Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Я вже радила друзям і тут напишу, що краще не їхати, навіть просто для психологічного спокою. Мені особисто не вдалося би астрагуватися від того всього і не переживати. А що ж то за відпочинок у стресі? Їм я радила поміняти на Грецію і на диво вони прислухалися і відпочивають зараз на Кіпрі здається
     
  2. opel

    opel Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Ми планували родиною в Єгипет з 1-го вересня на 2 тижня, але подзвонили з агенства і повідомили, шо зняли вильоти зі Львова((( Можна летіти тільки з Києва(( Ми анулювали заявку і перекинули на Туреччину на 2-ге вересня. Правда по ціні нам вийшло тільки 10 ночей(( Просто з малечею в Київ не зручно потягом,а на літак ненормальні ціни. Добре хоть гроші повернули)))
     
  3. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    офтопну, але не знаю де запитати: хто літав з малюками - як з візочком (у мене тростина 5 кг)? його можна брати у ручну поклажу?
     
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

     
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Дуже гарно. А можна докладніше про проживання - чи є там готелі з харчуванням?Варто бронювати наперед чи можна знайти на місці ?Скільки платили за проживання? Чи можна там рибалити? Як їхали - через Перемишль чи Смільницю?
    Чоловік хоче кудись на рибалку, а я хочу цивівлізації, а цей варіант мені дуже нрааа!
     
  6. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Приїхали нині з Шрі Ланки. Вражень море, екскурсії собі організовували самостійно, тому в тому плані можу нарадити і з контактами допомогти, якщо шо.
     
  7. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    а куда їздили? які екскурсії? і все-все цікаво дізнатися))) Ми цієї весни їздили, але повністю замовляли тур (3 дні по країні + 7 біля океана). Ціни величезні, а ще раз і не раз хочеться злітати туди.
     
  8. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Жили ми 3 км біля м. Бентота (+-50 км від аеропорту в Коломбо). Купували тур переліт +готель, але якби довелось вдруге летіти, то можна і без турфірми, хоча по ціні виходить майже однаково. Ціна, я б не сказала, що величезна, бо дорівнює такому ж рівню готелю в Єгипті\Турції, ну і судячи з того, як відпочивали знайомі в Криму - то дешевше точно. Враховуючи, що зараз там "не сезон".
    Те, що лякають несезоном, а сезоном дощів, маячня. Дощ був 2 рази по 5 хв. і то - 1 раз це велике будистське свято в серпні. коли повний місяць, дощ тоді падає завжди, але реально хвилин 5-10 і все. До мінусів несезону, можна віднести невелику кількість туристів в готелях. тому не завжди буде харчування шведський стіл, але у нас тільки 1 вечеря була по меню.
    З екскурсій ми в 1 день об*їхали все, що хотіли там глянути, це Сігірія, Дамбулла і Канді і заїхали на чайну платнацію. Нас було 4 (по дорозі в готель потоваришували з парою з Білорусі), то ми мали майже однакові вподобання, тому знайшли російськомовного гіда з Коломбо і взяли напрокат бус з водієм. По ціні вийшло вдвічі дешевше ніж пропонувала турфірма за 2 денний тур по тих же місцях, і втричі дешевше, ніж купувати екскурсію в Україні. Ну і виграли 1 день відпочинку на океані.
    В Галле їздили місцевим поїздом, враження дійсно екзотичні. В самому Галле взяли тук-тук і об*їздили все довколишне побережжя. Вийшло втричі дешевше, ніж екскурсія від гіда.
    З готелю по ближніх місцях їздили тук-туками, недорого і цікаво.
    Не вистачило нам ще день-два, бо ще хотіли поїхати поїздом в Нувару-Елію ну і на шопінг в Коломбо.
    Вдруге напевно туди б не летіла, бо далеко і майже все бачили. При наявності більш-менш середнього рівня англійської мови - проблем нема взагалі, ми навіть не звертали уваги, якою до нас мовою гооврять рос. чи англ., також дуже спасав ситуацію планшет і інтернет, туди і карти закачували, і словник, ну взагалі корисна річ у подорожах.
    Місцеве населення з однієї сторони дуже дружелюбне і допомагає, а з другої сторони часом намагається і намахати, особливо це відчутно на базарах і з біч-боями.
    Ціни на фрукти невисокі, на шмотки теж. оскільки в країні є фабрики, які шиють на Адідас, Пуму і ще щось там.
    Чи поїхала б туди ще - то ні, але тільки тому, що на світі стільки цікавих країн, просто хочу у інші. Але, як на країну, з якої починати знайомство з Азією, то можу радити однозначно.
     
