Цукровий діабет, це спосіб життя чи вирок?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Hermi, 13 Квітень 2012.

  1. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Фрукти мають цукор, але він фруктовий.
    30 грам фруктози переробляється організмом без інсуліну( це все, звичайно, відносно).
    Уникати треба фруктів, де міститься багато глюкози( виноград, хурма, вишні, гранати).

    Я пила сіофор 500. Мені не пішов взагалі. Я з туалету майже не виходила. Так тривало 2 тижні. Потім стало краще. Пила, коли стимулювалася. Від резистентності до інсуліну.
    Пропила 2 місяці, а потім кинула. Ще десь декілька місяців мене час від часу боліла підшлункова. Вже через рік після прийому перестала її відчувати.
    Щоб не псувалася печінка, одночасно приймала сілімарин в таблетках( це речовина з розторопші, відновлює навіть дуже "вгроблені" клітини печінки)

    Але це все настільки індивідуально- деяким дуже погано від сіофору, а деякі навіть не відчувають, що його п"ють.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Хіба так, бо підібрати реально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я правда більше знаю про діабет 2 типу. Але може і Вам допоможе. Жостка дієта - то не завжди вихід. В кожної людини цукор засвоюється по своєму і треба підбирати продукти, які у вашому випадку не будуть сприяти підвищенню цукру. Моїй мамі допомогла така дієта - їсти часто, але маленькими порціями (тоді ніби "ваш інсулін" буде давати раду). Ніяких стресів ! +не надійтеся що цукор спаде за день-два. Як мінімум треба місяць. Зараз не згадаю назви, є травяні збори, які рекомендують пити при цукровому діабеті. Їжте багато чорнці. Треба вивчати себе, ну і головне - не бійтесь ліків. Дуже добре що діагностували на ранньому етапі, коли ще немає явних симптомів, ви маєте ще вибір як боротись, треба пробувати все систематично і дивитись що для вас найкраще. Але памятайте, результат не прийде за день!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Хто вимірює глюкометром цукор собі, яка похибка у ваших апаратів?
    Я звіряла з лабораторними дослідженнями, то в мого похибка є в межах 0,5/1,5 і в одну і в другу сторону. То нормально? Ще буду співставляти з результатами з лабораторії щоб якесь середнє число вивести.
    І ще таке. Цукор ідеальний вчора-позавчора. Сьогодні вдома натще вимірювала, то був 2,6 + якась похибка (але я абсолютно добре почувалась). А щойно, 2 год після їжі вимірювала, то перший раз показало 9,6!!!! Я розпереживалась не на жарт, через хвилину переміряла, відразу 7,4.
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @aknytsU похибка є в кожному глюкометрі. Найкраще справдити свій, то власне здати з вени і одразу при тому поміряти глюкометром з пальця.
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я так співставляла, але здавала не з вени, а з пальця (тут так роблять). Результати з однієї і тої самої карті крові:
    Глюкометр 5,2 Лабораторія 6,7
    Глюкометр 5,8 Лабораторія 4,7
    Глюкометр 4,9 Лабораторія 5,4
    Є різниця і в одну і в другу сторону.
     
  8. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    у мого різниця в 0.1-0.2 ,старий завищував на 2 одиниці,то тепер лежить, бо коли відчуваю,що гіпую,а на глюкометрі тільки 4 чи 5 цукор то не дуже зручно,бо ж думаю що значить не гіпа,а просто такий стан,а коли глюкометр показує вже 3 цукор,то фактично він нижчий і дуже легко впасти в кому. І взагалі я на дания момент дуже важко переживаю стан гіпоглікемії і потім важко відхожу,тому намагаюясь не допускати
    якщо похибка в 1,5 то цукор був 4.1. Тому і почувались гарно. Треба вам новий глюкометр і звірити його точність.
    Ще про гіпоглікемію, перші рази маєте добре прислухатись до своїх відчутів при низьких цукрах,щоб розуміти як організм сигналізує про гіпу. Наприклад в мене сильна слабкість,плюс трмор рук,то дуже видно навіть зі сторони,плюс внутрішній тремор,здається весь організм теліпає, ще може язик заплітатись,взагалі людині зі строни може здатись, що пяна. Вчора зранку загіпувала,а з ознак лише слабкість ніг і рук,а так як дитину збирала в садок то і не зрозуміла зразу,що щось не то,чоловік звернув увагу і то лиш через те,що три рази чуть не впала на рівному місці і він відправив міряти цукор
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А який в тебк глюкометр?
     
