Де ми купуємо меблі

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем kati, 22 Квітень 2010.

  1. phobika

    phobika Well-Known Member

    Маю від Блест, замовляли разом з диваном майже 2 роки тому, в магазині на Луганській. На той час було дешевше, чим в enjoy. В них є два типи наповнювача. Дорожчий (так добре дорожчий) ніби не псується взагалі. Ми брали дешевший, то трохи всівся, але не критично. Нам навіть продавець рекомендував дешевший і при потребі докупити за 200 грн новий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Відьмочка

    Відьмочка Well-Known Member

    Можливо хтось порадить майстра який зможе доробити "2-ий " поверх до дерев'яного ліжка, потрібно людину, яка працює з деревом.
     
  3. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Теж цікавить. Кого питала, то не беруться
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Мені найближчим часом треба дитячу робити для 2 дівчаток
    Уявляю 2-поверх. ліжко, велииику шафу, довгий подвійний стіл під вікном...
    Але як то все правильно розташувати і оформити...???
    До кого з тим звертатись?
    Де краще замовити ті всі меблі?
     
  5. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    гарна дитяча. Може почерпнете з того якусь ідею) 9 (1).jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Потрібна велика шафа-купе. Так як квартира орендована, шукаю якийсь бюджетний варіант. Моніторила на олх, але там продають якесь вже зовсім старе дрантя, або б/у за космічними цінами. Можливо хтось моніторив ціни на меблі останнім часом? Порадьте , будь ласка, магазин, де можна піти подивитися?
     
  7. Lyubba

    Lyubba Member

    У епіцентрі були знижки на шафи-купе. Гляньте у інтернет магазині чи ще дійсні
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Потрібен диван, який в основному буде складений, але який можна розкласти при потребі для спання.
    Подобаються от такі
    c19aeb3a45f4ab10ee0d9f2df1cb.jpg naroznik-haga09521.jpg
    Де у Львові можна таке подивитися?
     
  9. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    В марку і в трьох слонах. Дуже раджу в трьох слонах дивани Bellus. Ми купили і дцже задоволені
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Де в магазинах можна подивитись на дитячі ліжечка-машинки?
    В Інтернеті їх є багато, в різних модифікаціях, хотілося б вживу глянути.
    Можливо хтось знає майстра, який робить такі ліжечка? Нам потрібно, щоб було з висувними шухлядами збоку (з широкого краю ліжка), а фабричні ліжка всі йдуть з шухлядою спереду машинки (з вузького краю).
     
  11. OhMyGoodness

    OhMyGoodness New Member

    Дівчата, де у нас можна подивитися на меблі гарної якості? Плануємо з чоловіком придбати літом м'який диван, але ціни на європейські моделі дуже високі. Ми пробували шукати українських виробників, знайшли лише отут https://www.lisma.com.ua/product-category/divani/ , але з Тернополя замовляти мабуть дуже незручно. Чи є в нас у місті якесь своє виробництво? Буду дуже вдячна за поміч.
     
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Можете подивитися в шоу-румі на Котляревського 20 дивани Pufetto. В них і сайт є, часто бувають акції.
     
  13. OhMyGoodness

    OhMyGoodness New Member

    Дуже вдячна, переглянула сай, цікавий вибір.Чоловік сказав, що сьогодні зможе зайти і подивитися.
     
  14. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Порадьте майстра, щоб зробив шафу купе не за всі гроші...
    Мені один сказав 20 тис приблизно за кутову високу
    (Чи то такі ціни тепер?...)
     
  15. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    А у Вас нестандартні розміри?
    Фабричні варіанти не розгладаєте?
     
  16. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    @Rodionochka, прочитала , що ви замовляли диван у Мекко. Ми теж дивимось на цю модель. Скажіть чи маєте ви якісь зауваження до нього ? Чи практичним є синій колір, бо я також вибрала синій, але от в дома беруть мене сумніви. Чи зручний він з подушками, бо та такого формату ще не мали дивану, всі з м,якими спинками ?
    буду вдячна за будь які відгуки.
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    До самого дивану, а він у нас кутовий, зауважень нема). Але зараз до нас дійшло, що нам треба було таки купувати два окремі дивани. Площа дозволяла. Можна було б розставляти як хочемо. А куток вже зобов‘язує. Ще й кут треба було вибирати обдуманіше. Ну але то вже наш прольот.
    Відносно синього кольору. Мені дуже він сподобався. До того взагалі в його сторону не дивилась. Але є одне величезне але: на ньому все дуже видно: люба пилинка, волосинка, крихта. Дратує страшенно. Темне однозначно не практичне. Наступного разу взагалі б вибрала щось рябе. Але гарного рябого дуже мало, і та тканина досить дорога.
    Тепер за подушки. Ми зробили 4 величезні (в наборі стандартному мало бути 3). То дві у нас взагалі заховані, лишні. Маленькі більше використовуємо. Спочатку мені ті великі подушки зовсім не подобались. Через тканину. Вони в нас були комбіновані сині + смугаста тканина (ось з такої тканини б хотіла цілий диван). Дратували дуже. Бо я хотіла однотонні, або принаймні не комбіновані. Але з часом звикла).
    Загалом до твердої спинки звиклось швидко). Як на мене - дуже зручно, бо можна або підкласти подушку, або забрати, і буде велике місце для лежання).
    Саме сидіння ми вибрали максимально тверде. Спочатку я про це пошкодувала. Таки хотілось, щоб диван був мякенький. Але потім зрозуміла, що такий вибір був правильний. Мала проблеми зі спиною. Якийсь час спала на ньому, бо не могла ходити по сходах, і до спальні банально не доходила. Потім народилась мала. І ми там теж часто лежали, годувались. Спина моя мені сказала дякую).
    І ще про механізм розкладання. Дуже зручно. Однозначно рекомендую, якщо є місце для його викоту).
    Отже, висновок). Диван класний. Але наступний буде інший))).
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Шукаю крісла до столу ось такого плану у модерновій вітальні.
    Бачила якось на Південному такі ж крісла як на малюнку. Але дорого, шкірзам і звигляду як на кухню в Епіцентрі чи ще десь. Де ще можна глянути на асортимент?[​IMG]
     
  19. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    0-02-04-95183789bb3dcc0623e422c21b15a6dbb793ea00ca5c07cd4eb005b7fcbb75e7_a6e83a45.jpg
    Отже, були ми у Мекко, дивились на диван. Дійшло до вибору тканини і я розгубилась. З того , що ми можемо собі дозволити вибір геть невеликий. Думала за поєднання двох коричневий кольорів, але це якось мені вже набридло. Зараз маємо коричневий диван з візерунками. І ось , що я накомбінувала. Основний дати синій, як на фото і другий світло коричневий (що посередині). Прийшла до вас радитись, розкритикуйте і допоможіть )))
    Диван у вітальню, стіни блідо-бежеві, меблі в майбутньому будуть інші, а зараз бежево-жовті, під дерево. Але, як завжди є одне "Але" - штори ))) Класинчі коричнувато-зеленкуваті (чуть-чуть) з бежево-молочним візерунком. Підлога df1ae241d3798822cef0587a42b17700.jpg .
    Можливо ви мені щось порадите )))
    Фото моделі дивану :
    dsc11651.jpg
     
    Останнє редагування: 20 Травень 2018
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Покажіть штори. А диван розгляньте сірий, щось типу гальки чи світло-графітовий.