Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Та я теж поки не маю з чим порівнювати, тому по приїзду діліться відгуками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Гарного відпочинку! Чекаємо на відгуки.
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Поділитеся враженнями? Нехай Ваші очікування справдяться, і буде все якнайкраще!
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    я була 2 роки тому.
    наскільки знаю зараз шведський стлі ніби.

    мені здається це і близько не Туреччина. аде достойно як на Затоку.
     
  5. octavia

    octavia Well-Known Member

    В нас цього року був план поїхати в Албанію , мали їхати з 12 червня ,щоб не було спеки. Та чоловікові не вийшло з відпусткою перенесли на 28-30 червня , та боїмося ,що там буде дуже спекотно. Діти (доросла донька і син підліток) продивились відео відгуки , і відмовляються їхати , кажуть "буде жарко , брудно і дуже далека дорога" :girl_sad:. З плюсів тепле море ,не дорогі і смачні продукти , апартаменти дешеві . Туреччина на 4 дорослих дорого та й хороших готелів вже не має .Італія і Греція з Польщі не менше 1000у.о з особи . Залишилось хіба в Хорватію 100500 раз ,а там вода холоднюща :girl_cray: на початку липня . От така ділема :girl_cool:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    мені якось навпаки Рута зеленіша ніби по фото =)
    Ви коли їдете, до речі?
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми були там в кінці липня-початок серпня. Мені там спека переносилась дуже легко, хоча я спеку дуже не люблю. Бувало, що могла на пляжі навіть змерзнути трохи), але ми тоді лежали під деревами, була густа тінь.
    Інша справа, що таким трохи дорослим дітям там може бути трохи нуднувато.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата, хто в затоці признавайтесь, може якусь форумівку забацаєм. Ну і щоб зовсім не офф, то ми дуже задоволені нашою базою, і територією і морем, в нас навіть аніматор є, тому тут класно. Ті гроші повністю себе виправдали. Ми в Затоці, станція солнечная, база солнечная позитив.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Як там водичка?:)
    Ми за тиждень їдем, то вас вже напевно не буде((
     
  10. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Matvijko ,розкажіть про погоду і ціни в магазинах на продукти,будь ласочка
     
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ми 22 виселяємось, водичка тепленька, вчора зранку була трохи брудна з водорослями і медузами, а согодні просто шикарна, якщо ви є в іг то шукайте мене виставляю фотки і пишу описи (Марта Боруцька).

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Погода чудесна 27-30 градусів. Ціни як де, але плюс мінус львівські, але є магазини де дуже дорого. Ми загалом харчуємось в кафе якорь, там комплекси є, а щось типу води і йогуртів то ходимо в таврію-в.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ми перший день, вода теплюсінька, море пляж чисті, швецький стіл шикарний, номер зе бест. Ше тільки з аніматорами не познайомились. Тому рекомендую однозначно
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    :yahoo:
    Бо минулого року ще 10 липня точно була досить прохолодна в Затоці, а от в Курортному тепліша.
    Але всі місцеві говорили що давно вже море так довго не прогрівалось, як в минулому році..
    Гарного відпочинку, дівчата!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    шкода що розминемось:girl_in_dreams:
    ми 23.06 вїжджаємо, а жити будемо в "Ярец", яраз біля вашої бази, але ближче до моря, точно могли би тусити разом:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ага, то зовсім поряд, нічого, можливо на форумівці у Львові здибаємось. Гарного Вам відпочинку!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Маб таке питаннячко. А де можна відпосити в жовтні, так щоб на пляжі повалятися?
     
  18. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    @Zvizda ОАЕ, Тайланд, Шрі-Ланка ( в двох останніх це початок сезону), можливо Єгипет, була там на початку жовтня, в Хургаді - тепло, але вітряно.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Єгипет- золота пора це власне жовтень. Туніс ще може бути, якщо не любите спеки. Там в жовті, що вода, що повітря приблизно однакові +24-25. Лиш ночі вже можуть бути прохолодними. . В жовтні ( на початку)- дуже комфортно у Франції ОАЕ - вдень буде спекотно до +35, вночі юуде біля +25. Вода тепла. Ще немає шаленої спеки і вологи. В Тайланді жовтень- золота пора. Немає вже дощів, а вода дуже тепла.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Moonlight сніжна От якраз я задумалася за ОАЕ або Таїланд, тобто там в жовтні можна буде позасмагати?