Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Hermi, 13 Квітень 2012.

  1. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Ви таки, на щастя, маєте далеке уявлення про те що говорите. Це якби людина з переломаною ногою розповідала людині з ампутованою ногою, що в них однакове життя.
     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    повірте, незавжди це дієве.
    Перш за все - фізичне навантаження. Задопомогою цього організм сам спалює надлишки глюкози в огранізмі. Якщо відмовитись від звичайної їжі, можете зробити гірше -гіпоглікемічна кома. З таким я уже стикнулась у мами. Якщо відмовитись від солодкого стає ще гірше!
    Мають бути обмеження, але все має бути скомплексоване!
    Але і не забуваємо, що все дуже індивідуально. Я познайомилась з людиною в якої уже 15 років діабет, вона взагалі не змінила свого способу життя (жирна їжа, солодке, алкоголь, сигарети) і живе нормально! Кожен має особисто підбирати, від чого йому краще, а від чого гірше...
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Ви порівнюєте не зрівняні речі. Я також довго надіялась що перехід на інший тип харчування вирішить проблему (діабет другого типу). Але
    . Ваш організм інсулін виробляє і цукор він знищує, навіть якщо ви не вживаєте цукру у чистому вигляді, він є в бананах і в картоплі, він є у майже всіх продуктах. В людей, в яких інсулін не виробляється, якби вони не обмежували себе в харчувані, вміст цукру всеодно буде(його просто немає чим знищувати) і тому потрібно вживати інсулін (перший тип діабету) або цукрузнижуючі препарати (другий тип діабету, в цьому випадку інсулін хоч трішки, але виробляється організмом)!
    Мама три місяці не вживала цукрознижуючі ліки. Але вживала відвари чорниці, чорнобривців(вони також по-ідеї знижують вміст цукру в крові), відносна дієта (в переіод літа важка фізична праця вимигала вживання трішки більше їжі і в основному це було мясо, правда ніякого цукру). За аналізами цукор коливався 6-7. На жаль відмова від ліків було дуже погане рішення. Хоч рівень цукру коливався в межах норми, але зараз виникли проблеми з серцем і з нирками:sad:
     
  4. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

     
  5. black cats

    black cats New Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    А комусь ставили діагноз під час вагітності "гестаційний діабет"? Наразі я зіштовшхуналсь з такою проблемою і мені цікаво чи дійсно він може пройти після родів?:girl_sad:
     
  6. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Дівчата,хочу запитати. У бабусі діабет, перепробували все:дієти, трави, медикаменти,все шо пропонували, цукор 14-16, був навіть 28, відразу поклали в лікарню. Прочитала в інтернеті про БАД Биосесс,чи хтось чув про нього,може хтось користувався? Буду вдячна за допомогу,боюся без відгуків брати, але описання вселяє надію.
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    на скільки я знаю, в таких випадках призначають інсулін і цукор спадає.
    Особисто я до БАДів відношусь негативно
    Завдяки Вашому допису натрапила на ось таке
    Якщо чесно ще не знаю на скільки це правда...Але варто детальніше вивчити це питання. На жаль я не лікар і сказати щось не можу. Ця цитата просто для роздумів.
     
  8. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    Дякую,в бабусі безліч хвороб, пережила голод (вона зі сходу) до 10 операцій і т.д. такшо можливо і є атеросклероз. Останній раз коли цукор був 28 і лежала в лікарні пропонували перейти на інсулін, але вона відмовилася, намагається спасатися періодичним використанням таблеток,пьє травяні чаї,раніше допомагало цукор був 8,а зараз 16. Я також цим Бадам не особо довіряю,але це як соломинка, а його так описують ніби це панацея від безлічі хвороб. І що цікаво ніде немає його ціни. Думала можливо хтось сам чув чи користувався.
     
  9. agatha

    agatha Member

    Відповідь: Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

    У мене в малого погранична глюкоза. В межах норми, але верхня планка. Уже 2 роки двічі в рік здаємо кров, щоб контролювати рівень глюкози. Лікар сказав, що для підліткового віку-це нормально, але потрібна дієта. Менше жирного, солодкого, мучного. АЛЕ саме головне, ніяких магазинних солодощів і взагалі продуктів з консервантами. Хліб тільки висівковий (дивитись вже на нього не можу :girl_cray:), печиво печу сама, ніяких ковбас, сардельок і т.д. Ще я йому готую фреші з морква+яблуко+топінамбур. Топінамбур можна і сирим їсти, але син не хоче. Хтось шукав народні засоби для пониження цукру-то топінамбур саме воно.
     
