Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Hermi, 13 Квітень 2012.

  1. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Моя хороша знайома має діабет 2 роки. Хоче вагітніти, але дуже переживає. Як діабет може впливати на вагітність, на неї під час вагітності, на дитинку? Ендокринолог дозволив вагітність, але хочеться почути думку жінок з діабетом, котрі народжували
     
  2. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Маю знайому, яка народила двох здорових діток з діабетом. До того був викидень чи ЗВ, точно не пригадую. Знаю, що від початку вагітності мала надійного лікаря, з яким постійно консультувалась.

    ---------- Додано в 01:19 ---------- Попередній допис був написаний в 01:13 ----------

    Натрапила на статтю http://www.gazeta.lviv.ua/health/2013/01/13/7594
    Коротко, описано, що львівські хірурги з допомогою баріатричної операції зі зменшення шлунка виліковують повністю або значно покращують стан хворих на цукровий діабет. Можливо, хтось має реальну інформацію на цю тему або знає людей, яким допоміг цей метод. Особливо цікавить, чи покращення не є короткотерміновим. Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію.
     
  3. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Зважився мій татко на таке втручання. У нього було ожиріння+ фанатична любов до іжі, особливо жирної, смаженої, гострої... Відмовитись від цього не міг, ну ніяк. Плюс робота з постійними застіллями. Минув місяць. Схуд конкретно. Помолодів років на 20. Може носити одяг з початку 90-х років. Їсть дрібно. Я так зрозуміла, що смак менше відчуває. Тому, не має такого потягу до своїх улюбленних страв. Просто почав новий етап в житті. Став значно спокійнішим. Ніби, віднайшов гармонію в собі. Крім того, займається спортом, як завжди. Головне досягнення- ВНОРМУВАВСЯ ТИСК ТА ЦУКОР.
    Я хвилювалася шалено, бо сама знайшла інформацію про такий спосіб лікування діабету і не мала реальних фактів про його дієвість. Саме я таткові його і запропонувала. Тепер так тішуся. Пишу і мало сльози не навертається. Дивлюся на нього і своїм очам не вірю. Ніби старий фільм переглядаю. Сидів вчора поруч мене на святкуванні дня народження, а я його не впізнаю. Приніс мені величезний букет троянд і навіть не бажав нічого. Ми просто обнялися і мовчали. Направду- найгучномовніший вияв подяки.
    Тепер молюся щодня, щоб ефект був довготривалим і я завжди мала молодого, підтягнутого, а головне- здорового і спокійного татка!!!
     
  4. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    VERO, а який тип діабету у вашого батька, 2-й?
     
  5. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    На щастя, ще не вводили дози інсуліну. Таблетки пив жменями. В його родині багато мають проблеми з цукром. Брату навіть ногу ампутували. В тата кілька років вже ноги німіли, хоча на велосипеді їздив по 10км і більше за день. Веду до того, що хвороба прогресувала...
     
  6. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Ну так, це 2-ий. На щастя, тут цукор можна регулювати силами організму.
    І це просто чудово, що операція допомогла мобілізуватися організму!
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Не ведіться на таке!!! Не робіть дурниць і не нищіть своє здоров’я. Я б ніколи не лягла під ніж, хоча у мене були всі показники. НІКОЛИ!!!

    ---------- Додано в 21:46 ---------- Попередній допис був написаний в 21:44 ----------

    Не хочу вас засмучувати, але якщо не перебудує свого відношення до їжі, то довготривалого ефекту не буде.
    Моя добра подруга через це перейшла.
     
  8. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Ой, не кажіть так. Людина, яка роками страждає на такий недуг багато на що погодиться заради надії на одужання.
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Ми працюємо в наших групах з людьми різних стадій діабету, і таку річ можливо контролювати просто зміною харчування. Знаю людей які не їдять таблеток вже не перший рік.

    ---------- Додано в 21:50 ---------- Попередній допис був написаний в 21:48 ----------

    Знаю не одну людину яка страждає на цей недуг, але під ніж лягати - не вихід. Надто багато рецедивів, тобто повернення до старого.
     
  10. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    про що я й кажу. На відміну від 1-го типу організм ще має шанс на здоров"я, якщо контролювати спосіб життя.
     
  11. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Власне про це і писала. Почав їсти дрібно і не має такого апетиту. Не відчуває так смаку. Тому простіше контролювати харчування. Якщо шлунок розпертий і постійно вимагає їжі, то важко з таким голодом справлятися.
    Це Ви про рецидиви саме після операції? Чи просто про те, що зривалися із назначеної дієти? Я вже писала, що робота така- постійні застілля. Стримуватися, коли тебе вже так не тягне до їжі- значно простіше. Якщо навіть від роботи відмовитись і сидіти вдома- ще гірше... Постійні походи до холодильника(
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Саме після операції. Бо
    Постійні походи до холодильника нам відомі, і те, що готувати на араву але до того не доторкнутись і не попробувати можливо. І це можливо тільки через перебудову відношення до їжі і до життя загалом.

