Цистит. Що робити...

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем KAPUCHINKA, 26 Жовтень 2010.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Такі симптоми може дати і зрушений пісок. Пийте побільше рідини і не зволікайте з походом до лікаря.
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Це може бути, бо в мене пісок колись був, але мене насторожує підвищена температура.
    Сьогодні до лікаря вже ніяк не вийде, хіба з понеділка.
     
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    У мене описані вами симптоми були при циститі, тільки не тягнуло бік, але то, може, нирка віддавати. Якщо дійсно не маєте змоги звернутися до лікаря негайно, то одне, що можна вам точно порадити - це багато пити. Дуже багато і найкраще - це просто воду. Принаймі багато пиття вам полегшить трішки симптоми. Щодо вживання медикаментів, то невпевнена, чи треба, бо можете порушити загальну картину хвороби, потім лікарю важче буде розібратися.
     
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Запарте собі ведмежі вушка, то помагає. Завтра робочий день. Може б таки сходили у поліклініку, думаю до уролога черга не мала б бути великою. Швиденько б справилися А о хоча б аналіз сечі зробіть, Якщо дати десятку, то лаборантка за 15 хв зробить і без направлення, ну і , далі вже по ситуації.
     
  5. altari

    altari New Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Лікар виписав випити Монурал 1 пакет 3 г...не помогає...що робити? пити ще?чи ліки подіють згодом?
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Ще раз можете випити, але от мені він теж не допомагав. А коштує так нічо за один пакетик.... Якщо ви тільки випили, то почекайте, може ще подіє таки. В мому випадку завжди допомагало багато пити рідини, я робила собі багато-багато чаю і пила. А ще важливо в теплі бути, особливо , щоб ноги були в теплі. Шкода, що наші лікарі ніц путнього не можуть порадити... Мені коли виписали прийняти Монурал , я випила, але не помагало, подвзонила лікарці, а вона так діловито сказала, що а що ж ти хочеш, щоб в ту ж секунду допомогло , треба почекати.... Але воно тоді не допомогло, а лиш дало мені зрозуміти, що лікарі наші ні на що не здатні. Врегулювала я це діло тим, що абсолютно змінила харчування(ніякого смаженого, жирного, перченого, дуже соленого) і надалі постійно п'ю багато рідини. Чесно, допомогло, з жахом згадую ті напади болі... Було кілька разів, що в гостях собі трохи позволяла з'їсти щось жирнішого, смаженого , то одразу мочовий давав про себе знати.
     
  7. Mavra

    Mavra New Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Про цистит класно все розжувала лікар-гінеколог російського походження, яка живе і працює у Канаді Олена Березовська

    І загалом, з власного досвіду скажу, що ВСЕ сказане лікарями треба піддавати сумніву і самому аналізувати. Бо зазавичай лікар зараз хоче лише виписати побільше ліків на № суму у потрібній аптеці, звідки отримує хороший відкат. Звісно, це далеко не про всіх лікарів, але з останнього досвіду, так-от :)

    Це блог тієї Березовської http://blogs.mail.ru/mail/dr.olena/69EFB8941A00FBE0.html
     
    Останнє редагування: 21 Листопад 2012
  8. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Добра порада, але мало хто знає, що ведмежі вушка діють тільки в лужному середовищі, тому варто до чаю домішувати трохи порошку до печива.

    При циститі антибіотик мав би подіяти дуже швидко, якщо ви полегшення не відчули, то або ваше запалення викликано не бактеріями, а , наприклад, грибками , або бактерії мають резистентність до цього антибіотика. Найкраще робити бакпосів, щоб бути впевненому.

    Ще добре пити журавлиновий сік чи їсти ягоди і під час хвороби, і для профілактики.Бо тоді бактеріям і грибкам буде важко зачепитися на стінках сечового міхура.

    А ще їсти хрін, цибулю, часник і гірчицю.І ягоди ялівцю жувати: 1 день-1, 2 день- 2 ягоди і так 14 днів.Має сечогінну властивість і дезинфікує сечу.Виздоровлюйте!
     
  9. Semicvetik

    Semicvetik New Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Мала цистит ще зі школи, але одна подруга порадила журавлину в таблетках (купляла у Львові на Підвальній).Ці ягоди підкислюють сечу і середовище стає несприятливим для розвитку бактерій.Мені дуже допомогло.Ще ефективним є препарат Нефрокеа (теж на журавлині), приймається всього одна таблетка в день. Пити треба дійсно багато, бажано морси, а якщо чай, то дуже слабенький (через вміст кофеїну, що при циститі недобре).
     
  10. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Ох, і в мене колись був досить часто і настільки болісно що і передати не можу. На роботі лікарка наша порадила один рецепт, біль частково проходить вже після першого разу. треба випити 1 ст.ложку бузку, свіжого або сухого (пю сухий, на смак кращий) на 1 ст. кипятку. менше боліти стає вже після першого прийому, але пю 1-2 дні, по 3 стакани в день, ефект досить тривалий. Якщо порівняти, то раніше пила фурамаг, треба було пити 2 дні щоб зменшились симптоми, а потім ще 3 шоб остаточно перестало боліти. а зараз випила і забула,тьфу-тьфу. і ще помітила, що навіть якщо і промерзну то біль не такий різкий як був колись. Лікуйтеся, може комусь також допоможе.
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    дівчата, недавно почула від знайомої, що тому, хто має часті цистити, потрібно здати кров на золотистий стафілокок, бо він може бути причиною самого циститу. як тільки вона його пролікувала, забула про проблеми із сечовим.
     
