Цитомегаловірус та герпевірусні інфекції

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Delfy, 3 Лютий 2016.

  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Нещодавно робила аналізи на Торчі, показало, що Цитомегаловірус (CMV), антитіла IgG більше 500. Ще й це значення обведено в рамочку, як те, на що треба звернути особливу увагу. Ці аналізи здавала через невдалі вагітності. Питання - цей вірус реально може впливати на невиношування? Поділіться досвідом.
     
  2. Nett

    Nett Member

    Якщо здавати на IgG - це вже ви виявляєте антитіла до вірусу. Це або зараз він у вас є, або колись був. Щоб пересвідчитися, що немає зараз, то треба здавати ці ж аналізи, але уже на IgM.
    Якщо по IgM - немає вірусу, а по IgG - є, то значить колись перехворіли і маєте уже антитіла. Другий раз не мали б хворіти.
    Є вийняток, що високі титри антитіл IgM можуть зберігатися місяці після перенесеної інфекції, тому одноразове визначення антитіл не є доказом гострої інфекції. Бажано перездати ще раз з часом.
     
  3. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Тут можу довго сперечатись, бо інфекція може загострюватись і повторюватись при любих негативних впливах на імунітет людини. Тоді знову будуть появлятись IgM, згодом пропадуть, але підвищаться IgG.
    того вам ніхто не скаже точно, бо одні кажуть, що впливає, інші, що ні, бо це - хронічна форма і його мають всі.
    Я не лікар, але дуже детально це вивчала питання, то можу сказати таке - якщо форма IgG, то це у вас - хронічна форма, його не вилікуєте, цифри не пропадуть.
    Основна ваша задача - максимально підтримувати імунітет і стан вашого здоров*я в відмінному стані, не нервуватись, не переживати, не вживати алкоголь (особливо, шампанського), прогулянки, трохи спорту, доброї якісної їжі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Власне, пройшов час і причина невиношування була в іншому. Благо вже бавимо маленьку лялю)
    Щодо цитомегаловірусу, то лікар-генетик вже під час вагітності направила здати додатково авідність до цього вірусу. Показало невисокі результати і лікар пояснила, що це добре, бо означає, що не гостра стадія, а колись раніше перехворіла. На цьому наша історія з цим поняттям закінчилася)
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    рада за Вас, мені цей вірус на вагітності теж не вплинув ніяк, єдине, що по причині сильних стресів, переживань протягом років, зараз сам вірус часто дає про себе знати - при любих змінах на організм (спека, холод - перегрівання чи переохолодження, вживання алкоголю, недосипання, нерви, ін) - я почуваюсь дуже слабкою - не маю сил, болять суглоби, вялість, апатія, результат - вискакує герпес, поки він з*являється- почуваюсь ще гірше, буває навіть температура вища..
    Просто тепер з тим треба вчитись жити, доглядати і любити себе...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Nett

    Nett Member

    так, може. Але шкоди не нанесе, як це б могло бути в первинному зараженні. В цьому і є суть вироблення імуноглобулінів в організмі.