Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Про наш український сервіс на морях поки точно не знаю, бо відпочивали на морі останній раз 9 років тому і то в мого дядька в Криму.)) Але цього року я собі "цвяхом прибила", що діти мої будуть бачити море... і от почалось 2 тижні дурдому- я присіла на інтернет і на обдзвон.:girl_impossible:
    Ну, що сказати, деякі хазяїни своїх маєтків так починали "разгавор", що відразу вибачалась і кидала трубку, деякі таким вялим голосом гаварілі, шо я кожне слово треба було тягнути чуть не на шнурках, змучувалась і теж прощалась з "привітним" хазяїном.
    А саме більше прибив діалог, коли я запитала чи є у вас вільні місця для сім"ї орієнтовно на середину липня, а мені у відповідь "еее, дєвушка, падаждітє, ліпєнь- ета у нас что, какой мєсяц?":swoon2: тут, вже як то кажеться сміятися і плакати водночас хочеться. Такий от "сєррвіс" па-українські." Ото я вперше з таким стикнулася і чесно кажучи, думала буде краще.
    Так, з власних спостережень, бо шукала я то море для нас скрізь де воно тільки є)))), то от в Одеській та Херсонській області є частина власників, які намагаються говорити українською і взагалі попадала на дуже навіть адекватних. Ну, нехай трохи суржик проскакує і все ж... вже дальше, ближче до Запорізької, щось на кшталт "что такоє ліпєнь")))
    Правда висновки на майбутнє я зробила такі- їхати треба в червні, або в кінці серпня-вересень- ціни значно-значно нижчі. Два- про море треба думати, якби то банально не звучало, взимку, читати минулорічні відгуки і пильнувати, коли розпочнеться бронь, бо масу, на мій погляд, вигідних варіантів я за півтора місяці до запланованого виїзду вже профукала...
    Вчора таки вибралась щось з того всього і сама ще не знаю що... тепер переживаю як то все буде.

    І все ж, дівчата, хтось був у Приморському Посаді Запорізької області? Скажіть мені щось, бо геть не знаю куда їду. У мене трохи страх з дітьми від дуже переповнених курортів... хочеться дати дітям трохи свободи в русі і мати під оком, аніж постійно тримати на привязі... Ну, і щоб море чисте і щоб продукти було де купити))). Прада на території пансіонату, в який ми їдемо є магазин. Ну, але ще не відомо який там магазин і які в ньому ціни..:dntknw:
     
    Останнє редагування: 23 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Вже другий рік відпочиваєм в червні, і я дуже задоволена. Бо і людей менше (правда цього року таке не скажеш, але боюсь уявити, що буде в липні), і я відпочивша, а відповідно маю заряд енергії на два місяці літа. Вже не так буде важко працювати, після відпочинку.
    Позаминулого року були на морі в серпні, та ще й в Рибаківці. Більше б не їхала, хоч і з погодою нам пощастило. По-перш, таки той час до моря в серпні мене добре вимотав, по-друге, напевно Рибаківка свого додала.
    @jalla по-критеріям мені важливо щоб на території була дитяча площадка, пісок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Співчуваю. Не можу зараз заперечити чи спростувати. Маємо ще плани до них на 9 днів заїхати.
    То будемо вже вповні бачити картину.
    З того, що знаю за ті одноденні поїдки - той готель зараз орендує нова команда. З новими правилами.
    Надіюсь - вони будуть гарно ставитись до нас і наших діток.
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    @CAMPUS GROUP, я з малою і батьками там відпочивали, задоволена і кухнею, і відпочинком. Два роки тому комплекс здали в оренду іншим людям, з тих пір там все змінилося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, а що порекомендуєте, Шепільську базу, чи Шервуд?
    І чи там додатково оплачується користування басейном, сауною?
     
  7. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я мала на увазі не уцінені номери, а готелі, які на букінгу мають хорошу оцінку поставлену туристами.
    Ми 8,9,10 червня були у Шваграх. Трьохмісний номер коштував 850 грн., у Золотій форелі трьохмісний номер у той же ж час коштував 950 грн.
    Ви дивитесь ціну на букінгу на зараз, а зараз ціни дорожчі, ніж у травні. І плюс на букінгу дорожче, ніж бронювати безпосередньо через сайт чи телефонувати у готель.
    Різниця, як на мене, між тими закладами разюча. Повторюсь, у Шваграх у номері немає ні фену, ні мила. Каву з апарату вміє робити лише один пан, якого шукають по території аби він прийшов і зробив лате :) Я не кажу, що я не можу почекати, але що це за сервіс? Я і мило і фен можу привезти, але знову ж таки, що це за сервіс за 850 грн.? Краще я доплачу 100 грн. і поїду, туди, де я цей сервіс отримаю.

    Так, територія Шепільської велика і гарна. Але ті номери... Минулого року звідти привезли ентеровірус.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Так, бронювати треба заздалегідь, ми вчора вернулись з затоки, то сказати, що ми задоволені нічого не сказати, море чудесне, ще нема такого натовпу, хоча останні два дні на морі було мега багато людей, в них якраз з 20 червнч нема яблуку де впасти, за один деь на базу заселялось, аж 16 номерів. Тому червень і вересень то найкраща пора для відпочинку. І я теж дуже розчарована, що не спілкуються украінською, лише один офіціант в кафе намагався. На другий рік теж буду моніторити і бронювати швидше, бо ціни таки суттєво відрізняються!

