Цистит. Що робити...

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем KAPUCHINKA, 26 Жовтень 2010.

  1. likeangel

    likeangel Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    мені фурамаг допомагає, вже за 15 хв. позиви і печіння знімає
     
  2. MALYSH

    MALYSH New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Ой дівчата бережіть сябе від цієї болячки!
    В підлітковому віці я буже багато раз хворіла цистітом, зараз мені 24 і в мене знайшли уреаплазмоз
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    І що? я раніше думала також, що то пов'язані речі, але мені лікарка сказала, що уреаплазмоз циститу не викликає, у мене його не виявили, а цистит є час від часу. Найгірше, що лікарі ніц з тим не можуть зробити.
     
  4. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Мене та біда мучить з вівторка, пила фурамаг, канефрон, в четвер здала аналізи, подивилися мене на узі і сказали що проблеми ніякої не видно, і приписали полин ще про всяк випадок ще + до того всього що п ю, а мені і далі боляче в туалет ходити, ще з четверга заствляю себе пити відвар петрушки (мене аж тошнить від нього), думала може вже сьогодні відпустить, але ж ні, полегшало тільки трішки, біль є далі, вже не знаю шо робити :sad:
     
  5. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    - шукати інших лікарів чи й навіть лягати на стаціонар! В мене в 18 через цистит почалось запалення нирки - так само вдома лікувалася, терпіла, думала що пройде, але коли біль став настільки нестерпним що вже не могла ходити(біль відчувався у нозі і спині)- батьки мене ледь не на руках занесли до лікарні. Полежала там менше тижня, поприймала ліки - і все, на 5 день вже втікала з лікарні, лікар помітив і виписав - сказав що як я бігаю по вулицях, то вже здорова:girl_crazy: До цього часу (тьху-тьху) жодного рецидиву, хоча не можу сказати що дуже бережусь.
     
  6. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Дівчата,попробуйте попити цистон(він на травах) і траву пол-пала.
     
  7. Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Щиро співчуваю.
    В мене теж таке буває. Якщо це просто якась інфекція, допомагає фурадонін (але від нього нудота), або ж фурагін (нудоти не викликає).
    Але якщо після прийому цих засобів і надалі залишається біль, то швидше за все у вас виходить пісочок з нирок. Він шкрябає стінки сечового каналу, от вас і болить. Раджу те, що в такому випадку радили мені лікарі. Дуже багато пити. Воду, чай, пиво навіть :) Крім того, щоб зменшити біль, можна приймати но-шпу (не зовсім розумію її дію в даному випадку, але реально допомагає) чи інші обезболюючі.
    Тримайтесь!

    До речі, аналізи здавали? В поліклініці були?
     
  8. Пундик

    Пундик Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    лікар у мене Загоруйко Ростислав Романович (давній колега мого свекра), кращого поки не знайшла і не чула про кращого лікаря, а на рахунок піску то теж вже думала, і Ростислав Романович мені про це говорив...але я вже якщо чесно незнаю що думати, аналізи в нормі, узі теж, може дійсно пісок...ще почекаю день два, а тоді в понеділок як не пройде піду знову на аналізи...
    п ю багато, вже навіть їсти не хочу стільк п ю...

    ---------- Додано в 10:27 ---------- Попередній допис був написаний в 10:19 ----------

    та я п ю канефрон, він теж на самих травах і тіко трохи етилового спирту, тому незнаю чи варто міняти...
     
  9. Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Напишу ще одну пораду, яку я вичитала в старенькій радянській книжці про здоров'я жінки.
    Досить часто інфекція потрапляє в сечовивідний канал під час інтимних відносин. Тому радиться після статевого акту (ну не не так вже одразу :girl_crazy:, а перед душем) помочитися. З сечею усі бактерії вимиються з уретри.
     
  10. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Я вже багато від кого чула(навіть від лікарів),що канефрон "як мертвому припарки")),але декому допомагає.При циститі добре також Крен-Макс(він на клюкві) і дуже багато пити тоже не добре,бо йде велика нагрузка на нирки.До 2-2,5 літрів достатньо.
     
  11. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Я теж приймал Крен-макс, пройшла курс - і мені допоміг, тому раджу;)
     
  12. Machaon

    Machaon New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Дівчата, якщо не допомогли антибіотики, нітрофурани чи канефрон вас може вилікувати курс Уроваксому. Але він у нас не зареєстрований, можна купити лише за кордоном.
     
  13. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Ви особисто його пробували?Скільки він коштує?
     
  14. Machaon

    Machaon New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Особисто не пила. Але знаю що допомагає, якщо цистит викликаний кишковою паличкою. Саме вона спричиняє більшість циститів і пієлонефритів. Він дорогий. Ціна залежить від країни походження.
     
  15. katiusha

    katiusha миється в бані

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Я завжди пила канефрон. Але замітила, що в каплях він більш дієвіший, чим а таблетках.
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    А він мені як мертвому припарка, допилася до двохстороннього запалення нирок.

    Я сама в нефрологію здалася, за 5 днів літала, а до того мало не пів року ледве ноги за собою волочила від болей в спині.
     
  17. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Дівчата, а до кого ви звертаєтесь з такого роду проблемами - гінеколога чи уролога? В мене та хвороба хронічна вже, кілька раз на рік може мучити, особливо якщо десь призабудешся і сядеш на холодний стілець. Допомагає Уролесан і Фурагін
    Порадьте лікаря, будь ласка, до якого б мені звернутися. Хочу кваліфіковано обстежитися, поздавати аналізи, пролікуватися, якщо треба.
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Зробіть 3-ох точкову бактеріоскопію (уретральний і вагінальний мазок), по результатах будете бачити до кого йти.
     
  19. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Цистіт. Що робити...