Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Chortenia, 20 Листопад 2007.

  1. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    А в мене проблема з верхнім одягом, блузочки, сорочки, светри, куртки і т.д. купити дуже важко. Маю 34 розмір а у всіх магазинах практично його немає, якщо куртку і плащики ще можна підібрати, то сорочки 36р мені великі. Може хтось знає де є маленькі розміри і гарний вибір???
     
  2. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Bonita здам точку де сорочки, спіднички і піджаки є від 32 розміру і гарної якості. В понеділок, бо нароботі візитка.
     
  3. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Буду дуже вдячна з нетерпінням чекаю, але якщо можна то до обіду, бо потім не буду мати можливості доступу в нет.
     
  4. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    ок ..але настукайте в ПП по голові, як би вилетіло ))
     
  5. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Вчора заходила в магазинчик взуття на Староєврейській "Чобіток",дуже гарний вибір весняного взуття 34 розміру...
     
  6. Bеllisimо

    Bеllisimо миється в бані

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    в моєї мами також маленька ножка 34,5-35.......також їй важкувато щось знайти з таких більш модельних на каблуках(хоча вона і не часто носить) так от...в Антошці(де вона працює) завжди! є щось на каблучку.....просто напевно ви не попадаєте тоді коли вон ще є....сама я раніше мала дуже гарні босоніжки 34 розміру на каблучку білі......)))а ціни.....і ціни не погані....просто там великі ціни тільки коли привозять товар...))))а вже далі там просто ВЕЛИЧЕЗНІ бувають знижки....
     
  7. zhenia

    zhenia New Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    на низькому і на маленькому каблучку можна там купляти
    а якщо хочеться купити горні на 10-12 см каблуці(напр. аватарки Mavpysuk) то ДУЖЕ важко найти треба тиждень шукати по магозинах і базарах
     
  8. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    А в мене доходить до істерик коли приходиться купувати чобітки і т.д. В мене дуже худа литка, і у всіх чоботах нога як олівець в склянці :sad: У мене ще ніколи в житті не було чобітків, які б сиділи на нозі так як вони мають сидіти. Переважно для того аби купити собі зимове взуття (чи осінньо-весняне) я налаштовуюсь цілий сезон, потім довго-довго ходжу в намаганні знайти "СВОЇ" чобітки, а потім в сльозах купую ті, які хоча б не так сильно літають навколо ноги, бо ходити в чомусь треба :sad: Пробували вшивати, то виходить пародія в основному і ще більше псує зовнішній вигляд взуття.
     
  9. zhenia

    zhenia New Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    а ти не пробувала шити на замовлення взуття
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    у мене аналогічно, але точно навпаки - розмір ноги маленький, а далі литка широка — виходить, щоб зійшлося в литці, треба взяти взуття на 2-3 розміри більше :girl_haha: а таке носити нереально :girl_crazy:

    Тому для себе знайшла єдиний вихід —


    .
     
  11. zhenia

    zhenia New Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    поділись де ти найшла такого дядіньку?
    а то звернулася до одного взуттяра то він мене культурно відшив:girl_cray: не міг зробити такі як я хотіла
     
  12. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Задумувалась над тим щоб пошити, але боюсь відважитись. З одного боку так хочеться чогось такого щоб сиділо на нозі ідеально, а з іншого страшно ризикнути.

    тоді мені вийде хіба брати якийсь зовсім дитячий розмір,бо й так ношу 35 :) Раз робила експеримент - шукала чоботи у дитячому магазині, тонавіть дитячі 35 розміру на мене широкі. Чи то діти тепер такі великі, чи то в мене ситуація катастрофічна зовсім :)
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

     
  14. zhenia

    zhenia New Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    а скільки якщо не секрет????
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2010
  15. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    gривіт дівчатка! в мене також маленький розмір ноги 34, а весільні туфельки взагалі мала 33, так от я купую взуття на Городоцькій в взуттєвому магазині( біля ювелірного магазину недалеко від тюрми в центрі) там є дуже класне, сучасне маленьке взуття 33 та 34 розмірів на різні підйоми!!!:girl_wink:
     
  16. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Де купити одяг та взуття маленьких розмірів????

    Так є на Південному, я сьогодні купила собі 35 бо маю токож ножку не велику, то там були 33,34, 35.
     
  17. Kateryna stylist

    Kateryna stylist Well-Known Member

    Не знаю, чи актуальна ще ця тема, але є ще також на вул.Дорошенка магазин із взуттям "Злата", де є хороший вибір для маленьких ніжок (бачила навіть лодочки).