Цистит. Що робити...

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем KAPUCHINKA, 26 Жовтень 2010.

  1. Michelin

    Michelin New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Я зараз на курорті за кордоном і в мене почався цистіт. Була в лікарні, прописали антибіотик (2 пакетика на два дні), шпринцування Бетадином (це йодовий розчин) і вагінальний крем. Вроді допомогло, біль пропала. Потім почались місячні, але після них знову те саме. Тепер повторюю вищеописаний курс... Болить і пече, дуже-дуже неприємно... Може хтось щось порадить... Дякуюююю
     
  2. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Сама зараз лікуюся, вже другий місяць пішов. Мала кілька рецидивів, починаючи із зими (тоді думала, що в горах на лижах перемерзла от і почалося). Заліковувала то все норфлоксацином - то антибіотик здається, допомагало, але після того ще двічі повторювалося. Останній раз, то після спортзалу мене схопило, кров пішла і я вирішила вже не експериментувати. Пішла до лікаря, на УЗД і до нефролога. Цистит+сольовий діатез. Прописали мені ципробакс 10 днів, потім фурамаг 2 тижні і ще місяць афлазину. І стосовно останнього маю певні сумніви - пити чи ні, бо він дорогий капець, а по суті це БАД і діюча речовина якась там травка.
    Але у будь-якому випадку раджу піти до лікаря, бо якщо лікуватися самому - буде повторення.
    І ще одне, ципробаксу зробила повторний аналіз - далі білок, хоча дуже мало. Хочу довести діло до кінця і покінчити з тими циститами. при тому що збираюся у відпустку і боюся якби там раптом шо((
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Теж пила афлазин, він троха легший канефрону, дія в принципі та ж, але мені більше поміг. Разом з ним пила лекран (якісь там бактерії+журавлина) від дисбактеріозу після прийому антибіотиків, теж тої фірми і недешевий.
     
  4. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    тобто радите його попити? бо думала вже не приймати, а за ті гроші купити інший препарат-мікосист)) то ж супутні проблеми
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Пила я його тільки 10 дн., мені вистарчило. Купіть одну пачку і спробуйте, якщо не підійде підшукайте інший препарат. Бо я закупилася так канефроном, а він мені як мертвому припарка. А мікосист, то той самий флуконазол, наш дурно гроші викидати.
     
  6. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    При циститах значний ефект і лікувальну дію мають гомеопатичні засоби.

    Хоча для призначення властивого препарату треба врахувати і інші проблеми в організмі, бо цистит, як то кажуть, з неба не падає, але навіть кілька симптомів власне циститу скеровують на ефективний препарат.

    п.с. то не реклама і я нікому нічого тут не призначаю, тільки нагадую про таку можливість лікування
     
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Мені гомеопатія допомогла. Я, правда, спочатку пробувала сама якось з того вийти, та коли вже приперло, і післі здачі аналізів лаборанти, почали заявляти, що допоможуть тільки антибіотики, і то їх треба пити вже, в цю ж хвилину. І терміново йти до нефролога. Пішла до гомеопата. Дякувати Богу все добре. Лікування зайняло тиждень чи два. Але пила тільки горошки + дієта.
     
  8. chichika

    chichika Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    А я простудилась після сауни. Було таке враження, що битим склом пісяю.
    Не знаю яким чудом - але мені допомогло пиво... :drinks:
    Пішла з друзями на пиво, певне літру випила:girl_blush2: і на другий день стало краще, а ще через пару днів пивотерапії - взагалі пройшло. І тепер, тху-тху-тху, вже маже з рік жодних проблем, хоч можу з впевненістю сказати, що за цей рік бувало часто переохолоджувалась. :girl_yes:
     
  9. shoelover

    shoelover New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    при циститах радять багато пити, щоб багато пісяти)) а пив сечогінне, от тому, напевно, і допомогло))
     
  10. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    якось не дуже в це віриться,можливо це просто збіг обставин,а у вас був не цистит,а можливо цисталгія. В будь-якому разі потрібна консультація лікаря. :girl_yes2:
     
  11. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Мені поміг Норбактин, 1 таблетка зразу все зняла. В мене на морі пісочок пішов, я аж на стіни лізла і по 100500разів в тубзік бігала
     
  12. BUBI

    BUBI Загублений

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    ще у школі захворіла -була висока температура та інші симптоми грипу...як пізніше виявилось цистит...от тобі і маєш коротенькі курточки взимку:girl_yes:
     
  13. katerinkavg

    katerinkavg New Member

    Відповідь: Цистіт. Що робити...

    Я пила фурадонін або фурагін і паралельно канефрон. Допомагало. Якщо цистит повторюється і без переохолодженя, то потрібно здати аналізи на торч-інфекції. Вони можуть бути провокаторами цієї проблеми
     
