Давайте разом допоможемо Віталіку Думащину повноцінно жити!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Kroshka Enot, 17 Січень 2017.

 1. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Шановні форумляни!
  Я звертаюся за допомогою для молодого хлопця, який позбавлений можливості повноцінно жити через важку хворобу нирок.

  Віталій Думащин - мешканець села Заболотці Бродівського району Львівської області.
  В 15-ти річному віці в нього перестали функціонувати нирки. З того часу життя юнака залежить від регулярного проходження пекельної процедури - гемодіалізу.
  15253565_1647831875515339_4220368219767314442_n.jpg
  Детальніше про історію Віталія можна прочитати тут і тут
  Через потребу в регулярному проходженні пекельної процедури - гемодіалізу, Віталій був змушений залишити навчання у вузі, він поступово втрачає надію на те, що колись настане час, коли він знову зможе повноцінно жити.
  Єдина можливість для нього - трансплантація нирки.
  Ціна життя - 60 тис. доларів США.

  Витяг з історії хвороби нижче:
  Довідка.jpg Історія хвороби.jpg Історія 2.jpg
  Також додаю витяг з заключення білоруської клініки, де Віталію можуть зробити пересадку нирки: Білорусія.jpg

  Волонтера, яка опікується тим, щоб Віталій отримав шанс на повноцінне життя, знаю особисто. Виняткову порядність і те, що кошти підуть за призначенням, гарантую.

  Закликаю Вас всіх долучитися до порятунку Віталія по мірі своїх можливостей.

  Ми з Вами можемо створити для цього молодого хлопчини Диво.
  Це просто. Все, що потрібно для Дива - об"єднати зусилля.
  Адже кожна пожертвувана гривня - це маленький крок до повноцінного життя для Віталіка.


  Контакти людей, які займаються збором коштів на трансплантацію:
  097 754 3404 – Оксана Морозюк (мама Віталіка)
  097 589 2423 – Ольга Скочиляс-Павлів (волонтер)

  РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕКАЗУ КОШТІВ:

  ПРИВАТБАНК:
  Номер карти 5168 7573 0181 3384 (Морозюк Оксана Василівна - мама Віталіка)

  Ощадбанк:

  Назва установи: ТВБВ 10013/0149 Філія – Львівське обласне управління АТ «Ощадбанк»
  МФО 325796
  КОД ЄДРПОУ 09325703
  р/р: 290919149011
  Ідентифікаційний код 2731315665
  № карткового рахунку 26253511145148 (ЯКЩО ПЕРЕКАЗУЄТЕ ЧЕРЕЗ КАСУ ОЩАДБАНКУ)
  Призначення платежу: поповнення картрахунку Морозюк Оксани Василівни (мама Віталіка)

  !!!! № КАРТИ 6706 3500 2008 6487 (ЯКЩО ПЕРЕКАЗУЄТЕ З КАРТИ НА КАРТУ) Морозюк Оксана Василівна (мама Віталіка)
   
 2. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Інформація про стан справ станом на 16.01.2017 р:
  Ольга Скочиляс-Павлів Шановні учасники Варти-1. Завдяки і Вашій підтримці на сьогоднішній день ми зібрали 234 тис. 915 грн.; 1725 євро; 2105 доларів. До необхідної суми-60 тис.дол. ще багато (ще й до того долар росте з кожним днем), тому просимо про максимальне ПОШИРЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ, адже у деяких випадках це відіграє ключову роль!!!
   
