Дати, річниці та інші дурниці :)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем cjomcjomka, 11 Серпень 2020.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А давайте-но обтрусимо порохи з наших весільних альбомів і пригадаємо все :)
    Заразом і поділимось досвідом: які варіанти святкування річниць ви випробували і чи святкуєте загалом?
    Хто ініціює, хто краще пам'ятає, хто більше дарує :)

    У мене нічого оригінального з ідей нема.

    Підслухано від знайомих:
    - спільний похід в кіно, театр
    - індивідуальна екскурсія містом, лише для пари закоханих
    - фотосесія
    - сплав гірською річкою удвох
    - ресторанна вечеря
    - поїздка на море вдвох, в датах довкола річниці.
    --- дописи об"єднано, 11 Серпень 2020 ---
    І взагалі, дати.
    Чи є у ваших сім'ях практика уваги до всяких важливих дат, які стосуються обох?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Тиждень тому була наша річниця одруження - 12 років. Ми ніколи не святкуємо, альбомів-відео не передивляємось. Можемо по келиху вина вдвох випити, щось символічне і потішне купити. Наприклад, цього року весілля в нас нікелеве. Ми поїхали в Епіцентр і купили нікелеву поличку з гачками. Оскільки по стилю нікель нам нікуди, купили балончик з білою фарбою, пофарбували і причепили в гостьову кімнату для сумок, піджаків, капелюхів і т.д. наших гостей:girl_crazy:Така незначна дрібничка, а залишиться в пам‘яті як веселе часопроведення на річницю. Хоча були на нашій пам‘яті і романтичні річниці на морському узбережжі з нереальними заходами сонця, і гори, і альтанки з комарами в лісі:girl_haha:, але це швидше не на честь річниць, а просто річниця випадала під час відпустки:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Якщо коротко, то кожен рік святкуємо: день зустрічі, день розписки та день весілля. Достатньо символічно: щось смачненьке, квіти, спогади.
    З цікавенького... В мене в планах на наступний рік на 10річчя влізти в весільну сукню :girl_crazy: та зробити фото, з дітьми.
    А взагалі, я вам скажу, чим більше дітей - тим більше святкувань день народжень і сім’я в постійному такому тонусі свята, спогадів, радості. В нас хіба в липні *нічого такого* сімейного не святкується (враховуючи дні народження наших батьків) :girl_in_love:

    П.с. Йой, згадала! В липні мої батьки одружились. В цьому році в ми були запрошенні на 30 ліття їх шлюбу - то ж і липень був святковий.

    П.п.с. В мене є тоненький фетиш :girl_crazy:. Чомусь завжди звертаю увагу на дату весілля та на день народження старшої дитини будь-якої сім`і. І часто є певна драма ;). Колись, відносно нещодавно, була здивована, що на весіллі своїх батьків була і я. :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2020
    • Смішно Смішно x 2
  4. Melian

    Melian Well-Known Member

    У нас скоро намічається річниця - 7 років шлюбу. Перші роки про рісницю нам нагадувала...свекруха:)) чи то ми занадто заняті дитям були чи просто було комфотно обом у стосунках і навіть не помічали як час летить.
    Цього року вперше вигадала приурочити щось до річниці. Це була фотосесія, на якій ми були тільки удвох, без дитини. І фотосесія була більш еротичного характеру. Цікавий експіріенс, рекомендую спробувати:)

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 2
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Яка ж темка....дякую. У вересні якраз буде 10-та річниця. Вже тиждень обдумую цікаві варіанти, якби то все гарно організувати. Чоловік не дуже романтик, але на мої авантюри піддасться. Вже і дітей знайшла кому приглянути...є ідея політ на повітряній кулі...трохи стрьомно, висоти боюсь, але чогось такого хочеться, щоб з емоціями :))) ніколи річниці особливо не святкували, чоловік дарує квіти, кульки, смаколики, я парфуми, вечеря вдома з дітками, а тут....пишіть, дівчата, я черпатиму.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    Щось схоже і в нас з чоловіком, тільки не день зустрічі, бо знайомі були давно до того, а день початку зустрічання, який співпав з першим поцілунком:girl_wink:
    Останні два роки, коли син вже старший, то стараємося посидіти десь в кафе)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Вагітність до шлюбу, другий шлюб і тому подібне
     
  9. Melian

    Melian Well-Known Member

    @Jusi я довго налаштовувалась на фотосесію в білизні, на виставлення фото в мережі навряд чи наважусь:) хоча....

