Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Hermi, 13 Квітень 2012.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @aknytsU сумно... Тут лікар виписує рецепт на паски +глюкометр(70% знижки на паски, діабетики можуть мати ще більшу знижку) і в аптеці дають глюкометр безкоштовно..
    --- дописи об"єднано, 11 Листопад 2017 ---
    А чому проти? Чим аргументують? Контролюючи вдома цукор, можна побачити, які скачки після якого ідження є, кожен організм може на різне реагувати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Глюкометр я би казала купляти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    якщо має в планах тримати свій цукор в межах норми,то глюкометр треба,якщо ж міряти цукор крові раз в місяць перед поход до лікаря тоі не варто.
    то ясно.Можливо у Львові фіінансування краще,і глюкометри видають безкоштовно,але в Рівненскій обл наприклад не видають. Мені за 13 років хвороби видали тільки раз глюкометр і 2 упаковки тест-смужок до нього, це в 2016-му під час вагітності,є в них якась програма,по забезпеченню вагітних і дітей глюкометрами. І то тест-смужки вже були протерміновані на той момент.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    У випвдку @aknytsU, з таким високим цукром, то глюкометр як на мене необхідний. Дивно, що рідні проти...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та треба сказати, що лікар сказав. І купити.
    У свекра акку-чек, результати співпадають з результатами в лабораторіях.
    в чоловікової бабці був omron, то мені так виглядало, що трохи завищені результати.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @cjomcjomka у мене теж акку чек, його ніби хвалять.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, і це той випадок коли "дорожче - не значить краще", бо omron і комплектуючі до нього дуже кусючі в ціні
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, дякую! Вирішила таки купити глюкометр. З відгуків обрали акку чек.
     
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В мене є надія. Велика надія. І сильна віра. Віра в Божу допомогу і свій організм.

    Станом на сьогодні цукор натще (здавала той що з вени і довго робиться) - 6,4 (норма лікарні до 6,1). Я знаю що це ще далеко до ідеалу, знаю, що попереду багато роботи, але це вже краще! Без отих сильнодіючих таблеток,які мені призначали лікарі. Просто дієта+навантаження фізичні+ходьба, дуууже багато ходьби (15-20 тис. кроків). Ще чай п'ю БАДівський.
    Всі інші аналізи теж в нормі.

    Стою зараз в черзі до ендокринолога ще одного, покажу їй результати, і дасть Бог, не потрібно буде пити тих "сильних" таблеток))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Корисно Корисно x 1
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Хто в курсі, що означає позитивний аналіз GADA (глютамінокисла декарбоксилаза)?
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Аутоімунний діабет, але то в комлексі ше з чимсь діагностується. Але основним вважається показник антитіл.
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В мене показник пише що більше 2000. Негативний вважається до 10.

    Аутоімунний то який?
    Бо я щось зовсім не розуміють в тому... А до лікаря аж в понеділок.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    характеризується як патологія обміну глюкози, обумовлена спадковою схильністю, в результаті якої виникає нестача інсуліну в організмі, що супроводжується руйнуванням підшлункової залози на клітинному рівні.
    ліпше не поясню
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Ваші антитіла, які відповідають за захист організму від збудників хворіб( вірусів і бактерій), починають боротися з Вашими власними клітинами ( у Вашому випадку з підшлунковою).
    Тому - це не той випадок, що Ви вели нездоровий спосіб життя, мало рухалися, неправильно харчувалися і т.д.
    У організмі стався якийсь збій- або на генетичному рівні, або через хворобу.
    І в такому випадку лікування має бути схожим до діабету 1 типу, тобто напевно потрібно буде колоти інсулін, а не таблетки, як при 2 .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Залежно від рівня цукру і чи надається коригуванню.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Знову по лікарях. Запідозрили в мене Lada діабет, 1 типу. Скеровують в стаціонар на обстеження детальніше.
    Що цікаво, при цьому діабеті зі слів одного ендокринолога (Сандурської) таблеток не можна, лиш легку лозу інсуліну, а попередні два ендокринологи (Фірчук і Хмелюк) одразу призначили таблетки.
    Я вже не знаю кому вірити. Надіюсь на Божу допомогу...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    є ще біля польського посольства ендокринологічна лікарня, там завідувач хороший ендокринолог
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а вони теж мали під підозрою Lada діабет? Бо я так зрозуміла, шо вам спочатку ставили діабет 2 типу. Це напевно до аналізу на антитіла? Бо при Lada треба таки інсулін.
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ні, просто глянули на результати глюкози, глікованого гемоглобіну, с-пептид, інсуліну, індекс НОМА і призначили двохкомпонентний препарат (Янумет). Сказали, що це 2 тип. За Lada нічого не говорили.
    А Сандурська призначила аналіз на антитіла і вже за його результатами сказала, що це той Lada діабет 1 типу.
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я звісно не експерт, але виглядає, шо вона більш компетентна, бо таки назначали вам повну діагностику.
    в мого діда був діабет, теж ставили 2 тип. потім з таблеток, правда, перейшов на інсулін. Я от тепер думаю, шо може у нього теж був цей Лада, але тоді то ше певно й не діагностували, якщо й зараз не всі посилають на такий аналіз. Пишуть, що в струнких діабет 2 типу не буває (ну або виключення). Він якраз був худий все життя. а у вас як з вагою?