Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Chortenia, 20 Листопад 2007.

  1. Лідія Тьомная

    Лідія Тьомная Загублений

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Та сама проблема і в мене..Якщо з одягом все гаразд..То із взуттям-пекельний кошмар..Маю 34-35 розмір і високий підйом-від високих підборів відмовитись мусила..Незручно як балерині на пальцях ходити..Проте навіть, на перший погляд, із звичайним взуттям проблеми..Зимові чоботи мусила взяти на розмір більші-просто не випускають жіночі зимові чоботи від 35(якщо навіть і є то на велечезній шпиляці)..Тому як ніхто інший я розумію авторку теми...
     
  2. Оксана

    Оксана Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Я намагаюся купувати одяг в магазинах, переважно в моєму районі - Пекарська, Личаківська. В центрі - заходжу в Магнус (перший поверх), "Ку", часом в Роксоляну можна попасти на розпродаж. Недавно купила на розпродажі куртку в Новому цумі ("Фабрика"). Останні два роки ціни в магазинах стали вже нижчі в порівнянні з Південним, а речі справді більш якісні. Про взуття вже нема мови. Спортивне і молодіжне взуття взагалі всім раджу купувати в магазині "Трактор" на Личаківській 19. Взуття класне, не дуже дороге, власника знаю особисто - дуже порядна людина (і часом бувають маленькі розміри, сама ношу 35:))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Хоч не одна я така безталанна
     
  4. Viruss

    Viruss Загублений

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Та в мене теж розмір ноги 35. Якщо кросівки і зимове взуття можна 36 розміру носити, то на підборах знаходжу лише в Києві або закордоном. Є ще взуття маленьких розмірів ТМ Elenka i Broadway. Останні кілька років це не настільки гостра проблема оскільки хоч якесь взуття методом довгих пошуків можна знайти, а ще 4-5 років тому залишався лише Антошка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Авторку розумію прекрасно: в неї ніжка ще менша, ніж у мене (мірялись). А у мене 34-35... Ось. Але сьогодні я не з порадою, а за порадою: шукаю білі/кремові туфельки на каблучку - на власне весілля нема що взути :no:
     
  6. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Багато чобіток і туфельок є в Новому цумі (на одному поверсі з Монархом(двері зразу навпроти дверей Монарху)), то там завжди малесенькі розміри. На власне весілля теж за туфлями туди ходила, але всі що мені сподобались були тільки малесеньких розмірів
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Дівчата, вчора побачила в магазині Страдіварі на Чайковського, навпроти філармонії, є досить великий вибір взуття маленьких розмірів. Від 33. І чоловічі маленькі є. Сподобалися чобітки. І мештики були такі, що до шлюбу можна вдягнути.
    Якщо комусь підійде - буду рада:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Я раз туди зайшла, 34 було 3-4 пари (просто жахливі).
    Але, мабуть, тре зайти ще раз, може, щось з'явилось.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Якщо ще актуально, то я маю, але не туфельки, а шльопанці, але спереду повністю закриті, нарядні, на срібному каблучку. Можу позичити, якщо вас не лякає те, що вони вже шостий рік мають :) (але взувала три чи чотири рази, включно і на весілля)
    Я теж на своє весілля не мала що взути, зараз ще вибір більший, а тоді як мені треба було, то всі туфлі були від 36-го розміру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Oksa№ka

    Oksa№ka миється в бані

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Прочитала назву теми і відразу згадала, що минулого тижня шукала собі чоботи, то дуже гарні були в магазині Л-стиль, що на Південному, але 35 розмір був найбільшим. Досить непогані чобітки, правда на шпильці були і демісезонні і зимові.(Так шкода що в мене 36 :sad:) А ще трохи маленького взуття є на 2 поверсі в Галичині, що на південному. там поряд є щось три магазини з взуттям.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    На початку вул. Пекарської біля банку "Надра" є магазин із взуттям там бувають маленькі розмірі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    вчора знайома прийшла і демонстувала пошиті шкіряні мештики, шиють десь у Винниках (фабрика GINA).Дуже гарні, ціна думаю нижча, ніж купити готове і пошиють під Ваш розмір.Сказала,що вибір великий і підбирають матеріал,шкіру, колодку...думаю це вирішення проблем з покупкою маленьких і дууже великих розмірів:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    добре знаю цю фірму, взуття шиють хороше:y:, невеликими партіями. тільки от що шиють під замовлення не чула:confused: навпаки, знаю що не хочуть бавитись із індивідуальними побажаннями... бо теж маю проблему 35 розміру, так 35 вони взагалі не шиють
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    а може тепер, коли криза в країні....:8:беруться за всі замовлення - варто перепитати:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    перепитала, шиють дуже рідко і чекати треба місяць-два, бо роботи в них... завал!
     
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Колись шили під замовлення взуття на Уманській.
    А зараз незнаю
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Задоволені результатом? Бо самій з пошуком взуття теж виникають проблеми, хоч і розмір нормальний, зате підйом і повнота у мене невеликі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    ні,ні,я там не шила....вони колись були нашими клієнтами в банку,і ми всі бігали до них на взуття,такот знаю,що дівчата домовлялись про індівід.пошиття,в кого маленька ніжка.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    На верхньому Шуварі на 3-му поверсі є взуттєвий маленький магазинчик, колись там було дороге взуття, то я там бачила декілька пар класного взуття, але дуже маленькі 32-34 розмірів. А мені сподобались і більших не було. Ще у ТЦ Скриня у взуттєвому бачила чобітки 34-го розміру, теж класні, я міряла, то на мене малі (а в мене 35-й).
     
  20. Filka

    Filka New Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    а де саме у Винниках знаходиться ця фабрика? буду дуже вдячна за їхній телефон і консультацію як туди добратись :)