Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Kashtanka

    Kashtanka New Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    вже післязавтра буду лежати біля моря в Коблево)
     
  2. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    о!!! А де саме? як називається? Бо хочу маму з внуком відправити в 2-ій половині серпня і так,щоб недалеко і недовго на поїзді. Коблево мені якраз підходить.
     
  3. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Декілька років назад їздила туди на Львівську базу "Поліграфіст". База мені сподобалась, було трьохразове харчування від Львівського кулінарного училища, якого також вистачало і навіть місцями було забагато ) Правда це не перша лінія, але до пляжу йти хвилин 7-8. Номери є різні, ми проживали в півлюксі (ну звісно він до нього не дотягував за стандартами, але і не найгірший варіант) з холодильником в номері. Також був туалет свій, а от душ на два номери в спільному коридорі.
    Територія гарна, акуратна. На території був дитячий майданчик і вроді одна альтанка.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    не раджу зараз . На Поліграфісті було дуже добре. коли директором там була п. Ірина. Дівчатка з кулінарного щороку практику проходили і харчування було добрим ( але там не постійно тепер кухарі з кулінарного, деколи працюють зовсім інші).Після її смерті, новий мужчинка-директор ще тако-сяко справлявся, але зараз в останні роки їм урізали бюджети і з харчуванням там повна халепа. Самі там відпочивали колись тричі, а от сестра їздила туди щороку ( минулоріч включно). І цьогоріч уже відмовилася, бо з року в рік ставало все гірше з харчуванням і гірше. Вже минулоріч була повна халепа. А цьогоріч коштів виділили на базу ще менше . Щоправда, є варант там зупинятися у будиночках- котеджах із зрубу ( там є можливість готувати самому). Але ціна зараз того не вартує. Номери ж зараз добрі- на першому поверсі усі півлюкси з вигодами у номерах, холодильником, ТБ. На другому та третьому поверсі- варіанти дешевші . Є стоянка для автівок, є дитячий майданчик. До моря- 100 м. Але з харчуванням- халепа.
     
  5. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Так, я дійсно туди їздила коли директором була п. Ірина. Не знала про теперішню ситуацію там. Бо п"ять років там дійсно на ті гроші було харчування суперове. І п.Ірина мені запам"яталась дуже приємною та ввічливою жінкою.
    А щодо проживання, то в Коблево дійсно на ті гроші можна знайти масу інших варіантів.
     
  6. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Повернулись ми нещодавно з Коблево, відпочивали в пансіонаті "Лазурний берег". За 10 днів тільки 2 рази купались, море було дуже холодне, проте чисте. Харчування, проживання, розваги - все більш-менш нормально, донечка (1,9) мала чим зайнятись. Єдине, що мене мучить - за ті гроші (близько 8 тис. грн на двох, взагальному) можна ніжитись на берегах Болгарії, Греції і т.д... з нормальним сервісом, чистотою і без жодних натяків на севдепію:girl_tender:
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    ось і мене то питання хвилює... нині з мужом думали чи не махнути нам кудись в листопаді в теплі краї, а якщо не вийде, то куди поїдемо наступного року. і він мене "ощасливив" планами їхати в Крим. я чомусь категорично проти... вважаю що за ті ж самі гроші можна поїхати кудись за кордон і відпочити як білі люди, а не воювати з залишками сересеру.
     
  8. galagala

    galagala Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    З погодою таке зараз спостерігається на багатьох курортах України: і Генічеськ, і Скадовськ, і Коблево, і частина Криму потерпають. А разом з ними і туристи. Літо взагалі досить помірне видалося. Хоча для когось то може й не проблема: все одно це Південь, сонце, фрукти, морське повітря...
    А щодо ціни, то ваша правда, дорогувато - можна вже й до "закордону" дотягнути.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    ми зараз біля Севастополя- море дуже тепле. але постійно невеликий шторм- навіть вранці. вже 2 тижні ні дня без шторму ( хоча і несильного). Але вода дуже тепла і погода чудова ( хіба сьогодні після обідй злива пройшла, але далі сонячно і тепло). Сестра в Оленівці- море теж дуже тепле і погода хороша усі 2 тижні. А от знайомі зараз на ПБК- вчора море було холодне, попри спеку на вулиці.А сьогодні в обід дощило і в Алупці і в Форосі.