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    GlucoDr.
    В багатьох тут в лікарні є той глюкометр. Правда я ще не питала, яка в них похибка
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    Чкий
    Який у Вас глюкометр?
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Він новий?
    Переважно похибка стала у кожного глюкометрв. То з того, що я читала, дівчата писали, котрі звіряли з аналізом з вени (але я не знаю як то з пальцем, бо взагалі в Польщі кажуть, що та кров з пальця, то власне дуже не точна і похибки можуть бути. Найкраще і найдостовірніше це кров з вени. І в лабораторіі глюкозу тут тільки так здають.
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Т
    Так, новенький.
    Ну бачиш, в нас, в лікарні де я зараз (на Острозького) тільки з пальця беруть у всіх поголовно. Але і годують картоплею і хлібом кожного дня... Абсурд.
    Здаватиму, як вийду з лікарні, в мами в госпіталі, там точно з вени беруть, але і норма до 6,2.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @aknytsU щодо лікарняноі іжі, то я і в Польщі на дієту діабетичну для вагітних діставала щодня пюре картопляне... Добре, що у мене вжк була кінцівка вагітності і цукор вже сам внормовувався. Якби я сюди потрапила в 32-34 тижні, коли в мене найбільше шаліли цукри, то був би капець... І головне такий абсурд, маєш записувати всі своі поміри цукру, то щодня перевіряють лікарі на обході, а ісиш такево лікарняне і то воно йшло як окремо на дієту діабетичну..
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    зараз Акучек Перформа,до того був Акучек Актив,перший час він теж був досить точним,але я ним більше 5-ти років користувалась, Перформу використовую вже майже рік. Вони всі з часом починають давати сильну похибку
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, а яка норма глюкози в крові? Я робила експрес-тест, то показало 5.7. ніби нормально? Чи таки перездати з вени?
    Здавала, бо на "рівному" місці відчуваю слабкість. Деколи здається, що ось--ось відключусь. Часто буває вночі. Просинаюсь від нудоти легкої, дикого дискомфорту, який не можу описати. Оскільки в баби по татовій лінії діабет 1 типу, то вирішила здати.
    Але в мене ще ВСД, то може і від неї такі запаморочення.
     
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, які зараз норми цукру (не діабетик, але мама, бабулі - так)?
    10 років тому здавала на цукор з навантаженням, результат був 3.5 при НОРМІ 3.3-5.5. Вчора забрала результат - 3.8 при НОРМІ 3.5-6.7. То так верхня планка помінялась?
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    який саме був 3.5? Натще? Чи після навантаження? Бо після навантаження норма якраз до 6.7, 6.7-7.8 - порушення толерантності, 7.8+ - маніфестація ЦД або ГЦД
    я здавала в різних лабораторіях. Норми справді відрізняються. Верхня межа натще. в Медісі, приміром, 6. у "венері" на Сихові 5.8, у державних 5.5
    --- дописи об"єднано, 2 Грудень 2017 ---
    Ви не вагітна? Не зловживаєте солодким? Загалом верхня межа норми, але я би перездала. І з вени на глікозильований гемоглобін також інформативний аналіз
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А що значить з навантаженням, якщо ви подаєте лиш один показник?
    --- дописи об"єднано, 2 Грудень 2017 ---
    @Leditanya я не знаю, що це за експрес тест, але взагалі це високуватий показник. Варто здати в лабораторіі. А ще варто вночі би було зміряти, бо якщо є якийсь непорядок з цим, то може бути спадок цукру сильний вночі. Але то треба глюкометр
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Наскільки мені пояснювали лікарі, найінформативнішим показником є глікований гемоглобін.
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Легені і щитовидку перевірте.