Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    А я переконалась, що найкраще домовлятись на місці.:)
    По нету я реально майже нічого в даному населеному пункті вільного знайти не могла, а приїхали на місце, то майже на кожному заборі писало"здаються номера".
    Навіть один раз трохи походила, поцікавилась, то і ціни приємні ,і умови нормальні, і брали нас з руками і ногами.)))) Ще й готові були поторгуватися.)
    Я собі списала багато номерів телефонів, най буде.;). Виявляється далеко не всі є в неті, бо реклама в неті платна.
     
    Останнє редагування: 30 Липень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  2. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    оживлю темку.
    дівчата, розкажіть де вам гарно відпочивалося минулого року на українському морі.
    неукраїнське теж можна радити
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    теж цікавить
    Додам що хочу напевне в червні
    Чоловікові жаркого палючого сонуя не можна, тому розглядаю варіант прохолодного літа
    Бюджет плачевний томк Єгипет і Туреччина не розглядаю
    В Україні на морі не були ще
    Не надто горю відкритого морю бо я не плаваю...діти трохи. Є десь з бухтами чи щось такого плану?
    Хочу хороших умов, готувати можу саму
    Тихого, гарного сімейного відпочинку як в селі напевне
     
  4. Denebola

    Denebola New Member

    Ми минулого року відпочивали з сім'єю в Болгарії ( Святий Влас).
    Дуже там гарно, море чисте, дуже багато людей з дітьми...можу скинути контакти. Номер 35є ( кухня студія і спільня, басейн на території). Єдине до моря йти десь 7-10 хв.
     
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ми були з 15 по 25 червня в Затоці, а з 20 по 30 серпня -- в Чорноморську. Тобто якраз і там, і там не в пік сезону. З погодою пощастило два рази: жодного доща, хмарного дня і холодного моря. Боялась, щоб в серпні медуз багато не було -- то не було взагалі.

    У Затоці у нас була перша лінія (хоча там і третя лінія біля моря, тобто усе близько). Ми за весь відпочинок за територію бази так і не вийшли (так, ми матрасники))) У нас було з харчуванням, але поруч купа будинків, навіть не таких "приватний сектор", а швидше апартаменти уже під туриста -- можна самому готувати. Не знаю вашого бюджету, але Затока -- дорого). І треба на ваші сім"ї із чотирьох осіб шукати такі варіанти, щоб за кімнату брали гроші, а не за кожного окремо.

    Чорноморськ. Маю контакти, якщо що -- то був економ варінат, порівняно із Затокою, зате задоволення було більше. Жили у приватному будинку. Все є, туалет-душ в номері, бєсєдка на подвір"ї, рози, виноград, надувний басейн. Подвір"я не дуже облаштоване -- у стадії ремонту. 100 гривень з особи (але це особняк, а в Затоці за 300 гривень з особи -- фанерний будинок із туалетом на вулиці і ліжками на пружинах).

    До моря 20 хв. Море глибоке і пляж не дуже. Діти, як побачили, були в шоці. Але ми сіли на таксі (40-60 гривень у будь-якому напрямку) і поїхали на міський пляж. Отам вау: бари-магазини-спортивні майданчики, пісочок і купа розваг. Як закордоном. То ми тільки і їздили на той центральний пляж (не завжди на таксі, там 7 хв від хати кінцева зупинка маршрутки, то добирались без проблем).

    Цього року дивлюсь на Болгарію, але хочу їхати поїздом. Боюсь літаків і грошей шкода на Єгипет-Туреччину, бо море менше за 14 днів не розглядаю. Хто би мені щось в Болгарії порадив, але не приватний сектор, а щось із анімацією, розвагами, дитячими дискотеками (щодо харчування мені всерівно, можу варити, можу по кафе ходити, можу все включено, головне гарна атмосфера)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дівчата, в яких країнах реально тепло у травні?
    Чи можна відпочити нормально на 1 тис дол орієнтовно з сімї?
    Хотіли б авіа, або машиною. Їдемо з батьками і дитиною - цікавить тихий відпочинок.
    Важливо не менше 10-12 днів.

    Порадьте щось незнавцю, який був лише у Болгарії 2 рази.
     
  7. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Теж хотілось би в травні поїхати на море, щоб було тепло, можна купатись і не за всі гроші)))
    наразі тільки Єгипет приходить на думку...хто був у травні в Єгипті?
     
  8. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    То в якому місті, селі?
     
  9. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Якщо розглядати кінець травня, то Туреччину можна розглядати, підшукати гарний, спокійний готель. По ранньому бронюванню на 10 днів, в ту суму маєте вкластися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    можете поділитись хоча б декількома?:girl_blush2:
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Приморський Посад, але там є дві зупинки від одної до другої автобус їде в районі 20-30 хв. Одна Чарлі, інша Металург ніби. То от в тому Чарлі ми відпочивали, але там ще багато баз, навіть дуже і далеко не всі є в неті.
    Звісно :), якщо вдастся відновити, бо вся інфомація залишилась в старому телефоні.
    Та й цього року напевне вже б туди і не їхала. То віразу ще в пориві емоцій реально клянешся, що на наступний рік сюди і тільи сюди)), а якщо вдуматися то таки з двома дітьми там трохи зависнажлива дорога, хіба якщо їхати через Маріуполь.
    Ну кого будуть цікавити ті нюанси з дорогою я розкажу.)
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    На мою скромну думку, з європейських - вода не буде теплою ніде.
    Ні Середземне, ні тим більше Адріатичне море ще і близько не прогріється (хоча б до градусів 20 - це для мене температура, при якій я хоча б можу зайти в воду, а не комфортна для перебування ).
    Є один сайт (москальський, правда) де є історія погоди за кілька останніх років (температура повітря, води, дощі і таке інше).
    Можете там собі спробувати зорієнтуватися.

    Теж думаю, що на Ваш бюджет і період відпочинку найкраще розглянути Єгипет.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Козенятко, на жаль. йимовірність на такі гроші як вказала гайка 7 днів(

    моніторю давно туречинну( або готель 3*4 метри, або 6 ночей і тд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Хтось минулого року відпочивав в Рибаківці на базі Лісотех?Які там умови,як з харчуванням?
     
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дивно, бо в пошуку мені видає на 9/10 днів, 800-900 євро, 5* готель(2+1))
     
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    на такий бюджет не вийде. На травень ми теж шукаємо - ціни космос. Якась +\- "терпима" четвірка на 10-12 днів зараз коштує від 1500S.
    При тому, що ми минулого року були в супер 4* в кінці квітня 10 дні за 1220S.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Козенятко о ні точно..
    не знаю в якому пошуку- але з кінця травня, червень весь-таких цін нема.
    навіть сторінка нашої форумлянки Оті Тур-видає дуже малий вибір в такий бюджет. це я про Туречинну якщо що

    ну але ще - готель готелю велика різниця(
     
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Siam Elegance Hotel & SPA5*
    Белек, Туреччина, 864 євро, на 9 ночей(2+1). То перше-ліпше, що попалося. В деталі не виникала.
     
  19. лисичка

    лисичка New Member

    Скажіть, будь ласка, на якому сайті ви знайшли таку ціну?
     
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Оті Тур.