Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    З наметами не бачила туристів, людей не багато, зима на Канарах це не сезон. В цей час там багато пенсіонерів. Вони туди втікають погрітись від європейської зими:girl_smile: Цікавих місць трохи є, ми любимо їздити не по заїжджених туристичних точках, а вишукувати цікавинки. Там ми їх трошки знайшли. Більше ніж тиждень ми не знайшли, що там робити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Віза ставиться по прильоту. Вона не безкоштовна, але не пригадую точної вартості. Якщо поїздка більше як на 15 днів, то візу треба оформляти наперед.

    Що ви маєте на увазі під "не чіплялися"?:girl_crazy: Там живуть чудові і привітні люди. Таїланд називають країною усмішок. І не даремно. Ніхто там ні до кого не чіпляється))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дівчата, як Греція як країна для відпочинку в другій половині червня з дитиною 2,5 р.? Не холодно буде? Та й загалом як той грецький відпочинок виглядає? Там можна взяти машину в оренду, щоб покататись по островах?
    Хочу кудись на море, Єгипет, Туніс не варіант. Туреччина не надихає. Має бути друга половина-кінець червня. І щоб не тільки з номера на пляж і навпаки, щоб кудись можна було поїхати на екскурсії і т.п. Бюджет трохи обмежений.
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Були минулого року в такий період на Афоні (Халкідікі). Мені було жарко. Через це мало їздили саме по Греції, хоча і авто було, і ми таке любимо. Але я була на 6 місяці вагітності, дітям теж не дуже хотілось у ту спеку гуляти. Тому ми мали готель-пляж, і буквально 4-5 виїздів у якісь містечка. Загалом там, де ми були, містечка схожі, маленькі, нічого особливого. Дорога до них серпантинами (малого захитувало). Але у готелі пропонували пвтобусні екскурсії, ніби й цікаві були. Загалом відпочили класно, але наступного разу хочеться чогось іншого, не баченого).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми кілька років тому були на о. Крит. Правда за червень не скажу, ми в серпні були. Брали машину на прокат, знімали апартаменти. Об'їздили острів вздовж і впоперек:girl_crazy:Було на що подивитись, смачна кухня, привітні люди. Отримали море позитивних вражень.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Плануємо цього літа з малявкою на море. В який період найкраще їхати і куди? Станом на червень мальоті буде 8 місяців


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Хто вміє користуватися пошуковиками туроператорів, підкажіть, будь-ласка:
    Куди будуть вильоти чартерів зі Львова влітку 2018? (Крім Туреччини).
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Чорногорія, Хорватія, Албанія
    Болгарія, Іспанія, Греція, Туніс...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Siania

    Siania Love Life

    Я теж дуже хочу, але щось так переживаю за прикорм...чим годувати?
     
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    [
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    може ще не прийдеться))) то дуже відносно, прочитайте в темі про педприкорм, є діти, які ще в рік їдять в день пару ложок дорослої їжі (нА ГВ)
    а буває, що такий огого апетит)
    того, що може зїсти дитина до року спокійно можна вмістити в невелику сумку, кашки якісь і тд.
    ну і відповідно багато варіантів відпочинку - апартаменти, кухня і все необхідне є
    це вже потім, коли дитина старша - в кафе вести страшно, самому готувати влом)))
    на місці дуже залежить. от в Чорногорії в супермаркетах (принаймі в Будві) були пюрешки, кашки, молочка дуже добра.. овочі-фрукти - як в наших супермаркетах... мені середні
    Хорватія мені найкраща з дітьми, і взагалі) овочі-фрукти були супер, а от знайти дитяче харчування, бо наше закінчилось зашвидко - то був квест.. (але ми були в такій місцевості, де немає українців і росіян майже. то не порівняти з Будвою)))
    тому то все треба взнавати детальніше або готуватись ретельніше.
    ага, воно звучить дивно спочатку)) бо ж ніби 6 місяців пора їсти, бо ж капець)
    а потім то інтересу нема, то зуби, то ще щось... в мене подруга не була за педприкорм, але всерівно їй лікар (Федина) відтягувала дещо прикорм, десь в 8 міс тільки і почали
    єдине що - їхати і починати можливо трохи стрес.. або до, або після
    --- дописи об"єднано, 14 Січень 2018 ---
    для мене проблема на відпочинку з дитиною - мясо.. щоб десь в кафе чи готелі було дійсно добре приготовлене, не гостре і тд.. або знайти в магазині добре, щоб самому зготувати... а от решта - можна пристосуватися)
     