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В Шервуді була два роки тому з ночівлею, ну і періодично їздимо просто погуляти/поїсти. За користування басейном, сауною треба оплачувати додатково. На Шепільській базі не була, але туди сестра часто їздить, то дуже задоволена. Ще можете глянути Криве озеро. Теж в лісі, як Шервуд, але біля Новояворівська. Оригінальні номери, смачна кухня, є дитячий майданчик. За сауну і басейн не підкажу, ми не користувались там.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    В Шервуді не була, а Шепільська дуже здала в останні роки. Там з класного хіба плавучі альтанки, решта все такий середнячок, кухня взагалі ніяка. Краще Золота Форель
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  11. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Про "Золоту Форель" питаннячко. Хто там був, скажіте мені: як там з дитячим меню? Зокрема, чи матиму чим я погодувати річну дитину? Чи можуть щось зробити окремо на мою просьбу?
    Бо трирічка, мабуть, вже матиме вибір з меню.
    --- дописи об"єднано, 10 Липень 2018 ---
    А, і чи вони доставлять дитяче ліжечко. Тобто, не лише пообіцяють по телефону, якщо що.
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    У відпочинковому комплексі, де ми відпочивали(Ярец) директор, він же адміністратор, розмовляв зі мною виключно українською, по мейлу під час бронювання теж писав українською:) і одна з прибиральниць щось хоч трохи намагалась. Зате на пляжі цього року була сила-силенна україномовних відпочивальників :) - половина точно, якщо не більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    +мільйон:)
    я теж цього року остаточно переконалась що треба їхати або початок-середина червня, або початок вересня. Минулого року море в червні було прохолодне, але, як виявилось потім, в другій половоні липня ситуація майже не змінилась, цього року море вже теплюще давним-давно.
    так, Жанна, я починаю вишуковувати варіанти десь від Різдва, і з березня починаю бронювати(ми завжди вдпочиваєм не менше 2 тижнів в двох різних місцях, але десь неподалік, щоб не знудитись:)) Весною є всякі акції на раннє бронювання і т.п. Крім того, ти вибираєш собі номер той, який хочеш, а не той, що залишився.
    Наступного року маю в планах відпочити таки на початку вересня, хочу спробувати коли ж все таки краще - червень чи вересень, у вересні бачу один найбільший мінус - приїжджаєш додому відразу в зиму(+5-7 і дощі), і ціле літо очікування, а в червні дуже класно - ціле літо потім з шоколадною засмагою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я прихильник початку червня: чистеньке море, пляж, номери, мало людей. Початок вересня - медузи, водорості, за сезон загаджені пляжі і готелі, купа людей.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хочу поїхати на день-два в Камянець-Подільський, хотіла би поплавати на кораблику плюс погуляти містом. Хто знає, як там з прогулянками по Дністру? Ходять кораблики по якомусь певному графіку, дні?? Звідки саме відправляються? Скільки коштує прогулянка така? І що ще цікавого крім фортеці та прогулянки на кораблику, там можна побачити?
     
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Будете мати час, відпишіться будь ласка, можливо в темі про Одесу і область, про харчування. На цей сезон вже все зайнято, їдемо в інше місце, а на майбутнє хотілось знати. На сайті пише про 3 варіанти - ресторан, їдал ня і ще щось. Яке харчування Ви обирали, і як воно по якості? Варто переплачувати за той крутіший ресторан, чи можна обійтися тим дешевшим кафе? Я так зрозуміла, що в ресторані шведський стіл а в кафе комплекс? Бо цього разу їдемо в готель без оплаченого харчування, ніби є якась там їдальня, то обійдемось, сподобається, поїмо, ні - підемо деінде. Проведемо розвідку боєм, але видається мені, що було би зручно мати харчування на місці, як колись в санаторії... А читаючи відгуки про деякі бази, де входить в пакет харчування, трохи страшно - заплатив, а їсти неможливо... Тому, як знайдете час, просвітіть про харчування і взагалі, хочеться більше взнати про це місце з перших рук, бо видається мені досить нова для України і цікава концепція закладу. Наперед дякую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    Були минулого літа. В самому Кам'янці на кожному кроці реклама різних цікавих екскурсій з виїздом, зорієнтуєтесь. Кораблики були щодня.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ми минулого року відпочивали в вересні- приїхали в холод ще й з акліматизовувались і так. чекали все літо- дуже це виснажливо. Цього року поїхали в травні на два тижні до свекрухи на південь. Я не відпочила. і відпуск використали. В наступний раз на тиждень поїдем. Ну його в пень. Ідеально як є можливість ділити відпуск на два рази- червень-вересень..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Вже приїхала і вже все знаю.:)
    Азовське море чисте, тепле та з дуже пологими берегами- з дітьми люкс. Погода бувало що трохи підкачувала, але так не дуже помітно. Єдине, що мені не сподобалось- це страшно забиті пляжі, особливо у вихідні, хоча пляж від баз і дикий якби умовно відділені, але приходилось добряче тиснутись, щоб всістись біля самого моря. Не знаю як кому, а мене то напрягало.І не сподобалось сміття навкруги, хоча то й не сильно дивно. Загальні смітники тільки біля моря на пляжі, всі решта- приватна власність.о_О Вони або стоять собі і зачинені на кололдку, або як не зачинені, то роблять зауваження...
    Так розумію такої професії, як двірник там не існує, кожен господар своєї власності як вважає за потрібне так і доглядає територю навкруги. Ну, і відпочиваючі свині то само собою.
     
    Останнє редагування: 26 Липень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member