Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Та вже сьогодні глянула, що закриті, треба розслабитись і пакувати валізи :beach:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Була, завжди була, після того як стала популярна. Бо дорогий сам переліт, наші ставлять захмарні ціни на чартер. Хоча диивлася по рекламі, то бачу, що почали трохи ціни падати, на 100 євро з людини дешевше є пропозиції.
     
  3. Energy M

    Energy M Member

    А ми цього року будемо в пошуках гарячих традицій і запального фламенко. Їдемо до Мадриду зарядитись енергією))) Правда поки не вирішили автомобілем чи літаком
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    А Ви вже їхали машиною в Мадрид?
    Ми плануєм до мами в Португалію, але на нашу сімейку, 3 дорослих 2 дітей, літак трохи дороге задоволення. Вмовляю чоловіка на машину, але то так далеко 3500 в одну сторону. Хтось їздив? Іспанія Італія?
     
  5. Gala

    Gala Well-Known Member

    Того року в Італію їхали.але з ночівлею у Відні (день там провели).нам було легко їхати по автобамах постійно. В Грецію було важче, хоча і ближче.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Дякую, а скільки часу були в дорозі
    ? Ще цікавлять платні дороги, скільки коштують? Ви іхали через Польщу?
     
  7. Gala

    Gala Well-Known Member

    Так.через Польщу.Приблизно 1800 км в одну сторону. В Польщі вже і не пригадую- здається нічого не платили.В Австріі і Чехіі купляли вінетки.- потрібно питати в чоловіка , я вже не згадаю суму....памятаю , що в Італіі найдорожча була плата.Загалом туди- назад проїхали більше 5000 км.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Energy M

    Energy M Member

    Сім'єю ні. Чоловік один їздив. Лікатом витратно+ми любимо все нове і цікаве. Скільки ж міст,доріг ми проїдемо,десь погулямо,десь заночуємо,це класно.

    Надіслано від мого HUAWEI LYO-L21, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Я їздила в Іспанію машиною, туди і назад. Нуу, не люблю я такого. Багато побачили Європи, але це виснажливо, стільки годин протягом дня проводити в машині. Вірю що можливо краще зоорганізувати, наприклад в цікавих містах по дорозі проводити побільше часу, піші екскурсії собі влаштовувати в перервах. Або навпаки, продумати маршрут по швидких автобанах, ну і за скільки в кращому випадку дістатися? 3 дні їхати якщо ночувати в готелях? Це я про Португалію) ну і мені цікаво чи дійсно обійдеться дешевше ніж переліт

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. woolf

    woolf Well-Known Member

    Їздили в Барселону пару років тому авто - напряжно, як на мене. Їхали чотири дні, ночували між Краковом і Катовіце (на автобані є такий чистий, але бюджетний готель, А2 називається). Потім у Villach в Австрііі, потім в Сан-Ремо, в Барсу приїхали після обіду. Мені (вагітній) було трохи тяжко. Ми приїжджали в місто-зупинку, гуляли пару годин, вечеряли і йшли спати. Тепер я б зробила зупинки по два повних дні, а то все злилося в одну кашу. Ну, і дороги: Італію переїхали по найширшій, північній, частині - вийшло десь за дороги біля 50 євро. Дуже дорого вийшла чомусь Франція - поза 100 (це ціни за один бік). Австрія і Чехія - купляли віньєти, десь зо 30-40 євро. Якщо так добре порахувати, додати ночівлі плюс харчування то літак може вийти і дешевше, особливо якщо летіти з Польщі.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    незнаю, нам на пятьох літаком виходить 1200 в середньому з Польщі. Плюс добратись до-з Польщі, в Лісабон-з Лісабона. Ну і хотіла прохи поїздити по Португалії, їдем на місяць, два тижні плануєм на океан.
    не знаю чи мої менші дітиска так витримають. Нам з старшою дочкою їхати в кайф, але чоловік сам за кермом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ну зараз чартерні в Хорватію з України на трьох під 1 тис євро виходять, а тут вдвічі довший переліт на пятьох 1200.... як порахувати бензин, ночівлі, харчування, платні дороги і головне оте виснаження... але власне цікаво чи хтось рахував ті всі витрати автом?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    в нас на машині газ, то виходить дешевше, але цікавлять платні дороги, плюс готелі. Ну і на літак ці білети дешевші, але тільки з ручною кладдю, майже нічого не поміститься. А так в машину все що захочеш можеш взяти, привести.
     
  14. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Чоловік минулого місяця їздив автомобілем на захід Італії, 38 км. від Турину.Їхав на Чоп, заночував за Будапештом, зранку виїхав і о 20 год. був у місці призначення.Через два дні виїхав в Австрію, зупинявся коло Зальцбургу, зранку коло 6 виїхав із Австрії знову на Чоп, вдома був коло другої ночі.На кордоні черги набагато менші, чим їхати через Польщу, час економиться.
    В Угорщині на першій заправці купив віньєту по цілій Угорщині, можна наголосити, щоб дали мінімальну, Словенія - на заправці при в"їзді(мінімальну), приліпити на скло авто,Італія-оплата на платних автобанах, можна вибрати маршрут по безкоштовних дорогах(довго).В Австрії також на першій заправці купити віньєту на скло, приблизно 18 євро, за остальні не пам"ятає.
     
    Останнє редагування: 23 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  15. Gala

    Gala Well-Known Member

    Нам машиною було значно дешевше і цікавіше і мобільніше. Діти вже великі. Ми бронювали готель на букінгу у Відні.Приїхали туди ввечері,переночували і цілий день ходили по місті.Ввечері виіхали і в ночі були в Італії. Були там 2 тижні, то ще проіздили коло 1000 км. Можливо ,як поідемо ще , то зупинемось на день в Празі . Назад як повертались додому, то ночували в Жешуві.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Я так і кажу чоловікові, їхати через Угорщину, ми минулого року так їхали в Хорватію. Але він каже краще через польщу. Ой, я вже змурдувалась з тими білетами-машинами. Хочу і дешево і швидко і шоб було задоволення:girl_crazy:
     
  17. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @mamvasulka, чому? Їздили в жовтні в Угорщину, буквально до 30 хв. туди-назад черги на кордоні, чоловік перед Великоднем їздив в Польщу, з Шегині-Медика втік на Грушів, то 12 квітня приблизно в 4 години обійшлось очікування.
     
  18. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Мені найбільш подобається кордон зі Словатчиною, нас завжди пропускають швидко і радісно. Польщу не можу терпіти, довго нудно і противні поляки-прикордонники.
    Чоловікові порадили їхати через Польщу, не знаю , ще вивчаєм різні варіанти, машина чи літак. Але часу вже мало залишилось.
    Мамині знайомі які живуть в Португалії майже всі їздять машиною, буде чоловік ще з ними говорити, взнавати
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а як дороги там?
    Завжди для подорожі вибирали Польщу, бо менше часу по Україні трястися, +відразу виїжджаємо на автобан. Але правда, вистояти на самому кордоні, то ще те задоволення. Угорщина\Румунія - на кордонні значно легше!
     
  20. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Хороші дороги. Є також автобами
     
    • Подобається Подобається x 1