Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    якби ж то я одна вибирала...
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Зараз можна вилоовлювати горящі тури у Чорногорію з перельотом на 11 ночей за 299 євро. Вам на 2 бюджету у 900 євро "з головою" вистачить і на харчування і щоб навіть в Хорватію чи Албанію з їздити на екскурсію. Зокрема, за останній тиждень були такі вильоти 31.07, на завтра ніби теж був вильот- треба дивится пропозиції- вони постійно поновлюються. Але в Чорногорію цьогоріч постійно є якісь горящі пропозиції за 299 там. де звична ціна 460-480 (чисто під заповнення місць у літаку)
    не залежно від місяця ( Адріатика дуже різниться по Т води навіть влітку)- найтеплішою єПівденна Далмація ( але тут для дитини ще треба пошукати пляжі- вони в основному скалисті або бетонні). Але на дуже тепле море не розраховуйте- воно і в серпні+25. Найкращі пляжі- це в Середній Далмації
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    це при умові, що 900 євро не включає в себе пакет переліт-проживання, бо в протилежному випадку залишається 300 євро на двох на 10-12 днів, маловато
     
  4. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    А стосовно Бакоти, може хтось порадити якісь перевірені садиби, готелі, щоб не в наметі жити? Ніколи там не була і залюбки з'їздила. На 3-4 дні.
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    тоді Чорногорія тепліша ніж Хорватія в вересні? вона ж південніш знаходиться.. Нам просто наразі літаком в Туреччну не зручно летіти з Ромою..
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Кому як :). На 2 дівчат виключно на харчування - чому мало ( звісно,якщо тричі на день харчуватися лиш в ресторанах- то так. Я в темі про Чорногорію писала про ціни: в м ясних лавках ціни не особливо вищі за наші- полядвиц ідеально чиста по 4 євро; є готові розроблені напівфабрикати по стейках, котлетках і т.д., які тут же за 1 євро при вас все куплене можуть і на грилі приготувати, в супермаркетах- ціни є вищі, є такі ж, є нижчі . Комплексні обіди в кафешках - 3-5 євро ( в Будві). Салати по 2 євро.Салат+ рис- 3 євро. Усякі там різотто і пасти- 3-3.5 євро. У Львівських кафешках ціни зараз не ообливо нижчі. Зрештою, кожен витрачає по різному на харчування, але за 10 днів 9 тис. грн на двох дівчат навряд чи проїсть. Дорого щодня брати лежаки і шнзлонги (15 євро за 2 лежака і парасольку).А якщо без них на своєму- без проблем.
    --- дописи об"єднано, 3 Серпень 2017 ---
    Не тепліша. Нема практично різниці. Вересень у Чорногоріі як і червень тут- може буьи суперським, а може і не дуже з погодою бути
     
    Останнє редагування: 3 Серпень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. katyalupanowa

    katyalupanowa New Member

    Це малувато, виходить 15 евро на день на одного, 1 раз поїсти навіть у Бургеркінзі 8-10 евро
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    ми обрали варіант в Бакоту з'їздити подивитись, а жили десь за 40хв-1 год їзди, готель "Дві ріки"с. Велика Слобідка. Загалом можу порекомендувати, якщо вам такий варіант розташування підійде, не без нюансів (номери маленькі і з деякими "незручностями", сніданки не входять у вартість). Але там дуже гарне місце, у готелю свій пляж з лежаками і парасольками, гарна територія, з альтанками, є мангал для гостей, іграшки для дітей, ресторан окремий - ми, правда там не їли, тому нічого не скажу, загалом, особливо враховуючи довколишню "інфраструктуру", готель дуже навіть пристойний, я б поїхала туди ще раз на кілька днів релаксу). Від сусідньої бази плаває прогулянковий теплохід. Загалом там не густо з пристойними садибами, з того що ще чули і розглядали як варіант - то Теремки, це ближче до Бакоти.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Pyshunka

    Pyshunka Well-Known Member

    Ціни такі є але ви врахуйте що навіть взявши 299 Чорногорію - це тур найчастіше без харчування, там щоб пообідати в ресторанчику потрібно 7 євро +- і то там порції не велиці от і порахуйте що 900 Євро на двох без харчування це малувато. Єдиний варіант брати вілли з міні кухнями і готувати в більшості самому (
     
  10. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Дякую взяла до уваги!;)
    А де ви харчувались чи готували самі? І що маєте на увазі під "незручностями"?
    Я вже знайшла два варіанти які хотіла б відвідати, які начебто непогані, принаймні візуально, але на потрібні мені дати, вже заброньовані (. Це "Теремки" і "Ксенія", можливо є ще щось в тому дусі?
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member


