Цистит. Що робити...

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем KAPUCHINKA, 26 Жовтень 2010.

  1. L i s s a

    L i s s a New Member

    чоловіку також треба здати аналізи (з уретри та ще якісь) причина циститу може бути не у жінки а у чоловіка, а страждатиме жінка. Завжди треба шукати причину а не нижчити симптоми самолікуванням!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Nica

    Nica Well-Known Member

    Так от, власне, що в чоловіка усе добре, ми разом місяць до того поздавали всі аналізи! Ну і жодного самолікування, ліки тільки за призначенням лікаря!
     
  3. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Раніше ніколи не мала циститу, а цієї осені з"явилися симптоми такі як у Ц., то я сама так полікувалася, що виплив гострий пієлонефрит - одразу ж у нефрологію поклали мене + антибіотик і різні мед-ти, строга дієта. Тепер, третій місяць п"ю канефрон і періодично здаю аналіз сечі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    З власного досвіду пишу...як почала пити багато простої прісної води - поменшало цистітів. Вже майже 2-а роки змінила спосіб харчування в основі якого лежало зранку 4-ри склянки води і протягом дня максимум простої води, забула за цистіти. Так розумію, що як мало пити рідини в день, організм, як концентрат - нирки, і сечовивідна система не справляються з фільтруванням такої насиченої речовини.

    Ясно, що то для профілактики. Серйозні випадки потрібно медично консультутвати і спостерігати в динаміці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Soniacjom

    Soniacjom New Member

    Раджу уролесан, він помагає за день максимум два! Хімія не, тільки у крайньому разі!
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Помічний тільки в сиропі, таблетки мені як зайцю стоп-сигнал. Канефрон проти нього ніц.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. Soniacjom

    Soniacjom New Member

    Так-такт тільки в сиропі! Маєте рацію!
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Така біль нестерпна, що жах...
    Прокинулась власне, від того, що болить. Сечовипускання не болісне я б сказала. Крім того, болить поперек і нижня частина живота, фактично вся внутрішня тазо-бедрена частина.
    До лікаря сьогодні ніяк не попаду((
    Здати аналіз сечі?
    А що для полегшення можна? Розчин соди не допомагає(
     
  9. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    То може бути навіть не цистит. В мене таке часто. То солі з нирок йдуть , буває застрягне піщинка в сечоводі, то взагалі капець. Випиваю в першу чергу Фуросемід, він сечогінний і знімає набряки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Запарити толокнянку, вона ж ведмежі вушка, ще добрий уролесан в краплях. Зніме отой дискомфорт. Аналіз сечі обов"язково, щоб подивитися чи аб треба - загальний і по нечипоренку . Якщо поперек болить варто узд зробити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @aknytsU в мене те саме вже пятий день. Вчора стало краще нарешті. Пила Уролесан в капсулах, але то віддалений дещо ефект. Щоб зняти біль пила Німедар. І то він не повністю знімав біль. Але ефект відчутний. Пила багато компоту з сушки. Взагалі багато пити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ого.
    Я здала сечу і зараз на УЗД йду.
    Полегшення є суттєве, може 1,5 л випитої води за 2 год помогли.
    Як матиму результати, гляну чи варто йти ще до гінеколога чи ні.
    Зараз ніякої печії чи болі немає, трохи дискомфорт, але поперек відчуваю.
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    в капсулах мені взагалі не допомагав, а в каплях діє добре, правда гидке воно
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, дякую вам усім за поради!
    Аналіз сечі показав, що є запальний процес, лейкоцити 12 при нормі до 8. УЗД показало що є солі в нирках.
    Вже не до теми циститу, але аналіз сечі показав рівень цукру - 28, при нормі 0. То я трохи налякана, бо це дууууже багато. Завтра кров здаватиму.
    Схоже все разом наклалось: і солі і запальний процес і той цукор і ще на очі стала гірше бачити (була в окуліста сьогодні, зір 100 %, казала окуліст, що це від цукру може бути таке замилення зору).
    А гінеколог радила пити Уролесан або Канефрон але інструкція не дає чітких вказівок прийому ліків при ГВ.
    Мене припустило добряче, зараз болі ніякої немає, в туалет норм ходжу.
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @aknytsU а ти коли і що іла перед тим аналізом? Одноразово то ще нічого не значить, так, в мочі не має бути взагалі, але хто його там знає, що воно і як буває.
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Пила канефрон, казав лікар, що можна. Уролесан вроді теж, вже точно не пам'ятаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Їла ввечері перед тим суші+імбир (без васабі). Але хто ж знав, що наступного дня зранку треба буде здавати аналізи.
    Сьогодні здала кров, на тижні ще сечу здам для контролю.
     
  18. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Всім привіт
    Хтось має толкового уролога чи гінеколога який дійсно допоміг при циститі на даний час, а то всі повідомлення-поради вже старі по часу ... 2017 рік.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Цистопієлонефрит підійде. В Параскеви лікар Антонюк Максим. Коли через місяць був рецидив, проконсультував безкоштовно - після того рецидивів не було (пів року пройшло).
    Але я до того ніколи в житті не мала чогось такого пов‘язаного з виділеною системою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1