Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Chortenia, 20 Листопад 2007.

  1. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Це мені Панадолка писала:
    Їдете по головній вулиці Винник (Галицька) з лівої сторони буде церква за нею поворот (це якщо ви їдете зі сторони Львова),
    повертаєте туди, потім наступний поворот на право їдете майже в самий кінець вулиці,
    там буде з правої сторони великий будинок з високим парканом.
    Ну от це там:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    в багатьох магазинах на південному бачила сьогодні на розпродажу взуття 35 розміру....ціни дуже милі:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Ураа!!! Знайшла таких самих проблемних як я!:xaxa:
    А я то думала що одна така мінімальна:xaxa: маю проблеми бо ріст 155, вес 47 а нога 34,5 :xaxa:
    Де скуповуюсь? В House та Reporter пару раз купляла одяг розміру ХS ще пощастило з 34 розміром у Life Line, є в Скрині та Магнусі ціни дуже демократичні, ще пару улюблених речей маю з магазину Bolero. Решту все укорочую-вшиваю-відрізаю:xaxa: А спортивні речі та маєчки з Антошки:xaxa::xaxa::xaxa:
    З взуттям важче, пару раз пощастило з взуттям Braska та Clarks 35р. в Плато, але це швидше вийняток, там важко знайти маленьке модельне взуття, зате спортивного та без каблуків в дитячому відділі валом :xaxa: :xaxa: :xaxa:
    А ще знайшла випадково магазин Взуття на Городоцькій біля ДЦ, магазин схожий на старий радянський але там купила гарні шкіряні лодочки і босоніжки 35р і недорого.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. halusia

    halusia Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    І в мене проблема з взуттям та одягом.:8: Одяг ще пошити можу, маю файну кравчиню. А от взуття - то ціла делема. Мене ще й все натирає. Ну деже вже чутлива в мене шкіра. Тому літом на підборах майже не ходжу. класичні мешти не вдіваю кілька років. Усі натирають до крові. :sad::sad::sad::sad::sad:Хіба що минулого року купила собі в Римі мешти:xaxa:, в яких трохи походила. Але теж натирають:no:. Ось така історіяі:bad:
     
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    вчора випадково побачила в ТЦ Іскра, 2 поверх є взуттєвий відділ...так там є ціла стійка взуття 33-34 розміру
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    А там жіноче взуття? Чи на хлопця теж щось можна знайти? У мене в малого 34 розмір (хоч йому ось тільки 6 років). :xaxa: :xaxa: :xaxa:
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    там є жіноче і чоловіче, але я не дивилась на чоловічий стенд
     
  8. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Де можна купити взуття для дорослих малого розміру...

    Вчора облазила цілий базар, переміряла купу взуття і була шокована...35 на мене вже завеликий!!! Треба шукати 34!!! Дівчатка, хто знає, може є якісь магазини де таке взуття є....Буду вдячна за допомогу
     
    Останнє редагування модератором: 3 Червень 2009
  9. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Дівчата з маленькими ніжками. Закинула в оголошення на продаж взуття 34-35 розміру. Дивіться, може комусь щось підійде.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. isachka

    isachka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити взуття маленьких розмірів????

    сама ношу 35 розмір, рятує лише високий підйом- легше носити 36:girl_haha:
    з приводу магазинів: на Городоцькій в районі піцерії Піраміда ( якщо не помиляюсь) є магазин з взуттям там бачила малі , за останньою модою балетки-мешти, навпроти 11 школи відкрили маг Ellenka, кілька років тому мала їхнє взуття зі шкірзаму -не взахваті , бо потріскали скоро хоча це може бути наслідком повноти моєї ноги, в цей магазин ще не заходила (тішить що фірмовий - якість мала б бути)
    якщо є можливість в Ужгороді на базарі є точка "Золушка" (колись ще мали магазин в місті - цього року закрили) розміри від 33 (перевірено)
    в мене свекруха недалеко від Ужгорода живе тому там буваємо принаймі раз в сезон, в чоловікової сестри розмір 33-34 худенька ніжка:girl_cray:
    для неї в Антошці зашироке взуття, до речі в різних магазинах Антошки різнй асортимент(перевірено в Ужгороді) на літо босоніжки купляла
     
