Цистит. Що робити...

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем KAPUCHINKA, 26 Жовтень 2010.

  1. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Як пішла на роботу стикнулася з такою проблемою. Була в лікаря, курс лікування, потім ще пару раз ловило, знов лікування, зараз ніби пройшло, стараюся в ноги не замерзати.
    Найбільше мені допомагали парові ванночки, а тоді під тепле одіяло.
     
  2. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Я перший раз захворіла цистітом вже десь ....надцять років тому, серед дуже жарких літніх днів, і в ноги не мерзла, і в холодній воді не купалася з чого воно взялось то й не знаю :girl_sad:. Турбувала мене ця хвороба по кілька разів на рік :girl_cray:, проходила повні курси лікування, вигрівалась нічого не допомагало, цистіт повертався знову і знову. Один лікар назначив дуже неприємне лікування :sad:, мені через катетор вливали раз на день 1% розчин срібла (рецепт виготовляли на замовлення в аптеці) :8:, процедури тривали десь зо 5 днів, але після того лікування пройшло вже напевно років з 6, а мене жодного разу не турбував цистіт ту,ту,ту:connie_pull-pigtail.
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    моїй сестрі двоюрідній таке робили.. То дійсно нериємна процедура..Але певно помічна..
     
  4. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Є версія, що такою процедурою інфекцію можна занести в сечовий. Тобто якщо вона у вас лише в сечовому каналі, то катетером можна занести її дальше. Дехто повністю виліковувався, а декому гірше ставало після таких процедур. Можливо, то ще залежить, чим промивають, бо я читала, що травами, про розчин срібла не чула.

    ---------- Додано в 19:34 ---------- Попередній допис був написаний в 19:24 ----------

    Монурал дуже сильний антибіотик. Він діє протягом 4-х днів, тобто якби ви приймали протягом цих днів антибіотики. Але. Він дієвий лише під час гострого приступу циститу. Тобто якщо він у вас перший раз в житті. Ви десь підхопили інфекцію і не знаєте що ся робе. Тоді Монурал дуже дієвий. І зазвичай крім нього нічого більше і не треба. Але якщо цистит хронічний, то Монурал нічим не допоможе.
     
  5. GalkaSv

    GalkaSv Active Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    таки помічна :girl_yes2:

    можливо й так, але слава Богу мене це оминуло, бо досих пір нічого мене не турбує :connie_pull-pigtail.
     
  6. Nivea

    Nivea New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Я хворіла цистітом дуже довго, дохворілась до хронічного, лікувалась антибіотиками, тільки заліковувала на деякий час. Відпочиваючи в санаторії, я звернулась до уролога, він назначив озикирит. Дванадцять днів обгортання, як рукою зняло. Повірте :girl_yes2:
    Моя мама, як чує, що її турбує мочовий Вона відразу п"є відвар корення петрушки, їй допомагає
     
  7. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

     
  8. galushka

    galushka New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Можливо комусь виписували вакцину Уроваксон від циститу, яка продається в таблетках? Хотілось би знати чи вона справді ефективна.
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Приймала таблетки, допомогло. Думаю дія в вакцини теж хороша.
     
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Під словом вакцина, мається наувазі справжня вакцина? Така як, для прикладу, від краснухи?
     
  11. true

    true New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Я теж лікувалась антибіотиком. Ципрофлоксацин. Мені допоміг.
     
  12. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Дівчата хотіла з вами порадитись. На днях вхопив мене гострий приступ цистіту з температурою і кровянистими виділенями. Цистіт мала ще до того і ніби успішно вилікувала а тут зїла багатенько соленого сала і от ....
    Пішла я до лікаря, він призначив антибіотик олететрин,але поки його не приймала а пила канефрон.на другий день стало краще. Думаю чи приймати ці антибіотики чи ні.
     
  13. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Колись давно в мене теж таке було, але обійшлось без антибіотика...якшо вам краще, то я обмежилась канефроном, або до іншого лікаря ше сходити.
     
  14. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Я пила спочатку уролесан - ефекту нуль, потім фурадонін по 1 таблетці 3 рази на день протягом 5 днів - допоміг на 2 день, і дешевший (упаковка 20 таблеток десь 12 грн), плюс пити багато рідини (найкраще чаю), а ще ванночки з ромашки і звіробою.
     
  15. Lubochka

    Lubochka New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Думаю займатись самолікуванням неварто, а при перших же проявах хвороби необхідно іти до лікаря! В клініці "Капля роси" дуже хороші спеціалісти, мені свого часу допомогли вилікуватись від цієї напасті... після курсу лікування поки що жодного разу не турбував цистит.
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    А де це є?
     
  17. crissola

    crissola Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Була я 3 дні тому у Загоруйка ...діагноз гострий цистит...Призначив пити офлоксин, фурмаг...крім цього я ще собі взяла кисломолочні бактерії для відновлення мікрофлори..бо при вживанні антибіотиків у мене одразу молочниця починається....
     
  18. status quo

    status quo New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Девочки, вы с циститом не шутите, у женщин ( это связано со строением организма),всё может быстро перекинуться на почки.Если назначили антибиотик,значит пейте.Ещё назначали раньше 5-нок, бисептол, но канефрон - тоже хорошо(это на травах),
    На своей шкурке знаю,что эта гадость появляется неожиданно,но уходит долго.
    Особенно тревожно когда есть кровянистые выделения, значит инфекция хроническая, а сейчас как раз период обострения всех хронических болячек.Ещё я заметила,что обострение цистита может вызывать молочница (у меня так тоже несколько раз было),я тогда брала свечи и таблетки от молочницы.
    Конечно подержите диету (я пол года строго держала,зато похудела ,похорошела,это я хвастаюсь)))),
    Когда прошёл острый период, подобрала сбор трав, 10 дней заваривала и принимала сбор,5 дней перерыв.И так несколько месяцев.
    Надолго забыла про эту не очень приятную болячку.
     
  19. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Починала лікувати сама фурадоніном і уролесаном цистит, долікувалася до того, що тепер лікую нирки(((. Однозначно з цим треба піти до лікаря, щоб потім проблем не було.
     
  20. lovefreedom

    lovefreedom New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    у мене, слава богу, лікування циститу пройшло без антибіотиків. пила канефрон - допомогло. а цистит - це страшне, при найменшому переохолодженню ніг - болі аж до сліз. мій уролог дивувався - як це так, аналізи нормальні, а скарги є. аж узд цистит показало. зараз під час вагітності знову сечовий поболювати почав, канефрончик знову рятує... але це як в кого. кожен організм особливий, комусь фурадонін допоможе, а когось антибіотики тільки рятують. Будьте здорові, дівчатка!