 3. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Ольга Скочиляс-Павлів
  20 січня о 21:48 ·
  Багато з Вас запитують як почувається Віталік...Важко!!!!...як в моральному, так і фізичному плані. Йому у свої 19 років не вдається зрозуміти чому сталося так, щоб замість омріяного навчання, походів в кіно, прогулянок з друзями та дівчатами, відвідування спортивних секцій його життя повністю залежить від пекельної процедури-гемодіалізу. Цю процедуру не можна пропустити ні за погодніх, святкових чи психологічних умов з тієї причини, що до іншої просто-напросто можеш не дожити. Організм, внаслідок того, що нирки не працюють,сам себе отруює, усі токсичні продукти розпаду, що утворюються в результаті обміну речовин в організмі, не очищаються, а всмоктуються у кров, в тому числі сеча. Мама зізнається, що Віталій дратівливий і не завжди знаходить підхід до нього, бо будь-які її слова викликають агресію.
  Процедура гемодіалізу передбачає чотирьохгодинне лежання на ліжку, внаслідок чого у Віталіка защемлюються нерви хребта, що тягне за собою болі в спині та страшенні головні болі, тому зараз готуються до обстеження.
  Щоб зрозуміти як Віталію важко, передивіться перелік лікарських засобів, які він в найкращі роки своєї юності приймає щоденно:
  - рокальтрол (по 6 капсул на раз кожного дня; купують у Білорусії)
  - фізіотенс
  - chela-ferr forte (купують у Польщі)
  - епоцин (купують у Білорусії) або рекормон 2000 (Україна)
  - кальцій 3D Нікомед
  - вітамін Д3.
  - вітамін Б12.
  А ще Віталій соромиться того, що йому 19-річному хлопцеві, який і сам би міг вже заробляти на життя і допомагати рідним, збирають гроші на лікування. Але ми намагаємося його переконати, що хворим бути не соромно і на його місці може опинитися кожен. Слава Богу, що є люди, які простягають руку допомоги і готові підтримати...і їх допомога не закінчується на етапі перерахування грошей, вони дзвонять, пишуть і питають, як почувається Віталій і цей пост для них.
  Ніколи не позначала Віталіка у своїх дописах, бо розуміла його стан душі, але час прийшов - Віталька Думащин,ти не САМ у своїй біді !!! РАЗОМ З ТОБОЮ велика кількість людей, яких ти навіть не знаєш (а деяких і я не знаю), але які вболівають за тебе і кожного разу говорять, щоб ти тримався, бо твоя ВІРА на даний час відіграє визначальну роль.
  Бог діє на нашій Землі через добрих людей, які приходять на допомогу у скрутний час. Такий скрутний час зараз у Віталія і його настрої можна зрозуміти, але найголовніше-змінити...бо він має шанс жити. Давайте РАЗОМ не дозволимо упустити його !!!
   
 4. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Ольга Скочиляс-Павлів
  Вчора о 13:48 ·
  За останній тиждень надійшло 7619 гривень для порятунку Віталія. А сьогодні отримали дозвіл від Церкви Юра для збору коштів по усіх греко-католицьких цервах м. Львова. Прошу Вас поділіться історією Віталія зі своїми сусідами, друзями, знайомими, колегами по роботі, щоб якомога більше людей дізналися про біду Віталія і долучилися до збору коштів!!!
  ****


  І я прошу Вас допомагати поширенням інформації, якщо немає змоги хоча б трішечки допомогти фінансово.
  Посилання на статтю в фейсбуку https://www.facebook.com/profile.php?id=100008656273607&fref=ts#
   
 5. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Ольга Скочиляс-Павлів
  22 год. ·
  Приємно вражена від сьогоднішньої збірки грошей у Храмі Положення Пояса Пресвятої Богородиці м. Львова, що знаходиться на перетині вул.Яворницького та Головатого. Знаю, що зараз дуже багато людей звертаються до церкви за допомогою і, здавалося, усім неможливо допомогти, про що і говорять настоятелі церков. Але Отці Храму Положення Пояса Пресвятої Богородиці без будь-яких заперечень чи вагань організували збірку. Текст з проханням допомогти Віталію не просто зачитували, але кожен із чотирьох священників від свого імені звертався до парафіян і намагався донести, якою життєво необхідною є їхня пожертва молодій людині. Підтвердженням людської доброти є сума зібраних коштів, яка складає 20 тис.166 грн.35 коп. Це ще й при тому, що на одну із служб завітав Вертеп із Яворова і збирав кошти на АТО і люди теж охоче жертвували, щоб підтримати військових.
  Щиро дякуємо Отцям та парафіянам Храму Положення Пояса Пресвятої Богородиці, які не залишилися осторонь і приєдналися до збору коштів. Дякуємо усім-від стареньких бабусь,які навіть гривнею намагалися допомогти і до того пана чи пані,які не пожаліли і 20 доларів.Просимо у Бога,щоб їм усе повернулося сторицею!!! Велике дякую також своїй співробітниці - Наталя Мариняк, яка допомогла мені у зборі коштів і свій вихідний день присвятила доброчинності.