  12. malesenka

    malesenka New Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Дівчатонька, скиньте, будь ласка, телефончик Мартина Ігоря Юліановича в приват, дуже потребую:girl_sad: Цистити замучили вже зовсім:girl_cray:
     
  13. Machaon

    Machaon New Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Тут вже багато йшлося про лікування, дієту та ін. Хочу ще сказати, що є препарат (не зареєстрований в Україні) Уроваксом, який дуже ефективний при частих циститах. Треба знати збудника, тобто мати посів сечі. Це вакцина в таблетках. Можете прочитати більше в І-неті. Купити можна в Європі. Там він широко використовується, а до нас ще не дійшов.
     
  14. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Можна купити Уроваксом в Європі, але як це зробити без рецепта? Я вже пробувала-тільки рецепт.
     
  15. Меріля

    Меріля New Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    ой дівчатка, також маю цю заразу... але не знаю чому симптоми не дуже такі тяжкі...скажемо так: маленький дискомфорт, коли ходжу в туалет... тобто не так, як було в перший день... але вже доволі довго... і сечі небагато.. що це таке?
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    це може бути хронічний цистит. Мені таке доовго кілька лікарів не могли вилікувати. По аналізах все добре, на узі все окей, а мене болить далі, дискомфорт . І ніби не аж так гостро, але постійно. Потрібно бааагато пити рідини. Я просто вечорами запарювала великий заварник чаю і пила цілий час, щоб часто ходити в туалет і промити то все. І робила я це постійно, а не тільки тоді, коли болить. Було таке, що переставала пити і знову відчувала мочовий. Також варто переглянути своє харчування. Нічого смаженого, соленого дуже, перченого. Ніяких майонезів-кетчупів, газованої води. По більше овочі, фруктів. Не переїдати і зробити то стилем життя.

    ---------- Додано в 14:56 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ----------

    він мені ніц путнього не зробив, на жаль.. А йшла до нього з такою надією, що от нарешті мене вилікують. Приписав фурамаг (дуже оригінально...) і ще щось таке дуже поширене. І направив здати Торчі, а інша лікарка-акушер зробила круглі очі і сказала , що оті Торчі не можуть спричиняти циститу..
     
  17. Меріля

    Меріля New Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...


    і у вас пропав цей дискомфорт? якщо так, то через скільки часу?


    і ще... як думаєте, літом буде легше? це ж тепло буде, вже мерзнути не прийдеться))))... а... і чи можна буде купатись, наприклад, в морі?...




    багато хто ж цим хворіє, правда? тут немає нічого страшного))) заспокойте мене, благаю:haha:))
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    пропав, але зараз я вже не згадаю через скільки. Ну але останнє загострення було давно, певно рік тому. Правда я кардинально змінила харчування і серйозно зайнялася собою ( фітнес, трен. зал)

    не заю, що вам сказати.. У мене і літом були загострення. Часом спека, жах, а мені так кепсько бувало...
    багато.. Нема нічого страшного але треба з тим боротися,не запускати. Само не пройде, то я вам кажу точно. А всі ми знаємо, яка то неприємна зараза і як воно псує життя...
     
  19. svitliachok

    svitliachok New Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    Я теж була в Мартина і нічого особливого не назначивФурагін і все. А маю все так само як у Vittoriya. Треба змінювати стиль життя
     
  20. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відповідь: Цистит. Що робити...

    стосовно циститу... мала цю болячку дуже давно... спочатку турбувало раз на рік, потім 2 рази... і так десь з років 5-6... а минулого року в травні пішло вже таке загострення, що ніякий Фурадонін, Уролесан мене не рятував. І ця проблема мучила цілий тиждень, думала, що мені прийшли "капці"... І коли вже так припекло, то я зібралась духом і пішла з цією проблемою до знайомого уролога на консультацію... Він мене направив на УЗД нирок та на здачу загального аналізу сечі (його я здавала десь раз на 2 тижні здається...)
    Курс лікування тривав до 2-х місяців... Спочатку антибіотики в комплексі з таблетками... Потім місяць на гомеопатичних препаратах. Правда лікар сказав одне дуже цікаве... Що в моєму випадку про вану можна забути майже назавжди, що в тому абсолютно нічого доброго немає (лише душ), ну і звичайно багато-багато пити, щоб вимивати всяку заразу... Ніякого статевого життя під час лікування, та ніякого алкоголю, та нездорової їжі (коротше дуже здоровий та чемний спосіб життя)...
    На УЗД з нирками проблем ніяких не побачили,хоча в аналізі сечі були білки та ще якісь грибки здається... Короче, то треба обов"язково лікувати. Не затягуйте, бо воно само по-собі не пройде... можна дотягнути тільки до того, що потім довше доведеться лікувати... нажаль, але воно так є (((
     
    Останнє редагування модератором: 22 Травень 2013