Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Тепліше ніж у нас, але для пляжного відпочинку надто холодно:girl_sad:
    Таке мене точно не приваблює:girl_nea:
    @flame, дяк:kisss:Зараз буду це все лопатити. Поїхати влітку в відпустку нам не вдалось, тому будемо шукати літо зимою. Починаю планування вже. Як то кажуть: "готуй сани влітку":girl_crazy:
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @raspberry, Ейлат подивись. Певно це буде оптимальний варіант - тепло- пляж - вільне пересування - ціна .
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Ейлат взимку- ні. Досить прохолодна водичка для купання з дітьми (+21). Ночі холодні- це пустеля з великими перепадами денних і нічних температур. Якщо вдень буде +22, то вночі буде +10.Зима в Ейлаті- то найнижчий сезон. Як і Єгипті та Марокко.
    --- дописи об"єднано, 27 Серпень 2017 ---
    А якщо Тай ( правда, переліт теж) ?На Пхукеті якраз взимку сухий сезон і спокійне тепле море. І багато хто на зимовку якраз з дітьми їде. На Самуї можуть бути дощ. А Пхукет якраз по погоді від грудня до березня комфортний
     
    Останнє редагування: 27 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то не в Еміратах точно. Там шалений рух,свої правила.Плюс рух правосторонній. Плюс там своя автоматизована система оплати за проїзд кожною частиною магстралі по спеціальним рамкам і досить дорога і т.д. Одним словом, то не для нашого водія
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. woolf

    woolf Well-Known Member

    можете ще розглянути Балі. Моя турагент була в травні в рекламнику, то дуже хвалила. З її слів це "цивілізований Тай". Подумайте.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Теж про нього думала. Але той переліт:wacko:Короч, то треба оприділитись - або близько і холодно, або далеко і тепло.
    --- дописи об"єднано, 27 Серпень 2017 ---
    Або ще Фуджейра, дякую @woolf. Але без машини хіба. Туди можна самостійно квитки на літак брати і бронювати чи вигідніше купити тур? Там буде куди поїздити подивитись щось цікаве для дітей?
    --- дописи об"єднано, 27 Серпень 2017 ---
    Це вже дуже далеко, там до Австралії рукою подати:girl_smile:
     
    Останнє редагування: 27 Серпень 2017
  8. jylanda

    jylanda занууууда

    гм, дивно нам навпаки радили в період між кінцем листопада і квітнем, були в кінці січня, було 35 градусів, не парило, сухий сезон, без дощів і комарів
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ще питання: якщо таки краще через турагенції, туроператорів, куди краще звернутись? Ніколи з ними справи не мала:girl_blush2:Завжди все сама шукала-бронювала.
     
  10. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    І я за тайланд, там просто голову мені зривало від всього, а яка там неймовірна їжа. Можна самому іздити без проблем. Ми брали квитки на регулярний рейс до банкоку, потім була пересадка на фукет. Готелі бронювали самі, жили в трьох різних місцях (трохи в тусовочному, трохи в туристичному, трохи на віддаленому острові). Були кінець грудня- початок січня, то море аж загаряче, дощів не було. Правда, поки з дітьми не наважуємось там відпочивати через довгий переліт.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Mansikat @Chukuliadka
    надихнулась я Вашими дописами, і махнули ми на Бакоту на Дністрі на вихідні, романтично, .... з наметами :rock: (бо обдзвонила перед поїздкою всі готелі, контакти яких знайшла - все було зайнято на наші дати.

    Що сказати - природа та краєвиди там просто неймовірні.
    IMG_0188.JPG IMG_0210.JPG
    Вода була дуже тепла, попри те, що перед тим кілька днів було зниження температури.
    Погода була теж добра, навіть вночі в наметах не було холодно спати.
    Риболовлею чоловіки залишились дуже задоволені.
    Де ми зупинилися?

    Як з доїздом?

    Що по фінансам?

