Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ми минулого року літали. Виліт був по 13, їхали нічним поїздом (з Львова 23 з копійками, прибуття з самого ранку, +- 7, не пригадаю).
    А от назад вже не так весело було з тим Києвом.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    А чим займались від 7.00?

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Знайомий забрав на машині, погуляли трохи містом, пообідали і завіз в аеропорт.
     
  4. Online

    Online Well-Known Member

    Востаннє літала в листопаді. До Києва - Інтерсіті, далі від Південного вокзалу кожні 15 хв. йдуть автобуси в аеропорт. Вночі - кожні 30-40 хв. Реєстрація на рейс починається за дві години, завжди стараюсь приїхати десь за півгодини до початку реєстрації, щоб і не спізнюватись і не сидіти довго в аеропорту.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми два рази літали на відпочинок з Києва, обидва рази до Києва їхали потягом.
    Обидва рази так, щоб в Київ прибути зранку (92 потяг відносно новий і чистий, прибуває біля 7:00). Один раз рейс був біля 13:00, інший - біля 17:00.
    Обидва рази на реєстрацію в Бориспіль старались приїхати за 2 години, і цих двох годин було навіть забагато, але я вважаю, що краще перестрахуватись, ніж потім дратуватись через міліметраж або спізнитись.
    До Борисполя цілодобово ходять "шатл-баси" від залізничного вокзалу (від Південного), ціна питання - 100 грн з особи. В дорозі 40-60 хв, залежно від часу доби.
    А от з Києва перший раз добирались так важко, що нівелювали всю користь від відпочинку. Бо не брали квитки на потяг заздалегідь (і з одного боку добре зробили, бо летіли чартером, і виліт затримали на 3 години). Але на місці квитків вже не було, цілу ніч мордувались між циганами на залізничному вокзалі, вранці виїхали плацкартним вагоном (літо, спеееека). Я приїхала додому хвора, з головним болем.
    Другий раз рейс був регулярним і це вселяло надію, що сильної затримки не мало б бути, тому зворотні квитки на потяг взяли заздалегідь, але найпізніший варіант був через 1,40 год після посадки літака. Таксі з Борисполя до залізничного вокзалу - від 400 грн.
    Ми б тоді встигли і шатл-басом, але не ризикнули.
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Мені в Жуляни, але бачу, що за 3 тижні всі квитки на Інтерсіті уже розпродані :sad:
    Чи то є якась надія, що ще з'являться...
    Про чартери - щось навіть не подумала, що рейс можуть затримати, а що тоді робити? Приліт до Києва десь 20.30, а тпм вже і небагато варіантів на Львів((( а ще як запізниться...
    Ух, дівчата, багато інфи для роздумів іи мені підкинули)

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    От власне через затримку літака до Києва в нас і зіпсувалося враження від вильотів з Києва. Бо треба або їхати на машині (офіційна парковка в Жулянах дорого виходить, прості поблизу ненадійно), або бути готовими "попасти" на зайві ще квитки + готель, або мати в кого зупинитися.
    Нам власне перенесли спочатку, а потім ще й затримали рейс на 2 год. Тому не ризикнули купувати квитки назад і добре зробили, нічних з Києва пізніх не було рік тому варіантів. Прийшлося просити друга на нашій машині їхати за нами до Києва.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  8. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ми з Києва будемо летіти незабаром. Вирішили їхати машиною, ще по дорозі в зоопарк заїхати біля Рівного. Тим більше з нами в сам Київ буде моя бабуся їхати і назад також з нами (на відпочинок не буде летіти). Я порахувала, що туди-назад дорога поїздом вийде на трьох десь 1500 грн. А машиною десь 1700 грн.
     
  9. Online

    Online Well-Known Member

    Можуть, але якщо такий пізній приліт, то краще перестрахуватися і купити квиток через інтернет. Якщо виліт перенесуть, то перебронюєте собі на інший поїзд ще в готелі або аеропорту. Я купувала кілька днів тому через приват 24. то вони ввели нову послугу "гарантоване повернення", без втрати грошей при здачі квитка.
    На крайній випадок, є ще бла-бла кар і автобуси, що відправляються на Львів від вокзалу зі станції за Макдональдсом щогодини. Ми зробили дурницю влітку, не взяли квитки назад, то поверталися таким автобусом. Їде досить швидко.
    Машиною до Києва не їздимо вже давно, бо це менінгіт капець.
     