  Друзі, ще маю до Вас прохання!!! Дозвіл, який нам дали у Соборі Юра поширюється на м.Львів, Пустомитівський, Яворівський, Золочівський райони. Але він дійсний лише до 28 лютого, тобто часу небагато, тому бажано цього тижня рознести дозвіл у якомога більше греко-католицьких церков, особливо це стосується районів. Якщо хтось із вас має можливість віднести у церкву, можливо, біля свого дому чи роботи, то пишіть мені у приват. Буду вдячна за допомогу!!!
   
 6. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Дівчатка, хоча в цій темі ніхто, крім мене, не дописує, є форумляни, які допомагають інкогніто.

  Особливу подяку хочу висловити @Magnoliya, яка сама зголосилася допомогти з комунікацією з церквами і станом на сьогодні витратила для абсолютно чужої їй людини досить багато свого часу.

  В такі важкі хвилини, які зараз переживає Україна; в буремний час, коли активізувалися війські дії на Сході; в просто поганий-поганий день розуміння того, що навколо нас є ще Люди і допомога прийде, звідки її не чекали, допомагає вистояти, жити з вірою, що Добро переможе!

  Хочу попросити тих, кому не байдуже, і хто має змогу:
  1. Дозвіл на збір коштів по греко-католицьких церквах діє лише місяць, до 28.02.2017
  Волонтери цілими днями їздять по церквах, але все одно залишаться храми, які вони просто фізично не встигнуть відвідати до недільної Служби Божої.
  Якщо хтось має можливість занести скан-копію дозволу в церкву, яка Вам по дорозі, або де Вас знають, така допомога буде дуже цінною!
  Копію дозволу необхідно занести до храму (попередньо узгодивши зі мною храм, щоб не нести дозвіл туди, де вже побували волонтери). В храмі Вам або призначать дату і годину збірки, або самі збирають кошти в рамках щотижневих збірок і виділяють, скільки можуть. Коли священик повідомить, по якому з цих двох варіантів буде організовано збірку, треба цю інформацію передати мені. І все. На збірці буде присутня людина від волонтера, забирати кошти також має право тільки двоє людей, паспортні дані яких вказано в дозволі.

  Також прошу згадувати Віталіка в молитвах, в нього важкий психологічний стан.
   
 7. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Ольга Скочиляс-Павлів
  5 лютого о 2:10 ·
  Знову маю прохання!!! 12 лютого на території Церкви святого Йосафата,що на вул. Замарстинівській вже традиційно відбудеться свято - Прощання з колядою і ЯРМАРОК ПАМПУХІВ. Приємною несподіванкою стало те,що з ініціативи Olenka Paralyukh зібрані кошти передадуть на допомогу Віталію Думащину. Від нас потрібно ПАМПУХИ!!! Усі деталі можете з'ясувати у Оленки за номером 0676975837,яка усю організацію взяла на себе. Я просто фізично не встигаю бо йде збірка грошей по церквах і навіть не зможу бути на вказаному святі,бо буду мати збірку у Домініканському соборі.
  На сьогоднішній день зібрано 15 тис.дол. (з необхідних 60-ти) на операцію з трансплантації нирки тому будемо вдячні за будь-яку допомогу!!!
  **********************************

  Дівчатка, чи може хтось долучитися до доброї справи? Пампухами, присутністю на збірках?
   
 8. Magnoliya

  Magnoliya Well-Known Member

  • Зе бест! Зе бест! x 2
 9. amaretto

  amaretto як сказала Тося: "месний повар"

  Ми планували з дівчатами долучитись пампухами бо бачили це на фб, але тепер не впевнена...через обставини. Можливо відвідаємо ярмарок і долучимся грошима
   
  • Подобається Подобається x 1
 10. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Віталік і Ольга Скочиляс-Павлів передають щиру подяку Олі @Magnoliya завдяки старанням якої на недільній службі в одному з ближніх до Львова сіл було зібрано 1 131 грн для Віталіка!!!:girl_in_love:
  Дякуємо за небайдужіть і хай Господь Вам поверне в сто разів більше, ніж Ви віддаєте людям. :ThankYou:
   
