Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Пару років тому відпочивали на базі "Сова" біля Затоки.
    Є прості невеликі номера з вигодами в окремому приміщенні, в номері холодильник і вентилятор.
    Номера люкс - повноцінні, з кондиціонером і телевізором. Харчувались в їх ресторанчику - їжа проста, порції середні.
    Розваги на курорті стандартні - лунопарк, дискотеки, поруч є базарчик, ціни одеські.
     
  2. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Чи далеко до моря і наскільки воно чисте? Харчування включено в оплату за людину?
     
  3. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Не виходить нам поїхати на море в Болгарію.....:girl_sad: доведеться задовільнятись українським "сервісом". Вирішили їхати в Скадовськ або Лазурне. Порадьте куди краще з дітьми, щоб море було мілке і тепле. Чи по великому рахунку немає різниці між Скадовськом і Лазурним?
     
  4. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Різниця є і велика. Скадовськ- місто, Лазурне- село. В Скадовську затока, в Лазурному відкрите море. В Скадовську є (дуже відносно) де прогулятись ввечері ( хоч в кіно сходити ), в Лазурному- лише диско-бари ( це я трохи загнула- кафе з танцями ;) ).

    Якщо попадете в Скадовськ на традиційні літні дні, коли там 1-2 дні штормить- співчуваю- на берег викидає водорослі (до метра в висоту), які через кілька днів дико смердять.

    Якщо ви вибираєтесь в Херсонську область, придивіться до Залізного Порту- це також Скадовський район.
     
  5. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Якраз про Залізний Порт читала більше негативних відгуків і тому його не розглядала. Чоловік більше схиляється до Лазурного, але мене бентежать медузи (кажуть їх там дуже багато, хоча мабуть в Скадовську теж їх немало) і те, що там не буде де ввечері прогулятись, а дітям потрібні хоч якісь розваги, окрім моря.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    по "чистоті" пляжів і території курортних містечок, кількості водорослей-медуз-комарів і т.п. абсолютно аналогічні курорти.
     
  7. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    а вони там такі "cоковиті", великі.. Як трилітрові баняки з щупальцями... Брррр...
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    в Порту теж такі ж аурелії . Вони ще й пекучі, зараза.
     
  9. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Ми відпочивали в Скадовську, але пару раз їздили в Лазурне, то в Лазурному набагато більше мені сподобалось, море гарніше.
     
  10. didymos

    didymos New Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Я теж була у Скадовську не раджу нікому там не море,а просто мілке озеро з медузами і водоростями.Якщо хочете розваг і щоб море тепле,то можна на Азовське у Кирилівку там і аквапарк великий і там всілякі розваги,і не дорого(50грн.за ніч і вище)
     
  11. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Ну от підходить середина літа і я потроху починаю зациклюватись на морі і продумувати, як зациклити на ньому чоловіка.
    Згадуючи минулорічну повну позитиву поїздку на Кримський сервіс:girl_wink:, мрію знову повторити таке саме рандеву - вересень, пісок, тепле море, напівпусті пляжі і сонце не пече, а цілує....
     
  12. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    На початку серпня плануємо на тиждень у Карпати Яремче, а на початку вересня у Туреччину, хочеться на Середземне море, у Яремче вже була багато разів, а от в Туреччину вперше, так що буде багато нових вражень....сподіваюсь:girl_yes:
     
  13. kira lv

    kira lv Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    На другу половину серпня або вересень дуже хочу вибратись на море. Нічого путнього не можу знайти, а з малим їхати в нікуди з надією на "здам комнату" не дуже ризикую. Видався насичений рік і тепер виснажена , що немагу:girl_cray: Підкажіть пліііз в пп щось путнє,закордон відміняється, цей рік не вийде. Чи реально в 4тис вписатися для 2-ох дорослих і дитини?
    Сиджу мрію:girl_in_dreams:
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    З дорогою чи без? Залежно ще скільки дитині. А взагалі , он сестра зараз у північно-західному Криму, в приватному міні-пансіонаті з 3-разовим харчуванням. Вартість на дорослого з харчуванням- 200 грн на добу.Задоволена Якщо дитинка маленька- можна брати 1 путівку ( чи 2 на двох дорослих). Ми минулоріч були у Береговому ( Бахчисарайський р-н) теж у прив. міні-пансіонаті. Доба перебування разом із хорошим і великим харчуванням ( мама з дитиною до 3 рочків спокійно могла 1 порцією обходитися)- вартість 240 грн на одного. Можна знайти варіанти "харчуємося самі", то тоді за проживання вийде біля 100 грн з дорослого. Тобто 10 днів на 2 + дитина- це біля 2000 грн проживання. Решта на харчування ( але кожна сім я харчується у своєму режимі, тому треба вже по собі орієнтуватися) Тобто якщо не рахувати дорогу і витрати "із собою". то за 4000 грн можна знайти варіанти для 2 дорослих і дитини. А от з дорогою і супутніми витратами на морі- не знаю, чи так вийде
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Хочеться відновити сили після пологів.. і хочеться південний берег Криму .. на початку вересня.. Підкажіть хто в курсі, чи реально 400 грн за добу проживання, двоє дорослих? буду вдячна за контакти в карму чи пп
     
  16. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Тато мій зараз біля Феодосії в номері з холодильником, душем і кондииціонером - 220грн за 2-місний номер в приватному секторі. До пляжу пісочного 5хв йти, до галькового -7хв. Звісно, там не 5-зірковий готель, але і не дира. Ну і спокійно..
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    реально. Десь у темі Крим від А до Я форумлянка писала про бронь житла ( квартири) у Алупці на вересень за 250 грн. Зараз знайома у Місхорі відпочивала- задоволені: 300 грн \доба. Вам спочатку з місцем визначитися на ПБК потрібно, а тоді вже шукати там житло. У вересні за 300-400 грн ( звісно , що без харчування) можна знайти дуже хороші варіанти власне на ПБК, чи то у Гурзуфі, чи у Місхорі, чи у Алупці і т.п.

    ---------- Додано в 22:24 ---------- Попередній допис був написаний в 22:18 ----------

     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    .. завжди мріяла про відпочинок в Алупці.... і не принципово перша лінія
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

     
  20. Annamarija

    Annamarija New Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Планую відпочинок в Хорватії, якраз у пошуках туристичної путівки.планую виїзд 15 серпня + -. Хто що може порадити по цій країні?