Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. galagala

    galagala Member

    Якщо економно і можете організувати самі, а не через турфірму, то в Албанії можна знайти чудові варіанти. Житло там недороге, дістатися можна також недорого, якщо добиратиметесь через Будапешт. Це всього балканського напрямку стосується. Звідти компанія WizzAir має перельоти від 9,99 (і навіть дешевше, якщо з їх дисконтною карткою) євро на людину в одну сторону.
    --- дописи об"єднано, 3 Квітень 2018 ---
    На півдні Чорногорії насправді є чудові піщані пляжі. Відпочинок там дешевший, а море тепліше. Єдине що наші туроператори не дуже радо туди туристів возять. Тому туди хіба що самостійні подорожі організовувати.
     
    Останнє редагування: 3 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Літо вже на носі, а ми щось ну ніяк не придумаємо куди б то нам податись, щоб все вдалось. Бо вперше поїдемо з малою в такому віці. З хлопцями починали десь з 2 років. І були напряги з акліматизаціями.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Megan, ми минулого року відпочивали у Обзорі у Болгарії. Діти в захваті, перед тим були у Чорногорії та Хорватії. ТО дітям Болгарія значно більше припала до душі власне через теплоту моря. То немає з чим порівнювати. Цьогоріч просяться лише у Болгарію. Хоч для нас із чоловіком Хорватія - то любов, але, певно-таки зупинимось на Болгарії.
     
  4. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    Дівчата, порадьте будь ласка, хто їздив туром країнами (н-д Венгрия, Италия, Франция, Монако, Испания чи Польша, Германия, Франция, Чехия), вирішили з чоловіком у двох поїхати, на що звернути увагу при виборі туру , може підкажете де краще , і щось порадите??? Буду дуже вдячна за підказки)
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @YULKAZOZYLKA , то якось "розмах" завеликий. Важко щось сказати. Читайте теми про подорожі, там баааагато корисного написано.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    я б радила звертати увагу на кількість нічних переїздів(краще по-мінімуму, звісно, або взагалі без). ну і не беріть надто довгий тур з багатьма країнами, бо буде все мельком , а толком нічого не побачите. краще кілька країн, де в кожній по кілька днів і т.д.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  7. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    як варіант Чехія через Польщу або Австрія через Угорщину) їздити не переїздити- купа замків, смачна кухня. красива архітектура.. багато країн не варто) все змішається в одну кашу)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    або їхати дуже надовго, або обрати половину з тих країн
    Ми якось їздили з чоловіком у відрядження у перелічені вами країни, крім Монако і Іспанії, на кожну країну мали день-два, то я тепер тільки по фото можу згадати, як виглядали міста, які ми відвідали, добре, що зразу сортувала по папках-країнах
    А так галопом по Європі щось не бачу змісту
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  9. Online

    Online Well-Known Member

    Нічні переїзди; якщо обмежений бюджет - порахувати факультативи, бо вони іноді тягнуть дорожче, ніж сам тур (зараз така замануха дуже часто); не вестися на програми типу 7 країн за 5 днів. Іноді буває таке, що "забувають" включити в програму вільний час на обід чи вечерю. Тобто передбачається, що ти кілька днів харчуєшся на ходу йогуртами з супермаркета або канапками в автобусі. Про наявність вільного часу обов'язково питати напряму в ТО.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Колись часто їздили в такі тури. Найбільше сподобався Берлін-Амстердам-Брюсель-Прага. Правда, після Амстепдаму вже нічого «не вставляло»), ще кльовий був Рига-Таллін-Стокгольм. Дівчата тут добре радять про обмеженість кількості міст, про відсутність нічних переїздів. Ну і головне, щоб компанія і керівник групи були нормальні. Від того багато залежить). Останнього разу їздили з Німеччини (там брали тур) до Парижу. З колишніми вихідцями з СРСР). Думала, що буде жесть. Насправді було дуже кльово. Люди були досить інтелегентні, виховані. А керівник групи просто «зробив» подорож. Було і цікаво, і весело, і пізнавально). Ну і три дні на Париж - хоч щось.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    порадьте щось на Одещині із: 1) швецьким столом, 2) аніматорами 3) басейном чи аквапарком. Короче, хочу відчути себе за кордоном, але в Україні (ну дуже юоюсь літаків)))
    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2018 ---
    Розглядаю Руті в Затоці ✌Отдых в Затоке 2018 ➤ Ruta Family Club Hotel база отдыха в Затоке може хтось щось чув про неї? як там ?
     
  12. Online

    Online Well-Known Member

    Кілька років тому з'їздили з Києва на вихідні в Затоку. Жили у Вікторії, в Руту заходили подивитися і повечеряти в їхньому ресторані на березі. Довго описувати враження не буду, але я б радила краще автобусом в яку-небудь Болгарію. При всій моїй повазі і підтримці вітчизняного бізнесу)) Тим більше, що по грошах вийде на те саме, якщо не дешевше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То тільки перший раз страшно), потім вже не так. Я б казала краще таки закордон кудись спробувати. Життя не таке довге, щоб кожного літа їздити в ті ж місця).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

     
  15. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    А в руті є вільні дати? На букінгу немає.
     
  16. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Машиною -- ні, в Болгаріюю автобусом із 4 дітьми?... навіть собі того не уявляю.
    а що так зле?...
    на сайті їхньому є телефони, там місця є, але нас 6, то великий номер. Двомісних може й немає
     
  17. Kalyx

    Kalyx Active Member

    А де саме проживали? Можете щось порадити? Придивляюсь до MORETO LUXURY APARTMENTS 4*
     
  18. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ми шукали на місці, хотіли коло моря, щоб дуже близенько. То спочатку орендували приватний сектор, але за 4 дні я знайшла краще місце, теж у приватному секторі. Бо у попередньому якісь трабли із каналізацією були. Цьогоріч теж планую на місці дивитися. Варіантів було багато.
     
  19. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Ого, 4- місний номер 3500 тис. Дорого
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Рута - це такий невдалий косплей турецького олінклюзіву. Багато пафосу, але по факту, все якесь недо-, зроблене по принципу "і так сойдьот". По ресторану: кухня на трієчку, сервіс... Я іноді нарікаю на сервіс в окремих львівських закладах. Приїхавши в Затоку зрозуміла, що львів'ян просто розбалували). З закордонами навіть порівнювати не буду.
     
    Останнє редагування: 26 Травень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1