  10. Klarita

    Klarita Я, адекватна і справедлива - мама!

    Випадково натрапила цю тему і захотілось написати.. дивуюсь людям дорослим, а особливо коли Ви пишете про маму, Вашій мамі скільки років?! Знаю декількох дітей з таким діагнозом, яким ще і 8 р. немає, але вони відповідальні і дотримуються усіх правил, пов"язаних з їх хворобою (кожен день колоти пальці і уколи - не один раз),позаздрити можна їх витримці, а тут..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    повірте, тут нема чому дивуватись. За 50 років вже виробились всі звички, вподобання і в цьому віці важко змінювати спосіб життя, особливо коли це треба робити кардинально. Якщо дитину вчити з малечку до такого, для неї це є нормально не їсти певні типи продуктів, а дорослій людині важко привчитись до нових умов.
    п.с. згадайте рекламу шоколаду - "що це за життя без шоколаду".
     
  12. Klarita

    Klarita Я, адекватна і справедлива - мама!

    Я думаю, що діабет після 50 р., переважно 2 типу - це "наслідки", певного способу життя, тому таке "скиглення", мене дивує (бо багато таких людей зустрічала, і це моя власна думка, і взагалі, у мене таке враження, що Ви переживаєте більше ніж Ваша мати), а у дітей - це необхідність, так харчуватись, щоб жити далі (і в них ще немає звичок які б до цього призвели, і повірте, дуже важко до такого, привчити дитину у маленькому віці, бо для когось це - норма, а для когось - заборона)..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в кожного своє. В багатьох випадків діабет другого типу з'являється після значного стресу, в моєї мами він з'явився після смерті батьків, звільнення з роботи і ще купи проблем які раптово навалились практично за півроку.
    Якщо чесно я не знаю, як дитина може не переживати за рідних. Хоча, є всякі.
     
  14. Klarita

    Klarita Я, адекватна і справедлива - мама!

    Я не буду більше цитувати Ваші відповіді, бо може вийти так, що - це тема тільки для двох людей, але таке питання:
    Ви, коли створювали тему, чого очікували?
     
  15. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Про діабет є відео з професором Неумивакіним. Дуже цікавий дідусь. Він був лікарем космічної лікарні, ще Гагаріна готував до запуску у космос. У нього дуже багато є відео цікавих, одне з них ось про діабет
    Я зробила конспект може хтось не може відкрити відео.

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Klarita

    Klarita Я, адекватна і справедлива - мама!

    Цікаве відео, я такої ж думки..
     
  17. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    топімбур можна і варити, наприклад разом з картоплею, в пюре не чути взагалі іншого смаку
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Olesja

    Olesja New Member

    Доброго всім вечора!
    Вже 1,5 роки як виявили в мене цукровий діабет 1-го типу.Зразу і сама не зрозуміла і не усвідомлювала що це за хвороба,тому особливо харчування і не змінювала,але тепер як цукор постійно скаче,змінюють мені дозу інсуліну,почала більше цим всім цікавитися......
    Хотіла б почути рекомендації від молодих людей,в яких така ж проблема і хвороба.....Може є тут спеціалісти які б могли порадити і проконсультувати відносно харчування,(бо в книжках багато що пишуть,а в реальному житті не так то є просто харчуватися по таких порадах) чи може краще звертатися до дієтологів,щоб все розписали.Може хтось підкаже нормальні рецепти страв для діабетиків,щоб можна було б використовувати у повсякденному житті.І взагалі за будь які поради буду вдячна!!!!!!
     
  19. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Дівчата, хочу купити мамі глюкометр. Почала шукати в неті, який краще обрати - але я настільки далека від того всього, що не можу визначитися, який краще. Що порадите?
     
  20. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Краще до ендокринолога звернутись. Потрібно дотримуватись дієти. Має все розказати.
    Тим більше, що Ви інсулінозалежні
     
    Останнє редагування: 22 Листопад 2015