    ---------- Додано в 22:18 ---------- Попередній допис був написаний в 22:10 ----------

     
  10. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Я шаленно люблю нашу неньку-Україну, але відпочинок обожнюю за кордоном. Погоджуюсь, що в Криму клімат шикарний, Одещина недалеко по відстані, можливо, і є місця на цих теренах, де почуваєшся комфортно, без відлуння сср.
    Всеодно, якщо є можливість, їдьте незадумуючись "за бугор":girl_curtsey:
     
    Останнє редагування: 28 Липень 2013
  11. selin

    selin New Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    В цьому сезоні вода в морі дійсно холодна (Одеса). Підпортила нам відпочинок(((Але прогулянки біля моря такі приємні...Але сьогодні море починає теплішати. Так, хто вже вирішив до нас на відпочинок, скоріше сбирайте валізи!
     
  12. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Хто знає вітчизняні курорти! Допоможіть, бо вже голова крутиться. Треба маму відправити з внуком (5 років). Далеко їхати не хочеться, бо поїзд + жара... Ідеальний варіант - Одеса. Вибрала Коблєво готель Днєстр. Тепер читаю відгуки різні... і вже не знаю. Хтось реально його бачив? Або порадьте щось інше. Нам бажано басейн на території і хоч якийсь дитячий майданчик недалеко, щоб внук бабцю не "забабав" ;)
     
  13. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Можу порадити Затоку (ст. Сонячна). Їхати близько. База відпочинку "Ярец". Ми там не відпочивали, а були в сусідньому Ізумруді. Відгуки від сусідів на пляжі чули гарні. Є басейн. Розташована прямо на пляжі. Пляжі величезні.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Пару років тому мої коллеги по роботі массово там відпочивали, були дуже задоволені.
     
  15. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Ми якраз тільки що з того совкового заповідника, враження, якщо чесно, гнітючі.
    Наперед нічого не бронювали, може і добре, бо в житті бази відпочинку ну дууууже відрізняються від того, що про них написано в інтернеті. Ви би тільки бачили, в яких умовах там туляться люди: у нас бомжі в кращих умовах живуть!
    Далі буде дуже багато тексту.
     
  16. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    В Коблево я була останній раз дуже давно, років 12 назад, але таке враження з розповіді, що нічого не змінилося. Пляж брудний, народу купа, море бруднюще. :sad:
     
  17. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Все! Я в шоці!!! :girl_sad::suicide: І куди тоді маму з внуком відправити?! Малий в нас в паспортах вписаний, за кордон не встигну відправити. В Шацьку ціни теж немаленькі ще й без морського повітря... Ну що в нас за люди? В мене таке враження, що хіба в Карпатах-Закарпатті господарі стараються для людей. Туди їжджу з задоволенням. Але в таку спеку йти до термальних джерел це вже було б самовбивство.
    Квитки на поїзд вже на руках. Тепер треба вибрати найкраще з найгіршого ;)
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    і я так само. Але з розповіді Тутуки ( а власне ту частину Коблева і ті бази добре знаю, бо колись там лазили-перелазили), 100% таке враження, що час там застиг. Моя сестра, до речі, їздила сюди щороку ще до минулого літа. Але цьогоріч і вона вже не втримала- поїхала з малою в Крим ( до речі, відпочинок вийшов їй дешевшим, ніж в Коблево, і відпочинком вона задоволена)

    ---------- Додано в 19:42 ---------- Попередній допис був написаний в 19:41 ----------

    непоганий варіант. цьогоріч тут друзі наші відпочивали- їхали у липні, шукали житло на місці. Відгуки позитивні
     
  19. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Два тижні, як повернулись із Затоки (база "Відродження"), вже кілька років поспіль туди іздимо - задоволені:)))
    До речі, бабусь-дідусів з внуками цього року було дуже багато (певно, мода. Шкода, що мої б не погодились:sad:(()
     
  20. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Але ж Затока в кліматичному відношенні ж гірша, ніж Коблєво. В Коблєво ж мав би бути сосновий "бор"... А з Затокою... це ж не відкрите море, хіба не брудна там вода?