    ---------- Додано в 13:17 ---------- Попередній допис був написаний в 13:16 ----------

    Дуже прикро, що не відчуває смаку. Я смакую свою їжу з великим задоволенням.

    ---------- Додано в 13:18 ---------- Попередній допис був написаний в 13:17 ----------

    Ні, не важко, бо шлунок не постійно вимагає їсти. Який би не був розтягнутий шлунок він не вимагатиме більше ніж потрібно організму, ми їмо з інших - психологічних причин - і доводимо себе до ожиріння.

    Я не проти здоров’я для вашого батька, радше навпаки, але вважаю, що операція і таке стрімке схуднення надто стресове на організм.
    Я також це зробила, але за шість місяців, а могла лягти під ніж. Добре, що зустріла дівчину яка перейшла через це і я вислухала її історію.

    УСЬО!!! Дальше переходимо в тему схуднути за будь-яку ціну.

    ---------- Додано в 13:24 ---------- Попередній допис був написаний в 13:18 ----------

    Я знаю людей з першим типом діабету, і їм лікар приписав таблетки, але вони змінили харчування і не потрібно колоти інсулін. Але кожен обирає своє. Давно колись бачила по-телевізору передачу з хлопчиком хворим на діабет, то він змінивши своє харчування мав змогу більше не колоти інсулін, бо вмів контролювати цукор в крові саме харчуванням. А сьогодні спілкуюсь з людьми які це роблять щодня.
     
  13. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    На жаль, це нереально. Знаю таких людей не з передач більшу частину свого життя. Бувають на початку покращення, і здається, що недуг відступив. Це лише тимчасово. Коли організм не має чим виробляти власний інсулін, просто контроль їжі не допоможе. На жаль, тут не йдеться вже про вибір!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Я також не з передач. У вас один досвід, у мене інший. Я з тими людьми зараз спілкуюсь майже щодня.

    Звичайно, що якщо хворобу довести до крайності, тоді вже не буде можливості організму виробляти інсулін.

    Вибір є завжди. Просто не всі готові його зробити.
     
  15. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Маруся-мама,
    Ви неправі. Мабуть, у вас трохи розмиті поняття про різні типи діабету.
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Нехай так буде. Ви вважаєте, що це вирок, я так не вважаю. На тім і порішили.
     
  17. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    На жаль, діабет 1 типу не лікується таблетками, бо таблетки тільки допомагають підшлунковій виділяти більшу кількість інсуліну, а при першому типі ця здатність втрачена. Переважно хворіють в дитинстві - організм починає виділяти антитіла , які знищують клітини підшлункової. Хоч деколи таке трапляється і в дорослому віці.
    Тому тільки інсулін, ніякі дієти хворобу не вилікують.

    Інша справа- даібет 2 типу. Тут і справді спочатку допомагає дієта, спорт і правильне харчування. І тільки тоді, коли це все не допомагає- колять інсулін.

    ---------- Додано в 16:04 ---------- Попередній допис був написаний в 15:56 ----------

    Я розумію, що у вашого батька не було сили схуднути самому, бо це дуже важко при діабеті, але таке втручання є дуже нездорове, як і будь-яке хірургічне втручання.
    Мала колись проблемку з шлунком, натрапила на форум, де людям зменшували шлунок але не з метою похудання, а тому, що хворіли на рак чи виразку шлунка- це просто жах. Тоді відразу хочеться себе взяти в руки самій.
    Ще знаю, що в людей з подібною операцією можуть потім виникнути проблеми з засвоєнням деяких вітамінів.Одним словом, не здорово це, хіба розглядати , як крайній випадок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Нехай так буде. Дієта це щось тимчасове, а я говорю про зміну типу харчування і він повинен бути в людей з діабетом, навіть якщо додатково колиться інсулін.

    Але я більше нічого не кажу.
     
  19. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    А це само собою зрозуміло, навіть при діабеті 1 типу. Але ті люди, які мають цю хворобу , мусять по-іншому харчуватися, і рахувати-рахувати, щоб вколоти достатню кількість інсуліну, бо лишній цукор в крові руйнує нирки, судини, нервові клітини. А як шкода маленьких діток, яким ставлять такий діагноз..
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Ну надіюсь, що саме так.

    Шкода, але це не вирок. Я змінила харчування і воно у мене саме таке як у людей з таким діагнозом, але це не вирок для мене. Це просто переміна повсякденного життя.