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О, тема акурат, інші дати, чоловіку 50, через три дні, я вже не можу того всього провести через себе. Якщо коротко, чоловік- лев, самовпевнений, завжди знає, що хоче, навіть якщо не правий, то вийде так, що все-таки правий, список гостей міняється, додається, кожен день. Взяли ведучих, але так як в залі будем не одні, заклад забороняє проводити якісь акустичні маневри, капець, і коли я чоловіку про це говорила, він казав, що лізу туди куди не треба, короче, хоч сідай і плач)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Ми святкували річницю весілля (7 серпня) акурат до народження нашого первістка. Бо він народився рівно на 3 річницю. Тому ця дата плавно перейшла в розряд дати народження. На першу річницю чоловік подарував золоті сережки, на 2 не пам"ятаю що, але щось точно було миле романтичне. Після того кожного року просто "вітаю", й то так десь після святкування дня народження малого. 10 річницю відмічали в Італії, дуже гарно було, я собі мріяла, як то ми гарно десь теж 15 р відсвяткуємо. Але на 15 річницю в нас вже було 2-тижневе четверте дитятко, ремонт, переїзд в нове житло...То ніяк не святкували, зовсім. Цього року на 16 річницю муж вперше подарував квіти й цукерки (старіє, сентиментальніший стає, чи що?...Чи мої 150 нагадувань, що в нас річниця, ггг)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    Незважаючи на відмову коханого десь піти чи посвяткувати, ми все ж дістали весільний альбом і з дітьми подивилися фото. Чесно кажучи, це перевершило очікування :) Вони були в такому захваті, все перепитувались і роздивлялись кожну знимочку у деталях.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в мене сильний приступ фейспалму. Драма - це коли дитина вмерла, а коли народилась менш ніж за 9 місяців після весілля - це життя.

    І охота ж займатись прикладною арифметикою...
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  14. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Річницю якось особливо не святкуємо. Тільки на 10р була поїздка вдвох закордон на концерт улюбленої групи. І загалом кілька останніх років практикували поїздки вдвох хоч на вихідні в карпати, це для нас було найкращий релакс.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    А в чому тут драма? Це ж - життя. Хтось, можливо, сам так планував, так склалось, нічого драматичного. В мене є знайомі, які спеціально вагітніли, щоб батьки дозволили одружитись. Вони були юні, велике кохання, а батьки того не розуміли. Такі собі сучасні Ромео і Джульєта. Живуть щасливо, мають кілька дітей і жодного разу не жалкували про своє рішення.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member


    --- дописи об"єднано, 14 Серпень 2020 ---
     
    Останнє редагування: 14 Серпень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо що то я не фанатію від повсюдно поширеного дошлюбного сексу, але він є. І у 80%, тих хто ходить навколо він був. Але засуджують тих в кого є «доказ» - дитина. А ті хто аборти поробили, чи просто «проскочили», то ніби невинні овечки. Тому треба добре визначити, що саме ми засуджуємо. Дошлюбний секс загалом, чи тільки той який закінчився вагітністю і дитиною. Для мене окремо сам факт вагітності не є обтяжуючою обставиною.

    Ну і якщо життя рівняти до GOT то я навіть не знаю що сказати.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    остатньо помічаю, суспільні норми і відношення людей до речей міняються, тенденції міняються
    але незважаючи на тенденції ми живемо за різними графіками часто.. в моєму оточенні, і тут я маю наувазі от прям всіх, навіть людей з соцмереж, вагітність до шлюбу була драмою (без образ) років 10 тому і раніше. наявність дошлюбного сексу була драмою ще певно 15-20 років тому (при тому, що я теж не прихильниця, і писала про це в інших темах на ДП)
    пріоритети зараз інші.
    але іноді зустрінеш когось, хто живе в іншій паралелі.
    я от на дитячому ДН почула "не плач, ти ж хлопчик" до 3річної дитини. дуже багато років такого не чула, тренінги з виховання дітей на кожному кроці, безкоштовні, мені постійно спами на пошту приходять, на ТБ всякі Карпачови розповідають що то не альо
     
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Тема плавно зійшла з «дати і річниці» до «інші дурниці», тобто просто до сексу :girl_haha:
    Ми женилися в символічний день - Віри, Надії і Любові. Ніц не святкуємо, бо в чоловіка амнезія на дати, а я не маю охоти нагадувати. Він знає, що в вересні ми женилися, я народилася і ще старша дитина народилася - послідовність подій і дат значення не має:girl_haha: Середня народилася теж десь восени, а молодша перед Новим роком. Скільки йому років теж не знає))) якби святкували, то я б хотіла махнути кудись двом на вихідні, але поки то не світить, бо родичів, які б приглянули за дітьми 2 дні в нас нема взагалі. От чого б я точно не хотіла, то отримати на річницю побутовий подарунок. Про відео смішно було, бо рік після весілля чоловік сказав, що готовий дивитися його хіба раз на 10 років, а як минуло 10 років, то доказував, що то не могло статися так швидко. Тепер чекаємо 20 років, але я не пам‘ятаю, де диск. Фотки діти постійно витягують.
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Диск...
    В мене відео весілля на касеті записане. Де то тепер і крутити ту касету, яку спочатку треба знайти...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1