    Чи поїдемо ще? Обов"язково! Я, теплична рослинка, отримала величезне задоволення від такого відпочинку. А які ж там панорами відкриваються!!!!
    IMG_0190.JPG IMG_0203.JPG IMG_0204.JPG
     
    Останнє редагування: 30 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 7
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Gala

    Gala Well-Known Member

    Були там десь 2 роки тому. Теж були з палаткою, запам*яталося тим, що взяли все , але забули вдома валізу з одягом-усім. , а були з дітьми, тоді було дуже жарко, то не могли навіть покупатися, бо не було в що переодягнутися потім...:girl_impossible::girl_crazy:А були там 3 дні....
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Тут вже дівчата радили Тай, і я пораджу. Мене не лякають довгі перельоти, з малим літаємо далеко. А якщо переліт нічний, то взагалі казка))
    За вашими запитами то ідеальне місце. Я досить упереджено ставилась до Тайланду, навіть не дуже мене туди тягнуло. Але мені таааак сподобалось. Я просто дуже вражена цією країною. НАвіть не можу пояснити що мене найбільше вразило)) Але та дорога вартувала того. Однозначно з радістю повернулась би в ТАй, тільки вже на довше. 15 днів малувато було)
    А зарз ще й Катар відкрив рейси до Таю за прикольною ціною. Ми на весні влетіли в добрячу копійку тільки за переліт. А тепер така хороша ціна, аж проситься))ггг
    Фруктиків наїстись смачнючих взимку, море поєднане з горами:girl_dance:
    І дітям там рааай)
    Ми були на Самуі, але в січні ще трохи дощити може. А от з лютого якраз вже чудовий сезон.
    А Пхукет,кажуть, цілу зиму ок.

    Ще варіант Домінікана, МАльдіви, Сейшели і т.д. ))) Але то вже більше пляжний відпочинок. І Мальдівські, Сейшельські острови потягнуть трохи дорожче за Тай. Якщо ви більше 3 днів на пляжі не витримуєте, то не дуже ваш варіант.

    Я ше про Індію мрію тихенько. Але трохи чомусь боюсь з малим.

    Ще Коста-Ріка ідеальна взимку. Ну але то все довгі перельоти...
     
    Останнє редагування: 30 Серпень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  14. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    розкажіть, будь ласка, скільки часу були
    Як добирались? Де жили? Де харчувались?
    Холодно то скільки градусів? Купались?
    Який орієнтовний бюджет поїздки?
     
  15. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Ви жили в готелях? яка орієнтовна вартість?
    харчувались самі?
    летіли з Польщі?
     
  16. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

     
    • Корисно Корисно x 1
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @lilochok, були тиждень, добирались до Кракова, звідти літаком на Гран Канарію, далі взяли авто на прокат. Знімали віллу для проживання. Трохи самі готували, трохи ходили по закладам харчування. Стосовно погоди: світає і темніє як у нас. Ранки і вечори холодні, градусів 15. Реально на пляжі бути, щоб покупатись і позасмагати - це кілька годин в обід, десь з першої до третьої. Океан досить теплий, по відчуттях як гірська річка. Заходити в воду холодно, але коли плаваєш, то тепло. Бюджет десь 1500-2000€, але це дуже відносно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Жили в готелі. Готелі там цілком терпимі гроші коштують) Ну відносно) і далеко не всі. За готель ми заплатили близько 20 000 грн. То включно зі сніданками на 15 днів. Ну але готелі там є на дуже різний смак і гаманець. Все можна на букінгу глянути.
    Також можна апартаменти собі підшукати. Цілком реально знайти порядні апарти, з басейном, дешевше за хороший готель.
    Поїздка в нас була дуже спонтанна, тому ми за один вечір підшуковували житло. Не було часу перебирати))
    Харчувались в кафе і ресторанах.
    Летіли з Києва.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    @raspberry а цікаві місця, які варті уваги, бачили? Людей багато?
    З наметами туристів бачили?
     
  20. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    @Fistawka а як місцеве населення? до вас не чіплялись?
    віза не потрібна, вірно?