Де є хороший косметолог у Львові?

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем tiana, 9 Січень 2008.

  1. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Дівчата, а, може, є толковий косметолог в р-ні Сихова? Бажано з власного досвіду порадити, бо зараз їх так багато ...
     
  2. Julijaa

    Julijaa New Member

    Доброї ночі.Порадьте хорошого косметолога у Львові,з хорошим (великим)досвідом роботи ...,буду вдячна
     
  3. Vira Melnyk

    Vira Melnyk New Member

    .
    Напишіть будь ласка , як вам RF ліфтинг? Чи був гарний результат ? І в кого робили?
     
  4. New look

    New look Well-Known Member

    Дівчата маю питання щодо косметологів: якщо я хожу до одного косметолога на деякі процедури і вона мені на першій консультації приписала догляд, чи маю я в неї його і купувати? Чи я собі можу де хочу купувати і це нормально?
    Питаю таке оскільки стикнулась з тим, що замовила засіб у косметолога, по певній ціні, а у інших магазинах (інтернет та косметологів, та офіційний сайт за кордоном) я бачу це й же засіб на 600+ грн дешевше. Я ще перепитувала ціну, чи бува не помилалась, але ні.
    Проблема ще у тім що це космецевтика, яку сам не дуже купиш, треба шукати представників.
     
  5. New look

    New look Well-Known Member

    Порадьте будь ласка косметолога, що робить добре масаж лиця:girl_smile:
     
  6. pysya natysya

    pysya natysya New Member

    Доброго дня! Можливо маєте її телефон???? я загубила її контакти.....а косметолог вона просто бомбезний!
    --- дописи об"єднано, 3 Червень 2021 ---
    ДД! можливо маєте її контакти? поділіться будь ласка, бо я загубила. Дякую.
     
  7. Альона

    Альона Well-Known Member

    Мирослава Кравців на Наливайка. Щиро рекомендую!
    Чотири роки задоволена усіма процедурами: чистка, маски, пілінги, ін'єкціі для зволоження, масаж, прибирання судинної сітки на обличчі, мезотерапія для росту волосся ...
    Ви точно будете в захваті від результату!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Крапочка

    Крапочка Well-Known Member

    Дівчата, прошу про допомогу. Три місяці тому вколола у косметолога диспорт у лоб та гусячі лапки. Утворився венозний застій, який провокував вздуття судин в кутах очей при активному навантаженні. Місяць тому косметолог запропонувала мікротоки, щоб швидше вивести припарат. Після двох сеансів зранку на нижніх повіках є набряки, які протягом дня проходять, але самі повіки стали дряблими, як і шкіра під очима. Я просто у відчаї, боюсь, що ситуація не поверниться до початкового стану. Можливо хтось підкаже гарного спеціаліста до якого можна піти на консультацію.
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Можу порадити свого косметолога, проте це все дуже індивідуально, тому вирішувати лише Вам: https://instagram.com/elenaestetics1?utm_medium=copy_link