Де купити? (Нитки/Пряжа)

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Галинка, 9 Жовтень 2009.

  1. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Доставка новою поштою
    Моталку маю, але ручну, немаю ваги :)
    Вподобала, але засунула хом"яка в сплячку, бо маю з чого в"язати, поки не перев"яжу - нового не купую. (це я сказала?)
    І знаю, що за місяць має бути поповнення кольорів;)
     
  2. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

     
  3. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    добре. з жахом чекаю:mocking:
     
  4. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    прошу мені вибачити
    у обох магазинах гудзики та швейна фурнітура

    знайшла магазинчик з нитками на Привокзальному ринку:
    зі сторони Городоцької одразу під сходами є ряд, так от другий магазинчик по праву сторону з нитками
    вибір не надто великий, та мені як новачку дуже підходить
     
  5. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    дівчата, ви писали про нитки з секонду. стало мені цікаво і я пішла в планету. але побачила там якісь клубки в кульку. хотіла спитати, а нитки теж б/к? чи моточки з етикеткою?
     
  6. MarMar

    MarMar Active Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    якраз вчора теж заходила в якийсь секонд і там були такі мотки. але мені таке не подобається, таке враження, що продавці нудилися і трохи вживаних светрів попороли.

    я купувала тільки нові нитки, з етикетками, щоб почитати склад. ну і новий моток є новий. якось до порених ниток ніколи мені душа не лежала, а ще й секондівських... нє, катигорично.
     
  7. Zhaba

    Zhaba Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Бувають новісінькі з етикетками. Я ті в клубочках теж не беру. Ну хіба якщо щось маленьке і екстра файне є, на якусь пов"язочку. Але таке рідко. В клубках справді нитки погані. Мені теж нагадують бу зі светра. Моя бабця з таких колись шкарпетки осбі робила :)
     
  8. MarMar

    MarMar Active Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    не зовсім до теми, але таки до в'язання)

    дівчата, де ви купуєте дроти, гачки і таке всяке? так хотілося б мати добрі дроти, різних номерів - до кожної нитки. може хто підказава би, в яких магазинах файний вибір і прийнятні ціни. а може, ліпше в інтернет-магазинах купувати? тоді які виробники мають якісні речі?

    а ще хотіла запитати про кільця для маркування, чи ви використовуєте? чи зручно? (бо деколи так набридає рахувати))) де купували? :)
     
  9. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Різних дрібничок не маю, не купляла...може й варто, але звикла вже так...
    Спиці найкращі - то Адді, там перехід з ліски на спицю гладкий, нічого не чіпляє.. Вони дорогі в порівнянні з іншими, від 50-ти гривень. деякі мазагини пропонують і від 70 грн. Вони в багатьох магазинах є. Я купляла колись в і-нет магазині.
    Тут з форуму дівчата в СП замовляли вишивальне, а я взяла спиці. Не памятаю, який то магазин був, Галюсік тоді організовувала.
    А в наших магазинах ті спиці дорожчі. Я собі жалію купити всі номери Адді (ну тобто самі потрібні), хоча в"яжу кожен день і багато.
    Маю всяких інших. Фірма Поні, як на мене, теж непогана, але сама спиця там трохи інша. можливо по вазі...і не так вигнута... хоча, також зручна.

    Гачки в мене переважно фірми Поні.
    Фірму Віта не радила б, в спицях перехід на дріт/ліску з часом тріскає, починає нитка чіплятись.
     
  10. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    я люблю мати всякі такі прибамбасики))) але ті маркери чомусь такі дорогі.
    я використовую кольорові скрепки замість них


    а це що таке??? спиці?
     
  11. MarMar

    MarMar Active Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

     
  12. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    а в Львові десь можна купити гачки тюліп, але з ручкою? були колись в магазині навпроти Магнусу по 15 грн. вже нема давненько.
    обійшла кілька магазинів і ніде нема нормальних гачків(((
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Дівчата потрібна нитка Yarnart Legend Bulky, хтось десь таку бачив, чи можна замовити?
     
  14. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    її здається вже не випускають. Чи я з Illusion плутаю....
     
  15. Vitusja

    Vitusja Well-Known Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Дівчата, може хтось знає де у Львові можна купити пряжу ART Master, крім магазинчику за Грушевським (бо там нема потрібного кольору)?
     
  16. Kirilla

    Kirilla New Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    плюс магазину Дорожні речі) там стільки етаміну-очі розбігаються, а взагалі зараз купую через "однокласникі" у дівчини з Хмельницького... є моя улюблена травка, та море акрилу)
     
  17. Irunaqwerty

    Irunaqwerty Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Дівчатка, доброго дня! Підкажіть будь-ласка, де або у кого у Львові можна купити нитки для в"язання Кауні (там такі класні кольорові переходи)? Буду вдячна за будь-яку інформацію. дякую.
     
  18. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Дівчата підкажіть де можна купити сірий Baby wool Alize сірий? може хтось замовлятиме на якихось сайтах, була б вдячна якби взяли до спілки
     
  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    порадьте яку нитку ( товщина і склад) краще купити для зимового шарфа дитині ( шарф поверх куртки)
    і де у Львові можна побачити чорну і оранжеву нитки)
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Де купити? (Нитки/Пряжа)

    Не знаю чи на шарф підійде вам, я б брала. Виробник(чи як то назвати) Мадам Трікот, "модель" кашемір голд. Я недавно перший раз спробувала ці нитки і закохалась. Настільки приємна нитка і на дотик і в роботі. Я ними в"язала гетри, до речі в чорному кольорі. Всі хто бачив вживу, казали схоже, що в"язала машинка. Наскільки рівно і акуратно вийшло. Я виставляла фото в готових роботах.