  14. Lilutka

    Lilutka Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    в мене жахливі спогади про цю хворобу! застала мене вона, як то кажуть, "в расплох". я не промерзала, не сиділа на бетоні і взагалі то було літо і одного вечора я почала бігати в туалет з жахливими болями, думала що здурію. вдома нікого не було і я дуже злякалась. боялась навіть в аптеку вийти, бо постійно хотілось в туалет. таки вийшла і купила, що мені порадив фармацевт (не пам*ятаю назви ліків, якесь там "фура-") і через день мені все пройшло. проте в травні наступного року ситуація повторилась. біль не була на стільки сильною,як минулого разу, але в туалет бігала. маму не хотіла лякати, але співпало, що на днях вона мала приїхати до Львова до свого лікаря по своїх проблемах. я вирішила, що нема чого тягнути і піти разом з мамою в медінститут. на наступний день я проснулась з жахливим болем в ..... нирці. згороблена дойшла до туалету. коли я була в лікарні, то, дівчата, без перебільшень - тягнула ногу за собою, бо біль від нирки ніби паралізував мою сідницю і ногу хотілось просто плакати, але жах на маму не хотілось навіювати. було боляче сидіти, бо не могла знайти собі місце, стояти так само. і це все виникло за одну ніч. в принципі сама винна, що не надавала серйозного значення циститу. коли ми нарешті після черги потрапили до лікаря, то він і поставив діагноз цистит і пієлонефрит чи як там. і зразу ж казав лягати в лікарню, бо він не буде брати на себе відповідальнсть за лікування вдома, що в мене вже далеко не початкова стадія і треба негайно лікувати, поки на другу нирку не перейшло. і почала я лікуватись - капельниці, уколи. ще й якусь бактерію знайшли в міхурі (навіть лікар був в шоці звідки вона в мене там могла взятись і на рахунок неї нічого не міг порадити. сказав, що ввечері щось пошукає і почитає про неї). біль пройшла, але в мене від тих лікарств ніби депересія почалась, постійно хотілось плакати і відчувала себе якоюсь нещасною. потім вичитала, що в тих ліках якраз був такий побічний ефект. і коли вже біль вщух і я почала себе краще почувати, то від одного з ліків в мене почався понос (не знаю як культурніше написати), при чому такий, що я вже думала, що скоро кишечник почне вилазити, бо не було чим сходити в туалет, але постійно крутило і мучило. це тривало десь 3 дні. лікар казав, що такого бути не може від призначених ліків і сказав продовжувати їх пити, коли пройде. але можна сказати, що на тому моє лікування закінчилось. того лікаря рекомендувати не хочу, бо не дуже добрі згадки про нього, а лікарств не пам*ятаю. ті дні згадую з жахом. рада, що все пройшло.

    можу порадити одне - не затягуйте з лікуванням, бо залікувати ви зажди встигнете, а воно може вернутись, не очікувано, як в мене, і ще більше все ускладнити.
    будьте здорові, не хворайте! ))
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Я так майже пів року бігала, бо в медінституті не зобачили же маю двохсторннє. В лікарню загриміла влітку, коли мене вдруге скерували в медінститут, але вказали інший кабінет і іншого лікаря. Лягала принципово на Коновальця. Хронічне двохстороннє в мене пожиттеєво, головне не доводити до загострення.
     
  16. bybluchok

    bybluchok New Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Мене також час від часу турбує цистит!Якщо відчуваю, що зараза підступає, п'ю відвар, про який колись прочитала в одному журналі. 1 чайна ложка бруньок берези + 2 чайні ложки кори осики + заливаю це все в термос 0,5 літрами кип'ятку. Вранці і ввечері п'ю півсклянки перед вживанням їжі. Мені завжди помагає.
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Хочу від себе сказати, що я останні кілька місяців змінила трохи спосіб життя. Найперше то харчування, не їм смаженого , ніяких майонезів, кетчупів, соленого, чіпсів, газованої води. Обмежую себе в солодкому. П'ю багато рідини. Зимою то був чай, я пила бааагато чаю. Тепер хочу почати пити багато води, простої. Так от я раніше так мучилася від циститу. У мене він починався знов і знов. І нічого не помагало. Лікарі казали, що аналізи в мене ненастільки погані, аби пити антибіотик.. Казали, що то хронічний цистит, розводили руками, коли я після курсу лікування знов йшла до них, бо болить. Тепер мене слава Богу нічого не хвилює вже довший час. Якщо з'являється якийсь дискомфорт( у мене часто бувало в далекій дорозі, коли багато сиджу), п'ю чай(неважливо який) і все проходить.
     
  18. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Дієта при циститі мені теж допомогла, а зе бест-перетерта клюква з цукром або клюквенний морсик.
     
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Мене та зараз мучила довго, практично кожні півроку повторялась. А почалося все з того, що одного разу я просто змерзла в ноги. Але того першого разу я не знала, що та хвороба така чіпка, та ще й з лікарем мені не пощастило, навиписував мені якісь ліки, а цистит за 3 місяці знов повернувся. Тому дуже важливо ще першого разу цистит інтенсивно пролікувати. Так почалися мої поневіряння по лікарнях, де накачували антибіотиками, які, крім тимчасового ефекту, нічого не дали, хіба що викликали у мене ще й дисбактеріоз. Але сталося так, що я завагітніла, тоді дуже боялася тих проблем, бо для вагітних нирки і все, що з ними пов'язане, має пріоритетне значення. І коли в мене тільки з'явилися перші ознаки, мій гінеколог порадив пити Канефрон. Його я пропила певний час, а ще воду літрами пила і за час вагітності та годування груддю суттєво обмежувала себе в жареному, соленому та кислому і зараз, тьху-тьху, вже півтора року маю спокою.
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    От і мене застала в розплох ця хвороба в найспекотніші дні.
    Вже другий день боляче ходити в туалет, тягне лівий бік, температура тіла вище 37.:sad:
    Колись відлежала в лікарні запалення нирок+цистіт і більше та хвороба мене не чіплялась. Під час вагітності правда трохи вилізло, але я пила якісь трави і Канефрон і тому все пройшло. Зараз знову бачу вилазить і як на зло перед самими вихідними.
    Дівчата, хто знає, коли температура вище 37 + отакі симптоми, то це обов"язково означає, що запальний процес в організмі вже розпочався?