 11. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Olenka Paralyukh додала 11 нових світлин — разом з Ольгою Скочиляс-Павлів та 30 others.
  13 лютого о 14:57 ·
  ойно з домашньої пекарні ангелики-помічники)) Нехай Бог благословить кожного за Ваше добре серце і дарує Вам міцне здоров'я. А було таке різноманіття пампухів, що очі розбігалися.
  Дякуємо нашому пароху о.Івану Левицькому за підтримку усіх наших ініціатив.
  Дуже дякуємо нашій парафіяльній молоді зі Світло Христа, які незважаючи на мороз і холод, так чисельно прийшли допомагати і вправно продавали пампушки на подвір'ї храму [​IMG]:)
  Ввечері відбувся благодійний концерт. Прозвучали колядки від дітей катехитичної школи ім. Блаж. Зеновія Ковалика нашої парафії, особливо порадували нас маленькі сопілкарі. Надзвичайний спів ансамблю “Струмочок” (при Львівському товаристві незрячих) не залишив нікого байдужим. Також виступили квартет дівчат “Лілея” під музичний супровід фортепіано (Tereza Vodyana) та бандури (Оля Паралюх) , а також квартер хору братів-семінаристів Львівська Духовна Семінарія Святого Духа. Дякуємо усім-усім, хто долучився до організації концерту і взяв у ньому участь. Було надзвичайно гарно!!! Спільною колядкою “Небо і земля” подякували Богу за цей різдвяний час і завершили наш концерт.
  Також дякуємо усім, хто підвозив, завозив, доносив все, що було необхідне [​IMG]:))
  Крім того, що кожен доклався до організації такого гарного свята на парафії, ще більше – зробив свій маленький внесок до доброї справи!!!Спільними зусиллями ми зібрали 35 771 грн для 19-річного Віталіка Думащина, якому потрібна пересадка нирки.
  Дякуємо усім парафіянам за щедрі пожертви.
  До наступної коляди!!! [​IMG]:)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 12. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  Ольга Скочиляс-Павлів
  20 год. ·
  Чергова неділя поповнила скарбничку для операції Віталька Думащин на суму у 38 тис.710 грн. Збірки проходили у шести церквах,тому допомагало багато людей,які свій недільний день присвятили добрій справі.Дякуємо Вам усім за працю:
  Oksana Dzavronik та Ирина Баняс,які зібрали 12 981 грн. ;
  Уляна Шміло та Oksana Grynovets,які зібрали 5650 грн.;
  Galyna Prodan,з якою зібрали 2880 грн.А ще велике дякую Вашому знайомому,який передав 150 фунтів;
  Наталія Лесько,яка організувала збірку у Церкві с.Малечковичі (3 тис.грн.);
  Наталія Непший,яка допомогла зібрати гроші у Церкві с.Басівка (4115 грн.);
  Іванна Павлів,разом з якою зібрали 10084 грн.
  Щиро дякуємо усім настоятелям Храмів та парафіянам,які пожертвували і допомогли зібрати таку немаленьку суму.
  Окреме дякую Волонтерській спільноті "Серця Лева"!!! Основною діяльністю цієї спільноти є допомога нашим воїнам. Але ці люди з величезним серцем,дізнавшись про біду Віталіка,не змогли залишитись осторонь і теж долучилися до фінансової допомоги!!!
  Спільними зусиллями на сьогоднішній день ми зібрали 21 тис.дол. ( з необхідних 60-ти).
   
 13. Kroshka Enot

  Kroshka Enot Well-Known Member

  17-18 червня в Горіховому гаю ( вул. Володимира Великого) відбудеться благодійний ярмарок для збору коштів для Віталіка.
  В межах фестивалю українських виробників "Гармидер" буде організовано дитячу зону з майстер-класами, аквагримом, бульбашковим шоу, конкурсами. Діток розважатимуть аніматори. Усі зібрані кошти будуть передані Віталію Думащину, який потребує трансплантації нирки.
   
 14. TanaSmirova

  TanaSmirova New Member

  знову зможе повноцінно жити.
  Єдина можливість для нього -