Де ми купуємо меблі

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем kati, 22 Квітень 2010.

  1. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    А мене цікавить таке питання: може хтось користується столом-трансформером, таким, що із журнального столика за допомогою механізму, стає повноцінним столом? Як він на практиці чи механізм не ламається? Можливо порадите конкретного виробника?
     
  2. Kalyx

    Kalyx Active Member

    Маємо такий від Ембавуду. Зручний, механізм хороший, щоправда користуєтесь ним як обідній столом не так часто
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. agatha

    agatha Member

    Дівчата, потрібно шкіряний диван ( одне сидіння) обновити. Скорше за все, наново обтягнути шкірою. Хтось має перевірених майстрів?
     
  4. bonato

    bonato Member

    в мене в тещі стіл за який Ви питаєте. Крута штука. Правда вона його купили б\у привозний з німеччини.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Dimaprosto

    Dimaprosto New Member

    P71213-173927.jpg P71213-174104.jpg добрий день. Шукаю такі стільці. Можливо хтось знає де є. Чи хоча б виробника або модель. здається десь у Польщі роблять але не впевнений. Дякую
     
  6. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    чи були вже в новому меблевому супермаркеті "гора"? як асортимент і ціни?
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Нікуся я заходила). Особливо до цін не приглядалась але осортимент товарів різний.М'які меблі, гардини,коври,інтер'єрні штуки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    а комоди, шафи (в білому кольорі) кинулися в очі? мені туди так далеко їхати...
     
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Корпусних меблів не зауважила але,це не означає, що їх там нема, напевне неможу сказати, нажаль.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Бачила світлі спальні, але чи саме комоди і шафи є в наявності - не пам"ятаю. Загалом, там більшість магазинів, які є в Трьох слонах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    були на південному в закамарку на третьому поверсі і на луганській в брв
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    в кількох меблевих що між горою і BRW точно були комоди білі.
    Дівчата підкажіть де краще дивитись офісні меблі, бо почали шукати ліжко в спальню, а зупинились на тому що там потрібно зробити 2а робочих місця для компа і ноута. Є місце в куті, але важко мені це все зкомпонуквати. Можливо хтось вирішував схожі питання з розставлянням столів - поділіться досвідом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В нас був вільним такий закуток, де на той час неможливо було впихнути жоден з готових варіантів, то робили під замовлення ...
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А меблі Брістоль дивилися? Бо я на них заглядаюся, власне на білі, але вживу ще не бачила. Не знаю чи вартують уваги?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. yanochkaFD

    yanochkaFD New Member

    на фото гарно виглядають....
     
  16. nikavalko

    nikavalko Member

    Ми до офісу меблі в Jysk взяли.
    [​IMG]
    Виглядають ефектно і круто, всі питають де купили, але вони зовсім не практичні! Матеріал такий, що відмити тяжко, а так як білі, то брудняться дуже швидко:girl_sad:
    А ще не зручні бокові полички, бо для того, щоб щось взяти, потрібно встати.
     
  17. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    теж бачила той стіл, дуже сподобався, але чоловік одразу сказав "ні"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Сігма на Тернопільській. Колись гарний був вибір, дуже різноманітний діапазон цін. Є сайт, можна глянути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    можливо хтось знає специфічну інфу по меблях Гербор, або де її подивитись. Цікавить якого виробника плівки ПВХ вони використовують, бо треба до їх комплекту доробляти туалетний столик і боюсь не попасти в колір.
     
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чи користується хтось вдома безкаркасними кріслами (крісло-груша)? Шукаю собі. Гарний вибір в Enjoy, але ціни трохи кусючі( Та з іншої сторони, зміна наповнювача (зазвичай з відгуків раз на рік) в них безкоштовна. В неті ціни набагато менші, але можливості прощупати немає.