Де купити все для листівок, альбомів?

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем simona, 19 Червень 2009.

  1. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Я на цьому тиждні в "світі паперу" забрала останні фігурні ножнички (ціна 7.50 грн), але якість в них задовільна...... казали, що щось новеньке має приїхати на наступному тиждні, піду попасусь в них, може щось хорше приїде....
     
  2. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    А я собі купила папір і всякі цікаві штучки для відкриток
    [​IMG]
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    а що ото таке за маленькі штучки?
     
  4. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    незнаю як вони правильно називаються,але та шо зелена то дирокол в формі подарунка, а рожеве на пепері витискає сердечка
     
  5. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Kalina, а де купували?
     
  6. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

     
  7. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Це Ви зараз купили цей дирокол? Чи ще раніше? Бо в них давно таких гарних не було, чи то я не попадаю....
     
  8. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

     
  9. Alexx

    Alexx New Member

    хтось вже купив....((((((. Я так хотіла...
    Надибала в і-неті МК як робити міні альбомчик. Може комусь знадобиться. Дуже гарні роботи в тої майстрині... просто "вдохновлялки" . Отже це всім для натхнення!
    http://handmade-kiev.blogspot.com/2009/07/blog-post_17.html

    І гарно воно витискає? Ви тільки на папері пробували, чи на картоні також? Мене цікавить чи навколо того сердечка такі негарні зморшки не утворюються? Бо я дивилась на ті витискачі.... і щось "зажала" 30 грн. Ще на дирокол би не пожаліла б. Скажіть чи вартує таке купити?
     
    Останнє редагування модератором: 27 Квітень 2010
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Ми такі маємо, але тут куповані. Ними іноді Дарчик бавиться. Зморшок не залишало.
    Правда, тут на них смішна ціна в період знижок.
     
  11. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    на папері краще видно, але трохи залишає, а на картоні не так видно але не залишає зморшок
     
  12. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    То Ви задоволені тим витискачем? Таке воно необхідне? Можна пару сердечок накупі зробити?
     
  13. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Поки так,просто якби не купила то ще б довго мене мучила думка шо він мені дуже треба
     
  14. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    У меене різні дироколи є і витискач такий для паперу) я всім задоволена і зморшок не залишає. (тут купувала)
     
  15. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

     
  16. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

     
  17. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Альбоми та листівки власноруч

    Та нема чим хвалитись: купила великий аркуш того грубезного картону:girl_crazy: (на задню стінку картинки), бо той що був в рамці, то коричневий і просвічував мені.. Так що вихвалялки будуть іншим разом :)
     
  18. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    А я шукаю щось з "весільної тематики" -квіточки, сердечки, колечки...щоб наліпити в весільний альбом. В "світі паперу" набрала гарного паперу і пару дироколів фігурних, але в них нема таких паперових квітів чи ще там дрібничок всяких. Може хто знає де таке взяти? Підкажіть!
     
  19. wenecja

    wenecja New Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    На початку Городоцької по правій стороні якщо йти вверх по вулиці, є магазин канцтоварів. Там при вході, зліва, різні товари на весільну тематику. Я там купувала обгорточний папір та різні стрічки. Можливо там буде те, що ви шукаєте.
    Ще згадала, що в Епіцентрі є такі набори для виготовлення відкриток. Там є різні квіточки і дуже гарні.Та не тільки квіточки. Якщо для альбому то це було би класно.
     
  20. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Де купити все для декупажу, декору?

    Дівчата, може хтось підкаже, де у Львові можна купити декоративні стрічки (в горошок, в смужку/клітинку, з різними малюнками, різних фактур)? Був колись на південному кіоск з всякими дрібничками для декору, але вже нема...(чи перенесли?)