    Останнє редагування: 1 Червень 2018
  10. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Megan Ми останніх років 4 літаємо з Києва. Їхали завжди машиною. Я ще вожу дітям велобіги/ролики, тому потягом точно не дуже зручно. Нас 4, тому потягом і машиною однакові витрати, але так нам комфортніше. Завжди летіли з Борисполя. В місті є стоянка 10грн/доба коштувала рік тому. Зараз точно не знаю, але маю координати. За 50грн відвозить таксі із стоянки в аеропорт і так само по прильоту.
    Або віддавали машину знайомому. Його підбирали дорогою і він забирав машину з аеропорту, а потім нас нею зустрічав.
    Завжди ситно обідали перед аеропортом. Також брала дітям перекус. В машині залишали теплі речі, одіяло (переважно прилітали вночі і відчувався перепад температури), навіть печення сухе). Дорогою в аеропорт завжди моніторимо їх сайт, щоб орінтуватися по часу.
    2 рази прилітали вночі і їхати просто не могли. Страшенно хотілося спати. Всім. Я навіть не могла просто сидіти збоку. Проїхали 10км і навіть компютер в машині видавав повідомлення, що помічена втома і треба відпочити або випити каву) Кава не допомагала. Приходилося поспати хоча би пару год.
    І ще допишу, що в Києві прискіпливіше ставляться до ваги чемоданів. У Львові ніколи не змушували перепаковувати, а в Києві (Азур ейр) при переліміті 2кг на 1 чемодан (мали 1 на всіх) змусили перепаковувати в ще 1 сумку. Тоді сумку для ручної поклажі здали в багаж, а ручну поклажу переклали в кульок з Дюті Фрі.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А чого менінгіт?
    --- дописи об"єднано, 2 Червень 2018 ---
    Ми теж з Борисполя летимо. Читала що в них також є автостоянка платна. Ніколи нею не користувались?
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    якщо наважитесь все ж таки на потяг, беріть на той, що дасть Вам найбільше запасу по часу.
    Якщо маєте знайомих в Києві, можна розглядати варіант їхати автомобілем, з умовою, що вони подбають про стоянку Вашого авто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Дякую за поради. Все ж оберу поїзд, бо їду лише я з дітьми, хоч маю авто, таки не ризикну сама за кермом до Києва(

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  14. Online

    Online Well-Known Member

    Я мала на увазі, для нас був менінгіт. Виглядало так: їдемо до Києва; там домовляємось про машину на стоянці, де ставлять друзі; вони везуть нас на своїй в аеропорт. Назад - зустрічають, везуть до стоянки; ми пересідаємо на свое авто і їдемо додому. По-перше, трафік по Києву жахливий + манера їзди в них швидка і агресивна. Ти весь час в напруженні. По-друге, курортні рейси часто нічні або дуже ранні, напрягати когось не зручно. По-третє, прилетівши вночі чи зранку, ти втомлений і невиспаний сідаєш за кермо і валиш ще 600 км. Приїжджаєш такий, ніби і не був у відпустці)
    Лишати машину в аеропорту можна, якщо летиш на 2-3 дні. Якщо це 10-14 денний відпочинок, ця стоянка виходить золота.
     
  15. VERO

    VERO Well-Known Member

    Напишіть в гуглі Парковка Бориспіль (Жуляни) і побачите багато варіантів. У всіх є послуга довозу до/від аеропорту на таксі. Нікого напружувати не треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    В самому аеропорту стоянка дуже дорога. Там десь порядка 300-400 грн за добу
     
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я загуглила і ось тут інфо знайшла що за добу 60 грн. виходить Паркування — Аеропорт Бориспіль
    Ще в неті порилась, то поруч (1-2 км до аеропорту) є платні стоянки по 25 грн/доба (ось тут до прикладу 25 грн/сутки - cтоянка | парковка Борисполь - car-park.in.ua ) Але чи надійні вони...
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Online

    Online Well-Known Member

    Ми такими весь час користуємось, коли летимо з Польщі. В нас щось боюсь ризикувати, хіба хтось дасть перевірені контакти.
     
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    mc-keeper ніби давно працює і хороша безпека. Її всі хвалять. Про інші не підкажу.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Дорого, але не дорожче, ніж закордоном. А я, як затята оптимістка, все ж вірю, надєюсь і жду) Авось навчились? Особливо підкуповують аніматори, швецький стіл, щоденне прибирання, ідеально чистий пляж (із відгуків). Бо жити в хаті (апартаментах) і самому готувати їсти, чи навіть по кафе ходити -- це одне, а інфраструктура -- це інше. В мене коліжанка, яка багато відпочиває за кордоном, два роки тому в Вероніці була (із 2-місячною дитиною і першокласником). То каже, що кращих умов не бачила навіть у 5-зірковій Туреччині. А РУТа, по відгукам, ще краща за Вероніку (у Вероніці не швецький стіл і не так багато аніматорів, та й територія куди менша і майже без дерев, а в Руті все в зелені. Тому я надіюсь, що все буде на вищому рівні (то я так вперше буду віддихати). Зрештою, я боюсь літаків, нігде не була і порівнювати немаю із чим)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1