    Снідали один раз у них, вечеряли своїми м'ясом-овочами, яке готували на мангалі, решта - ми там не дуже на місці сиділи, тому в Хотині, Кам'янці (дуже рекомендую там ресторанчик Ніка, все, що замовляли, було дуже смачне і порції великі, ціни львівські). Бачила, що люди там снідали своїми кашами, мали чайники, якісь сири-ковбаси, але холодильники лише в люксах, хоча...в нас на поверсі якийсь ще був, думаю то можна уточнити з адміністратором. Цін в їхньому ресторані не знаю, сніданки в районі 50 грн.
    о, Ксенія, - не могла згадати нашого третього варіанту. Здається, в такому роді це все, що там є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    звісно, що Чорногорія за цю ціну не "оллін". Туди-назад повний переліт вартує лиш 240 євро ( якщо без горящих пропозицій). Щодо харчування:звісно, тричі на день в ресторанах дорого харчуватися. Але спокійно ожна самому харчуватися, а вилазки в кафешки робити інколи. В супермаркетах є все. М ясна полядвиця- біля 4 євро , помідори- по 0.35, сітльки ж картопля. Яйця на наші кошти- 2 грн за штуку, рис, макарони- по 0.75 євро.
    Молочка, сири- в різну ціну: є дешевші, а є дорожчі. Поїсти у кафе: салат+котлетка-4 євро, просто салат- 2 євро, спагетті болоньезе-3-4 євро,сендвічі- 1.50, піцца- 4.50-5 євро, супчики- по 3 євро, різотто- 4-5 євро, млинці з начинками-1.50 євро. Комплексні обіди- 5 євро
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. woolf

    woolf Well-Known Member

    А ещё додайте, до в таку жару не так вже і їсти хочеться - максимум фрукти (по собі бачу в останні дні). І харчування двох кобіт трохи відрізняється від харчів пари або двох мужчин (хлопа йогуртом не нагодуєш)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Online

    Online Well-Known Member

    По Чорногорії, Міст тур зараз пропонує аваіачартер на 10.08 за 190 Є в дві сторони. Можна забронювати самостійно житло десь недалеко від Тівату і домовитись з господарем за трансфер. Загалом, для двох дівчат бюджету мало б вистачити з головою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Заступлюся за пакетні тури. Житло є різне. Міст - тур зпключає договори з господарями вілл і повністю викуповує усі номери. Віллу,як і номер (!) іи обираєте ще тут у ТО ( господарі вже нічого не міняють. Все у Львові ьронюєте,вплрть до кімнати,яку хочете по фото). Тому просто самому вивчити, що пропонують,подивитися фото навіть конкретних номерів на конкретних віллах і іх і замовляти ще тут
     
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Та я конкретно про вілли і їх розташування. Особливо розташування. І співвідношення ціна-якість. Зрозуміло, що фірма повинна заробити, але таке житло стільки не коштує. Суб'єктивно, мені їх вибір ніколи не подобався, тому їздила з іншими. Як попросиш показати на карті Будви, де конкретно вілла знаходиться... Ну, але це давненько було і йшлося про автобус. Авіа є авіа, тут в них величезний плюс.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Я пищу конкретно про цей рік. Вілла обиралася тут, конкретний номер на ній- теж тут. Менежжер при тобі дзвонила до господарів і бронювала конкрнтний ноиер. Віллу і номер обирали самі. Все після ремонту, плазма, ідеальний вай- фай, прибирали щодня. В номері була велика кутова тераса, з одноі сторони- вид на море, з другоі- на шори,місто і ьпкі ж вілли. До пляжу- 5 хвилин прогулянковим кроком по рівній дорозі ,і лиш вкінці 20 сходинок
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Online

    Online Well-Known Member

    Те, що пропонується в них на 10.08 за акційною ціною 399 Є, тобто 209 Є з особи за номер... Це 40 Є за номер за добу. Конкретно пропоновані вілли того не варті, НМСД. Але кожному своє, звісно.
     
    Останнє редагування: 5 Серпень 2017
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    не знаю, що пропонують зараз- не моніторю, але в червні вибір був "до кольору до вибору". Вибачте, але у нас в Затоці народ зараз за 1600 грн за номер оплачує за куди гірші умови :). Цьогрріч в Чорногорії за ці 2 місяці відпочивали ще 2 сім ї моїх хороших знайомих- залишлися задоволеними, бо при бажанні якраз можна знайти цьогоріч тут хороші варіанти навіть через букінг по хорошим цінам. А розповіді про те, що у Чорногорії все аж так дорого- цьогоріч не відповідають дійсності. При невиправдано дорогій Туреччні та навіть Єгипту цьогоріч влітку- Чорногорія по акційним перельотам цьогоріч себе повністю виправдала по ціні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Аааа))))Якось так склались зірки на небі,що мій чоловік таки "псіханув" і вирішив,що таки море в нас цього літа буде!!!)))Думали-думали,а тоді все нам гарно "по поличках" розклала Оля Сорока)))Їдемо в Болгарію!!!Я там ще не була...сподіваюсь сподобається)))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1