  11. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    В мене також маленький розмір і важко буває підібрати взуття.Мені казали, що на Галицькому Перехресті є великий вибір з малесеньких розмірів, хочу перевірити)))
     
  12. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    В мережі магазинів "Взуття" типу котре угорське..купувала племінниці чоботи навіть 33 розмір. як на мене гарнюнє стильне "нідєцке" взуття.
    Магазини за оперним біля Екко, на Костюшка на розі навпроти митниці і на Городоцькій в районі привокальної.
    можливо ще десь є, але мені вони не попадались
     
  13. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    а в мене проблеми з халявою чобіт. У всіх решта видів взуття після кількох одягань нога вилітати починає - худенька((
     
  14. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    А точніше не можете адресу сказати?;)
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    точніше сказати може Nadijka:) і чи там шиють зараз під замовлення( бо я писала про майже 5-річну давність)
     
  16. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    ні не шиють... можуть вшити (небагато і якшо модель дозволяє) халяву.
     
  17. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Хм. В мене теж маленька ніжка. Ношу взуття від 33 до 36 залежно від фірми. Проте ніколи не бачила аж такої великої проблеми знайти взуття такого розміру. Зимове зручне і спортивне взуття купую в Columbia, там теж треба міряти, інколи підходить 33 інколи 35, вибір шикарний, і якщо попасти на знижки то не так вже і дорого. Також якщо в них немає відповідного розміру то заходжу в Footterra(не знаю чи правильно написала) або Спортландія. Там же знаходжу і одяг. Зимове взуття і на шпильці і на платформі і на низенькій підошві різного типу купую на Південному в ТЦ "Максимум" №201, цієї зими наприклад купила шикарні чоботи до коліна на стійкому каблучку 36 розміру, халява дуже туго облягає ніжку (ніжка худенька), вибір був великий, але треба іти на початку сезону, ясно що до середини зими і ходових розмірів немає, не те що маленьких. Ще в тому самому магазинчику є Львівське взуття маленького розміру, але треба міряти! Бо бачила там такі самісінькі чоботи як я купила минулої зими 34 розміру а цієї там же купила 36)). Ага, і гарні туфлі (дорогі, не купила собі зажала грошей) від 33 розміру є на Південному в ТЦ"Центральний" №305. Щодо одягу, класичних костюмів то трішечки важче, але на тому ж таки Південному вже декілька років знаходила шикарнющі костюми маленьких розмірів, на жаль вже погубила візитки, але якщо пошукати то можна знайти, причому знаю що ті пані постійно возять маленькі розміри бо мають постійних покупців мініатюрних. Думаю найважче це з вечірніми платтями) То єдине з чим завжди маю величезна проблеми, але думаю що поки просто ще не знайшла "рибного" місця.
    Вибачайте що пишу за Південний, знаю що там дорого...
     
  18. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    А вони хіба не переїхали на Ярославенка (це неділеко від вул.Франка)? Я там шила минулої весни. А знайома десь 1,5 міс. тому назад замовляла в них зимові чоботи.
     
  19. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    якшо ви про Levus то вони точно не переїхали :)
     
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Ярославенка це на Новому Львові, я там шила, люди не ходіть туди ніколи. Замовила осінні ботільйони-приїхала, вони виявились на овчині і повністю шкіряними, я замовляла замшеві, приїхала на наступний раз ситуація повторилася, власник нахамив мому чоловіку, який толерантно просив переробити. Знайомій замість матових чоботів зробили лакові, щиро переконуючи що лак в моді(((( Чоботи моєї мами розлізлися через місяць просто посеред вулиці, як в мультику по швах, вона на таксі з роботи боса їхала додому...продовжувати можу ще довго. Тепер я шити зась, краще піду в фірмовий перевірений магазин з нормальним ставленням і взуттям.
    Не хочу щоб за мої ж гроші мені хамили, обзивали мого чоловіка і мали за 0 без палички
    П.С А бардак там ще той, на кількох квадратних метрах купа коробок, і той ...власник гонить і шукає ваше замовлення, знайде за 10 хв. то є щастя велике, бо може взагалі не знайти...коротше як згадаю настрій падає ждо нулів. Бо їхала звідки і ревіла в машині всю дорогу, так чекала тих ботільйонів і так гірко розчарувалась(((
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2010