Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Hermi, 13 Квітень 2012.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Лікар мені пояснювала, що натще треба здавати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @mokhnatska lesia так, можна по їжі. Бо цей аналіз показує середній показник глюкози за останні 3 місяці.
    --- дописи об"єднано, 10 Листопад 2017 ---
    Ну бачиш, я тут знаю, що якраз hba1c можна не натще
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я теж не натще здавала.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    @Orman @Vittoriya згадала. Крім ГГ я ще здавала інші аналізи (глюкозу, с-пептид, індекс НОМА). Можливо якщо сам ГГ здавати, то можна після їжі.
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Так, глюкозу точно треба натще
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А чи є в когось досвід зниження рівня цукру і в подальшому підтримки на нормальному рівні (+харчування, спорт звісно) БАДами?
     
  7. Altera

    Altera зачарована птуха

    Дівчата, хто має досвід спілкування з хворими, чи може й власні спостереження - чи можливе пояснення підвищенням рівня цукру в крові раптових спалахів злості, агресії, категоричної неадекватності?
     
  8. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    @Altera Я маю такий досвід (колишній чоловік - діабетик). Так.
    Мені взагалі потім сказали, що у діабетиків може сильно мінятися характер.
    Захворювання ендокринної системи характеризуються такими проявами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Altera

    Altera зачарована птуха

    @Cybulynka, дякую..
    маємо родича з подібними симптомами, а перевіритися заставити не можемо:sad:
    Таки треба якось форсувати ту тему, бо з часом ставатиме тільки гірше
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Маю знайому, зараз ставлять 1-ий тип і вона себе сама контролює. Для початку стабілізуйте цукор, а згодом навчитеся його контролювати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    @Altera,
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я в себе випадки підвищення цукру саме так і діагностувала. Неконтрольована агресія, неподібна ні на що більше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Altera

    Altera зачарована птуха

    та будемо шось радити..Дядькові 50років, живе далеко, на вмовляння не дається, рідних вже затероризував:sad:
    А ті смужки достатньо достовірну інформацію дають? То вони просто в аптеці купляються?
     
  14. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    @Altera, запитаю в екса і напишу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо він навіть аналіз робити не хоче, то дуже великі шанси, що й лікуватись відмовиться.
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Глюкометри експрес вони точні?
    Здаю в Медісі раз на пару днів експрес глюкозу, була в понеділок 12,7, в четвер 9,8, сьогодні 8,0.
    Надіюсь, що не зменшують показник))
    І до речі, чи залежить півгодинну ходьба на рівень цукру? Тобто так: встала в 7:30, випила води чуть, потім щоб добратись до лабораторії треба або йти півгодини або їхати десять хвилин. Вибираю перше, корисніше. Але аж тепер задумалась чи то впливає на цукор?
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @aknytsU я маю такі залеценя (ну забула я як то украінською) від діабетолога на міряння цукру рано. Встати, туалет, помити руки, міряти цукор. Рух збиває цукор. А голод довго може піднімати цукор. А може і навпаки дуже знижувати, то вже дуже індивідуально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    так,коли цукор тривалий- час підвищений- емоційний стан може змінюватись,людина нервова,складається
    враження,що спеціально шукає привід для сварки.
    колись були такі смужки що без кглюкометра показували приблизний рівень цукру,там механізм дії був такий,що наносиш краплю крові на індикатор,а з іншої сторони видно колір того індикатора,я*счкщо цукор в межах норми колір наприклад світло зелений,якщо вище норми темно-зелений,і чим вищий рівень цукру тим темніший колір,але вони дуже не точні і то хіба щоб визначити чи є підвищення цукру чи ні.
    при діабеті другого типу таке можливе, тут головне нормалізувати цукор,і тоді дієтою можна тримати його в межах норми.
    він ж весь час міняється,якщо ви тримаєте дієту, можливо приймаєте таблетки якісь цукрознижуючі відповідно цукор буде знижуватись
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Але ще важливо ж знати, який він після прийому їжі. А що в нас не дають глюкометра домашнього лікарі?
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Та де...
    Мої вдома чомусь відмовляють мене купувати глюкометр. Хоч я за. Так буду знати, на які продукти організм мій реагує значним чи маленьким збільшенням цукру.
    Ендокринолог теж: одна казала купувати, інша - ні.