Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я подивилася ціну за номер. якщо додати сюди щоденнне відвідування термалів іхарчування, то не знаю навіть. і яка там дитяча кімната і аніматор, бувають і закриті.
    куди? в термалах не розходиться, але хотілося б десь пасивно відпочити, а контрольований обєм води сталої температури це плюс
     
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    @HOPIC там з харчуванням тоді теж такий прикол був - в тій їх харчевні перебування теж лімітовано по часу тими годинничками-браслетами. Тобто досить того, що ви там поїли. заплативши за їжу, то довго розслаблятися за столом не вийде, бо якщо пересидите там - доведеться доплатити.
    Нам тоді на двої доба відпочинку виходила не менше 1000 грн. 500 - було безлімітне перебування на території на двох, жили ми в самому селі Косонь за 250 грн і ще сніданок в господарів - 80 грн. То вже є 830 грн, а їжа за день ще набігало немало.
    Куди їхати? Я б шукала шось доброго в Карпатах, чи в ближньому закарпатті. Є тепер непогані готелі з басейнами, в т.ч. на вулиці роблять теж дитячі невеликі , або є і криті. Ну тут буде проблема лиш з постійним підігрівом води. Я до речі на це літо мабуть шось таке шукатиму.

    О, а ще мені дуже Шипільська подобається за Стриєм. Шкода тільки що то таки не гори, але по функціоналу воно мені дуже класно.
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    шипільська не нра через аншлаги.. по вихідних взагалі дурдом..
    мені сподобався Тіроль в Солуках. але там дні три - ну чотири максимум..
     
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ну ми там поки що бували лиш в холодну пору року. Якось там було весілля, то ми попросили щоб нам поїсти принесли в номер, хоч там і було пару столів за ширмою, але при весільній музиці там нереально сидіти. А так то територія велика, якось ніби є куда розійтися.
     
  5. PNL

    PNL Well-Known Member

    Якщо хочете на термали, краще Теплі Води в Велятино
     
    Останнє редагування: 16 Січень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    не знаю чи Вам підійде, ми їздили в Словатчину в Попрад. Там аквапарк, багато басейнів, є дитячі,є закриті, відкриті, горки, джакузі, вечері світлове шоу. Їздили коли найменшій було 1,5 роки Васько на 4 роки старший і дівчата 14 і 16, було цікаво всім, їздили і січні і в серпні. Вхід був на цілий день 55 євро. Це два роки назад. Брали готель зразу біля аквапарку, десь 35 євро. Там дуже гарно, гори Татри
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а Косино? не була. але кажуть там любе від вибору до кольору..
     
    • Креативно Креативно x 1
  8. iracaryk

    iracaryk Active Member

    Мене цікавив ваш допис.Детальніше,будь ласка,посилання.
     
  9. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 3
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    В ціну за номер це все включено. Безлімітні купання, харчування , сауни (не всі), в нас ще якийсь масаж був, вино в номері).
    Я не впевнена, що до кожного номера йде такий пакет, треба конкретно цікавитись перед бронюванням
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Харчування на скільки добре для малих дітей? І чи є дитяча кімната і територія, по якій можна гуляти?
     
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Якщо через турфірму, то розрахунок тільки в гривні. І майте на увазі, що вони рахують за своїм курсом, тому ваші відкладені 1000 доларів для них зовсім не 1000). Карткою я розраховувалась, але в форматі: перекидала зі своєї картки через Приват24 на картку турагента. Терміналів щось не бачила ні в кого. Якщо хочете в Європу, то відкладайте краще в євро. Але 1000 дол (прибл. 800 євро) - думаю буде мало, тим більше з авіа. Хіба якась Чорногорія в травні...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Готель
    Там внизу сторінки все описано . Ми були на « Повному пансіоні», як на мене воно виплачується, і в рази комфортніше ніж зупинятися в селі. Покупався-приліз в халаті в номер.
    Дитяча кімната з аніматорами. Харчування мені дуже подобається, можна вибрати на будь який смак, дітям є мяско, каші, бульйони, пюре, фруктів багато. Малому шість років, малій два - обоє перебували без окремих доплат. Харчувалися також.
    Як надумаєте їхати таки передзвоніть попередньо і проконсультуйтеся по всіх питаннях.
    Гуляти є де. І по території і за межами.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    як на мене то не є дуже різка, в плані агресивної зміни
    так, бувало, що їздили весною і були місцини, що ходили в футболках, приїхали додому - в нас у кофтах і вітровках всі..але воно якось так ненапряжно
    як на мене значно менша адаптація ніж Крим, чи навіть Одеса..
    ніби і є там зміна кліматичного поясу, тобто межа, але я би з дитиною їхала сміло (і лікар мені знайома дуже радила)
    --- дописи об"єднано, 17 Січень 2018 ---
    тільки якщо машиною, то ще куди не йшло.. взяти по максимуму їжі з собою, і апартаменти забронювати
    щоб з перельотом.. ну от минулого року в червні були акції на Чорногорію, але не знаю чи нормальні умови щоб з дитиною
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Чорногорія авіа перші вильоти зі Львова має в числах 9-10 червня. Перші вильоти йдуть акційно +-біля 200 євро на 10-11 ночей. Це переліт+ проживання.Харчування- самі
    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2018 ---
    Проживання можна було добре знайти ( то ще у Львові навіть конкретний номер на віллі бронюється). Але Чорногоріч,як на мене, для аідпочинку з малими дітьми не дуже комфортна. Хоча в літаку було море сімей з малими дітьми..Але туди літак був " убитий", політ жахливий , діти істерили всі 1,5 години. Назад був нормальний літак
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    підкажіть куди варто летіти в червні з дітьми з вимог : все включено , пісок і плитке море.
     
  17. Megan

    Megan Well-Known Member

    Туреччина, Єгипет, Греція...
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    а куди саме? може є якісь тихі містечка , острови.
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    По островам Греція гарна. Я правда не знаю чи в усіх готелях є все включено, то вже конкретніше в турагенстві розкажуть.

    А Туреччину хвалять Фетхіє або Бодрум, я там не була, кажуть що там гаона природа і хорожі готелі і пляжі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в червні у Єгипті вже досить спекотно. В Греції до 20 чисел ще море холодне ( ну то відносно,звичайно, але я люблю теплу воду). Туреччина-найкращий варіант. Хоча в першій декаді червня там море ще теж не вище +23. А на Егейському узбережжі -ще холодніше. Оптимальний варіант-Турція , після 10 червня і якщо треба пісок- Сіде ( хоча там є і галькоі мішані пляжі) або Аланія. Після 20 чисел можна і в сторону Бодруму-Фетхіє. Гарно там біля Олюднізу.
     
    • Подобається Подобається x 2