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    А, ну і по перельоту. Летіли з ФлайДубай, виліт з Києва о 14.30 через Дубай. Перельоти по 4,5 години приблизно і стиковка півтора години туди і десь 3 год назад. Прилетіли в Коломбо о 5й ранку з оформленням візи і всяке таке з аеропорта виїхли десь 6.30.
    Начиталась поганих відгуків про авіакомпанію, але нам пощастило. Вилітали вчасно (ну +-20 хв не рахую запізненням, бо нагнали їх в польоті), загубленого багажу не було, прильоти теж вчасно, пілоти нормальні - посадки м*які, турбулентності не було. Так, як авіакомпанія ФлайДубай лоукост, то в літаку не годують, але їжу можна брати з собою. Їжа-напої в літаку платна, ціни прийнятні. Водичку купили в дьютіфрі, а на зворотному шляху воду брали з готелю, в аеропорту ніхто не перевіряв, хоча вона була зверху у рюкзаку. ПО багажу 20 кг + ручна кладь 7 кг.
     
  10. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    про флай-дубай - так, мі коли чекали людей з Києва. то фм загубили речі. Ми летіли з Одеси ФлайАрабіаю

    А щодо англійської - то вам пощастило добре розмовляючих людей зустріти :) В нас чомусь розуміли тільки батька, який англійську ще в інституті за радянських часів вчив. Мене розуміли перші дні тільки на рецепціїї отелю. Далі вже наловчилася говорити простіше і наче змогла з ними спілкуватися.

    А про готелі в Турцію - це враховуючи переліт чи проживання? Бо в нас майже порівну війшло (переліт до Ланки = проживання+екскурсії). І там є ще багаааато що дивитися :)

    на скільки днів ви літали?
     
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Може Аїр Арабія?
    Ну були і такі, яких ми щоб зрозуміти - перепитували по 5 разів.
    Ми купували туром, тому ціна туру на Шрі Ланку = ціні в 5* в Турцію\Єгипет.
    Дивитись і справді ще є що. Не встигли Ботанічний сад і Нувару Елію, це те, за чим, в принципі, шкодуємо. Але 2й раз не їхали б в ту країну з принципу, що є багато інших, які цікаво побачити.
    Літали на 10 днів.
     
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Привіт. Хтось відпочивав на Криті в кінці вересня? Ми з чоловіком плануємо поїхати. Дуже переживаю за погоду.
     
  13. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    точно :) мені також аж зразу летіти не хочеться туди. треба "переварити" побачене, поїздити ще (особливо тепер хочеться по іншій Азії)
     
  14. Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Теж планую на Крит через два тижні летіти
    Думаю погода нормальна буде, там місце спокійне, та й прогноз таке показує (хоча я слабо прогнозам на 2 тижні вірю)

    ---------- Додано в 23:19 ---------- Попередній допис був написаний в 23:17 ----------

    Теж планую на Крит через два тижні летіти
    Думаю погода нормальна буде, там місце спокійне, та й прогноз таке показує (хоча я слабо прогнозам на 2 тижні вірю)
     
  15. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Не знайшла відповідної теми, спитаю тут. Хтось бував на відпочинку на Балтійському морі в Польщі (Гданськ, Сопот)? Там дуже холодне море чи можна влітку нормально купатися? А з дитиною? Так хочеться на море... Україна відпадає цього року з об'єктивних причин, турпакети дорого через курс євро, думаю може самим десь поближче махнути, візу маємо...
     
  16. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    були знайомі в червні проїздом через гданськ- холодне море казали.
    може ближче до кінця літа прогрівається
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    була лише раз у Гданську у родичів- море холодне. Зрештою, в Юрмалі ми теж колись не купалися влітку- Балтійське море досить прохолодне. Хоча на місяць-півтора влітку воно може прогріватися до 18-20 градусів. Але для мене то захолодно для водних процедур.
     
  18. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    А ми цього року помандруємо в сімейний табір в Карпатах на тиждень, дуже цікава в них програма для діток. Може хто хоче скласти нам компанію?
     
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    може, ще десь на Херсонщину можна було б? але хтозна, що там до літа ще станеться, не дай Бог...
     
  20. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати влітку?

    Розкажіть, детальніше, пліз.
    Можна в пп