Де є хороший косметолог у Львові?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем tiana, 9 Січень 2008.

  1. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Робила в Медіостар, загалом мені клінка подобається, але саме з цією процедурою не склалося - страшні синяки, боляче і ефект того не вартує (може це моя обосливість). Але маю помітні гусячі лапки і мушу знову щось пробувати....
     
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Біоревіталізація не допомагає від гусячих лапок. Якщо косметолог натягує клієнта з такою проблемою на цю процедуру, це говорить про те, що він непорядний. Або некомпетентний. Але скоріше перше, бо розвелося комерсантів від медицини капець.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. oksanarakhymova

    oksanarakhymova New Member

    Запитували про біоревіталізацію, я роблю цю процедуру, ефективна, якщо препарат підібрати правильно. Мені кололи Ювідерм(як я чула він найкращий) і + в тому що це одна процедура раз на 9 місяців. Не треба курсом проходити. Маю контакти лікаря,можу поділитись кому потрібно
     
  4. KristinaOl

    KristinaOl New Member

    --- дописи об"єднано, 20 Серпень 2018 ---
    А в котрому салоні ви були?
     
  5. катенок

    катенок Well-Known Member

    Порадьте хорошого косметолога на дому( щоб дешевше) хто робить ретиноловий пілінг
     
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Я хочу піти до косметолога (нарешті з'явився час, чудовий вік дитини - 2 роки). Але зовсім не знаю, на що б то записатися - маски, пілінги, масаж обличчя? Буду вдячна за поради, що зараз є такого новенького і щоб результат 'на ліцо' :)

    Надіслано від мого Redmi Note 4X, використовуючи Tapatalk
     
  7. Straniera

    Straniera Well-Known Member

    Хтось може надати свіжі відгуки про косметолога з "Формули Краси" на Стрийській? Цікавить механічна чистка
     
  8. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    Привіт!

    Дівчатка, досі не знайшла свого косметогола. Завжди є страх, що косметологи не добре дизинфікують всі предмети після чисток чи інших процедур, і є страх щось підчепити. Як таких проблем не має, інколи акне є, але з ним можливо і боротися без косметолога, якщо не їсти солодкого/cмаженого/соленого.

    Зараз придивляюся до косметологів із "Спа-комея" та Ярини Мочурад (Курпіти). Можливо, хтось мав з перелічених людей справу, буду рада за відгуки. Про космею читала раніше тут відгуки, були різні, тому до кінця не оприділилась.
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    молоденька Інна - старанна, позитивна, але мені не підійшла як косметолог
    ніби Жанну радять
    я записувалася до Жанни на шугарінг, але напевно в неї якась постійна клієнтка зявилася на уколи чи якусь дорогу процедуру. направили до Інни
    так от шугарінг теж пройшов так собі, не дуже професійно .. може то моє субєктивне сприйняття ,не знаю
     
  10. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member


    так, я теж чула за Жанну хороші відгуки. Інна здається тепер буде в Києві, не знаю, я постійно слідкую за Інною в Інста, поки що не виникло бажання йти до неї на процедури.
     
  11. Ziben

    Ziben :)

    Дівчата, чи можете порадити хорошого косметолога (чистка обличчя) в р-ні Південного ринку? Ходжу до Миросі, всім задоволена, але мені не підходить район і графік (витрачаю більше 4год свого робочого часу :girl_sad:). Може в Трьох стихіях працює хороший косметолог?
     
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В імперії краси хороший крсметолог. Але вона не робить суто чистку. Вона підчищає, якщо потрібно, і робить прлцедури чт маски по потребі. Це на Перфецького
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Ziben не варто. мені не сподобалося зовсімю одна як майстер не дуже, а інша говорить без перерви аж голова болить(
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, хто був у львівському Лазерхауз і Естетик центр (той, що на Театральній)? Як вам? Цікавить апаратна косметологія
     
    Останнє редагування: 14 Жовтень 2018
  15. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Дуже безцеремонно впарюють свою косметику, відносяться халтурно і розкручують на гроші, як тільки можна. Ставлять "діагнози" з неба, залякують, і призначають найдорожче з наявного у них, в результаті в моєму випадку взагалі все пройшло само собою, безкоштовно:girl_crazy:А вони фоткали, щоб зробити "до" і "після", і пропонували процедури на 2 місяці курсом, пройшло все само за 2 тижні. Так що на "до" і "після" на сайті сильно не орієнтуйтеся, може то взагалі не їхня заслуга. Роблю там лазерну епіляцію, влаштовує, а от косметологів їхніх не раджу :girl_nea:
     
    Останнє редагування: 14 Жовтень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  16. gladiolys

    gladiolys Member

    Хтось тут раніше питався за косметолога Ларису Бухтоярову, отже напишу відгук, пішла я до неї, спокусилася на якусь літню акцію. Робила дуже довго, більше ніж 2,5 год., я думала що це буде сама ретельна чистка в моєму житті, насправді результату майже ніякого, в мене шкіра в принципі в хорошому стані, якихось висипань, чи великих прищиків нема, просто розширені пори в т зоні, і чорні цятки. Результату після чистки от майже ніякого, можна було сідати і самій дочищати. Ще багато другорядних нюансів: по телефону розмовляла в тих рукавичках, що потім до лиця ними, маску поспіхом робила, бо вже інша клієнтка прийшла, і в принципі багато чого ще. Така в мене суб‘єктивна думка, не рекомендую.
    Перед цим була в Божени з Космеі, не знаю чи вона там ще приймає, бо була давненько, в принципі не погано, але чистка не сама ретельна, і я чекала більшого, просто дуже багато хороших відгуків в фейсбуці читала про Космею.
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    От читаю тут про не ретельну чистку. Десь я слухала когось із косметологів, що це нормально. Тобто за перший раз забирають частину, на наступний раз дочищають. Тай взагалі радять підібрати хороший догляд, щоб обійтися без чисток.
    Не претендую на істину, сама ніяк не зберігся до косметолога, але чесно кажучи боюся тих чисток.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  18. gladiolys

    gladiolys Member

    Це напевно залежить в кого які очікування від тих чисток, хтось хоче раз в 3-6 місяців сходити і щоб почистили так почистили, а хтось може і кожен місяць ходити і підтримувати результат. Мені здається дуже сильна чистка часто, також не дуже добре ( може і помиляюсь).
    А ще треба просто знайти «свого» косметолога, щоб влаштовувала якість роботи і щоб як люди ви зійшлися. Я була тільки три рази, але щось все мимо. На разі я запаслась кислотами, щось вже почала використовувати, результати покищо мені подобаються, то навіть на чистку йти не хочу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    то впершу чергу яка шкіра. реально є люди яким чистка на пів року одна і ок. а є такі що місяць і все забито в Т-зоні.
    про косметологів -правда. як не найдеш свого , то все якось мимо
     
  20. Your Princess

    Your Princess Well-Known Member

    В листопаді йду в Спа-космею до Жанни, таки надумалась. Напишу відгуки пізініше.