Де купити гарну бізнес сукню з болеро-піджак - комплект???

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Mills, 8 Березень 2012.

  1. Mills

    Mills New Member

    Де купити гарну бізнес сукню з болеро-піджак - комплект??? Прошу порадити, хто купував, в яких магазинах проадють одяг для бізнесу у Львові?
     
  2. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити гарну бізнес сукню з болеро-піджак - комплект???

    Я купувала костюмчики на роботу в магазині Колізей на Менцинського (це вуличка між Городоцькою і Головним Управлінням Міліції) в центрі. Там можна вибрати сарафани, брюки, спідниці, болеро. І взагалі люблю цей магазин.
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де купити гарну бізнес сукню з болеро-піджак - комплект???

    гарний магазинчик із сукнями є біля Преображенської церкви ( бокова вуличка від Краківської якраз навпроти храму). Лише ціни там теж "пристойні" ( в середньому біля 1000 грн за сукню з болеро- піджаком)
     
  4. Mills

    Mills New Member

    Відповідь: Де купити гарну бізнес сукню з болеро-піджак - комплект???

    Дякую вам за користну інформацію... я оббігала Львів 3 дні. Результат - купила дуже гарну елеганську одночасно і жіночу ділову сукню на Південному - бутік здається Марсель... який ТЦ - не звернула уваги - зайшла зразу в перший ТЦ, а там прямо-прямо і ось - нарешті пошуки мої закінчилися )) Також ще гарні сукні є в Плазі - ТЦ Скриня і на Дорошенка, але нажаль, на мене виликуваті. Ще один магазинчик зі сукнями помітила на Замартинівській, як їхала на маршрутці - перед самим мостом справа (з центру їхати)... але незабігала..бо була вже купила. Ось в Магнусі - переважно вечірньо-нарядні, лише на першому поверсі зліва магазин - є гарні піджаки зі спідничками, правда переважно світлих тонів - бежеве - помаранчеве... ну ще можна на Добробуті пошукати...але розміра переважно середні 38--40... Тому з маленьким розміром (36) краще на Південний відразу поїхати..там і бутіків багато і вибір набагато більший, ніж пару магазинчиків в центрі... Правда ціни на сукні і косбми ділові дуже варіюються... можна і за 500 найти а можна і за 1500 ))