    Останнє редагування: 14 Січень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Та ми і пристосувалися) скрізь в офіціантів питали за гречку))) а, і ще шукали укр ресторани з дерунами і варениками. Просто після 2х в малого почалися "їдацькі вибрики" і це все єдине, що він їв. М'ясо і рибу просто перестав їсти і досі не їсть)
     
  14. jylanda

    jylanda занууууда

    Не переживайте, поки дитина на гв, то любе діло подорожувати:) в літаку засинає, з вушками проблем нема, бо давали цицю на взльоті і посадці. Я брала з собою кілька баночок, а в готелі завжди була кашка на сніданок, овочі брала і дробила вилкою, м’ясо шукала запечене, воно менш гостре і не жирне, яйце варене завжди можна попросити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Розкажіть мені про закарпаття. Хочу трішки відпочити цього року нарешті. Сімейно, тому мушу зважити кілька факторів.
    Є питання до чутливих людей - на скільки для вас це різка зміна клімату? Мені як солов*ю, просто зауважаю, що інакше, не знаю, як Катерині буде. Львів і Варшава не у періоди смогу - одне місто.
    Нагадайте за терми в берегово. Там колись був дитячий басейн, і я не пригадую, чи там вища чи нижча температураю ніж в дорослому ( в голові згадка про 30градусів) ? Чи можна 5 річній дитині? Чи в готелях, які мають свої басейни, передбачена така опція?
    Якщо ж не берегово, то де можна впасти пляцком і відпочити?
    Я б з радістю повалялася би біля якогось моря але ніззя.
     
  16. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Дівчата, просвітіть трохи мене темну (давно на морі не була)))
    Дано: сім'я, з 2.5р. дитиною хоче на море, але не таке щоб тільки море і ол інклюзів, а щоб ще десь погуляти/поводитись. Бюджет до 1000дол, умова виліт зі Львова обов'язково! На щл можна розраховувати? Поки знаю лише що впишемось з Туреччиною/Єгиптом, а так хочеться Європу.... Може бути не літо, а травень чи вересень наприклад. Щось порадите? І ще, чи можна за путівку карткою розрахуватися чи лише готівка? Грн чи в доларах відкладати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Тільки Термальні води Косино. П’ятирічній дитині можна і в дитячий, і в термали. В холодну пору року не всі басейни доступні. Впасти і повалятися- то хіба там. Ще гарно поїсти, прогулятися, вина попити, телефони повиключати. Ще є Жайворонок, там є закриті басейни, та і відкриті розташовані компактніше, але мені там не сподобалося. Басейни ще куди не йшло, а готель, ресторан ніякі. Про «кафе» на території басейнів взагалі мовчу, там жахливо.
    Зміна клімату не різка , гірше буде вертатися додому)
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а що там змінилося за 6 років?всьо так погано?
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    та вони з цінами зажерлися до неможливості! я просто навіть не знаю на кого ж вони орієнтуються?! ми там були три роки тому, звісно все дуже на рівні, але зараз там ціни ще зросли в надцять разів. Я би з радістю ще там побувала, але шось та ціна аж надто відштовхує, за такі гроші вже можна багато куди поїхати, звісно якщо не розходиться саме в термалах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    З мого досвіду - або туди, або в Угорщину. Але я з вами погоджуюсь про ціну.
    @HOPIC я 6 років тому там не була) Я вперше туди приїхала два роки тому. Сервіс відсутній, працівники якісь відморожені, в них краще взагалі нічого не питати, номери, як і басейни не чисті, все з таким, перепрошую, рагулячим налітом. Кухня взагалі не смачна, краще вже перейти дорогу, (забула як називається заклад, там багато їжі з мангалу), і харчуватися там. І в Жайворонку теж не дешево, але шкода витрачених грошей.
    Ще багато хто у Вилятино їздить, але я там ніколи не була, нічого сказати не можу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1