавати щодва тижні (здаю раз в місяць ттт аналіз ідеальний)Через три місяці знов піду на УЗД і з "підшивкою" аналізів на консультацію. Взялась за лікування серйозно і комплексно,бо знаю, що краще вилікувати раз ніж все життя страждати від рецидивів. Залікувати чи зняти гострий біль за один -два дні то не вихід-така моя думка. Не хворійте:)
     
  5. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...


    ага:)- нічого не казали про шляхи передачі-мні кілька кумедних картинок намалювалося:)? Я собі то так уявляю- є собі якийсь вірус, але якщо погано лікуватися, то він може вдарити по ослаблених місцях- когось, зокрема, по сечовому.
    kvVITKA, в мене теж перший раз було після пологів.- після пологів організм ослаблений, і нирки з сечовим працювали 9 місяців понаднормово. Треба всім мамочкам не забувати про себе і дбати і про себе також, не лише про малюка.
    моя думка про травички- після лікування антибіотиками, антибактеріальними ітд. пила для профілактики курси трав- думаю, вони теж немало важили в видужуванні, але коли гостра стадія, коли море крові і нестерпні болі- я б травами не бавилась.
    Коли в мен ебуло загострення- телефонувала бабуся і казала на низ живота прикладати лист капусти (та яка капуста, коли лімфоцити, еритроцити на все поле зору, прямо кажучи-суцільна кров?!). Цього літа бабусю-бідаку теж продуло і вона тоді каже: "Пробач, дитинко, що я тобі тоді казала таблеток не пити, а капусту прикладати- я тоді навіть уявити не могла який то біль" :)
    А ще після тих циститів і пієлонефритів в мене змінився гардероб-пішли спати всі куці светерки, поселилися комбідреси- як бачу когось з голою спиною-струмом по тілу пробиває. Якби то люди наперед знали що це за біль-думаю так би не ходили...
     
    Останнє редагування: 1 Листопад 2010
  6. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    І я цього літа відчула,що таке цистіт.Після нічного купання в морі (вода парне молоко),на наступний день не могла відійти від унітазу.Всі на пляж-а я на білого друга,постійний позив сходити в туалет,нестерпний біль,кров..просто жах.А до найближчого лікаря 60 км.Місцева медсестра порадила антибіотик,при якому не можна виходити на сонце (і це перебуваючи на морі в 40 градусну спеку,де їдальня не в корпусі,а до аптеки ловити попутку і їхати кілометрів 20 )На щастя в мами з собою був якийсь травяний препарат (щось для нирок) і недалеко від нас природні гарячі джерела.Після двох днів сидіння в тій водичці (справжній кип'яток) я і забула про всі свої болячки.Але, після прочитаного бачу,що для перестраховки вартує здати аналізи
     
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Ох. Колись просила подругу не ходити в капронках у морози. Був сильний мороз, а вона в клуб вибралась у тонких колготках. Ну але хто до такого прислухається?
    Так от через пару днів вона подзвонила і спитала, що я приймала від цистіту...
    Якби ж то ми вміли вчитись на чужих помилках.
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Дякую, дівчата, всім за поради багато чим скористалася, мені таки на деякий час трохи полегшало. В четвер ходила до лікаря, ну ходила, то голосно сказано, якось залізла в машину, та й мене завезли.( Якось то все в мене сталося дуже не вчасно. Тато після операції, залишити надовго самого не можна, мама поїхала додому (батьки не зі Львова), чоловік у відрядженні, а в мене почався цистіт, до лікарки не можу додзвонитися :khomyak: )Мені вже значно краще ттт, здавала сьогодні аналіз є білок 0,099, хтось знає чи це дуже багато? Десь в обід піду до лікарки, але той білок мене трохи мучить.
     
  9. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Наскільки я пам"ятаю то є багато,норма здається 0,002, але може хтось точніше скаже.Не мучайте себе наперед,все буде добре,головне лікуйтесь і одужуйте!
     
  10. Каміла

    Каміла New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    згідна з Вами на всі 200%, це не жарти і в першу чергу може бути інфекція, яка передається статевим шляхом..не виключається і перехолодження, але краще піти до лікаря..
     
  11. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    В нормі білка не має бути взагалі, але 0,099 - це дуже мало
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Ну от в мене знову почалося...Записалася на завтра до лікаря,надіюся він дійсно добрий лікар(Мартин І.Ю.),бо я з самого ранечку їду аж на Симоненка до нього :girl_impossible:
     
  13. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Відпишіться завтра чи справді хороший.
     
  14. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    наскільки я зрозуміла у нього ще є брат-гінеколог.
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Ну що,була я в лікаря,провела там півранку.Тепер ще маю на роботи йти,а не хочеться-то...Здала аналізи,трохи є лейкоцитів,але казав Мартин,що по узі все нормально, тому треба шукати причину ще в чомусь.Їду в вівторок здавати мазки в гінеколога.Дивно трохи,бо як була на узі,то дівчина,яка мене дивилася сказала,що ймовірно то виходив пісок,тому так пекло.Я вже перелякалася...Чекала на результати аналізу,то та пані сказала-у вас самий що не є справжній цистит.А він сказав,що по узі все в нормі, а аналізи просто не дуже добрі...Так що ще до нього прийдеться йти.Поки що виписав Канефрон і Фурамаг.
     
  17. Nyuhenya

    Nyuhenya New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Я вперше захворіла 2 роки тому, з тих пір вже тричі загострювався :sad: була у трьох лікарів, з власного досвіду можу сказати, що дуже вірити їм не можна і все, що призначають, ДО ТОГО як купити треба перевірити (я використовувала інтернет - читала описи й інструкції), бо є такого понавиписують....
    Монурал, не дивлячись на шалену ціну, мені не допоміг. Я пила Канефрон, Гліцесед і Гінекохіль, окрім того, спринцувалася і ставила свічки всюди, куди можна:girl_impossible:
    Ну на перший раз вистачило... Потім пила Фітоліт.
    Чула, що так, як порадили зробити із ромашкою, роблять із Тройним одеколоном, бо він повністю на лікарських травах. Але я так не робила.

    Щиро бажаю всім швидкого одужання і взагалі забути, що воно таке - цистіт...
     
  18. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    KAPUCHINKA ну як ви там? Як лікування?
     
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Дякую, вже добре. Сечовий, правда, ще трошечки турбує, а нирки вже не болять ))). І надалі дотримуюся дієти, їм овочеві зупки і кашки, і нічого не солю. Вже кілька днів ходжу на роботу )))
     
  20. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Можливо хтось знає де у Львові можна зробити такий аналіз як "транспорт солей"?