Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я задавала з 26.05.19))
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    ясно)
    ну а ви звернули увагу що при цих ж параметрах наступнйи готель за тим що ви вказали - має ціну 1400 євро?

    отже щось з тим першим не так))))

    бо я вже і так і сяк кручу той сайт - 1200є-1300є тільки стартують ціни)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    юййй
    куди котиться цей світ?
    Гарячі тури? Розумію, що не для всіх варіант, але має право на життя, якщо не мати дуже строгих вимог (бо якщо є такі вимоги, то тепер треба наготувати дуже грубі гроші, я так бачу)
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    зі Львова з цим дуууужееее туго. Хіба розраховувати на виліт з Києва.
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2019 ---
    +1:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну та чого, є 4* готелі в Кемері, Сіде, ціна така ж на 10 днів. Звичайно, треба читати, вникати, і вибирати. То є важко.
     
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Це з перельотом на 3-х? Чи тільки готель?
     
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Це Туреччина, все включено)
    Заходите в пошук, задаєте параметри і вичитуєте.
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Козенятко та от власне, як починаєш вникати. читати. і дивитися.
    то настає ступор- виходить страшна дилема ЧИ ВАРТО навіть ту 1000є за таке віддати(

    а поїхати , типу і закриємо очі, на все на світі ( ну от фото реальні з плісянвами стін чи на відсутність їжі +- для дітей , чи наповну відсутність території) - то для мене суцільні нерви((
    краще я би ту 1000є потратила в хорватії в не сезон(
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Абсолютно згідна, з того всього зла, треба шукати менше зло. Ну і люди, різне пишуть, то ще теж треба ділити на два.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    я орієнтуюся по відгуках іноземних туристів. Бо оте : толька 2 віда мяса на абєд, разбавлений алкоголь, хамовітий персанал і занимание лежаков в 5 утра - слів бракує:suicide:. Ну і, відповідно, є більше шансів, що отого "тагіла" в готелі не буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VERO

    VERO Well-Known Member

    Дуже хороший пошук Відразу видно всі варіанти по туроператорах на різні дати/тривалість, перевізника... І ніби всіх ТО підтягують. Кілька днів тому в одного ТО ціна змінилася, то на цьому пошуку також видавало актуальну інформацію. Для того, щоб побачити загальну картину- найкращий варіант.
    А взагалі цього року- печалька суцільна. В лютому 2018р дуже гарні ціни можна було забронювати в різних ТО. Цього року всі дружно влупили ціни і чекають. Залишається чекати, поки невикуплені по високих цінах місця на бортах горітимуть і треба буде рейси закривати. Мені якось спокійніше бронювати за кілька днів. Менше шансів, що хтось захворіє/ почнуться КД/ щось по роботі термінове виникне/ у ТО проблеми...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  13. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    та от і ми дурні надіялися на гаряче щось та обіцяли батькам, ті уже й паспорти поробили і чекають сидять, а їм лише травень підходить і працючі обоє, то за два тижні мусять попередити на роботі

    тепер хоч плач

    всюди куди можу сама завезти, кажуть ще захолодно
    на все включено не була і не дуже хочу
    а вихід?...
     
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    термали?
     
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    ні
    має бути море і спека
    ми безвилазні
    нам 2 тижні лежати на пляжі підходить, нічого більше не потребуємо

    я собі чітко збиралася на авто в Чорногорію чи Хорватію та не подумала, що там ще може бути холодно і тепер в ступорі просто

    так, як в Болгарії вже були двічі - не розглядала
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    спитайте в Оксани-фотографа . вона мин року була в травні в Брелі) мож розрадить.. взагалі Хорватія дуже різна. наприклад якщо забратись на острів Хвар на сам південь. то там буде і жара.. і треба вибирати бухти. щоб гори заступали вітри. і холодні течії. ми он були мин осені в 10-20 числах в Ядраново. наче північ Хорватії.думали буде дубак. а вода і погода були те що треба. острів Крка навпроти затуляв нам вітри )) але ми жари не любим) в третій сонце виходило зза Крка і ми втікали хом.
    я мала на увазі угорські термали. там те саме що море) тепла вода. сонце. тіки вода хлорована) мені сподобалось. казка. але чоловіка на хлоровану воду повисипало і ми рванули на море) то тре бути підірваними) щоб їхати на термали а опинитись на морі))
     
    Останнє редагування: 12 Лютий 2019
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    я дивлюся на Болгарію. відпочивали там з чоловіком "до дітей".люблю тихий відпочинок, тож були в Помор*є в червні. тепло, вода супер, людей мало, чисто смачно, спокійно.
    киньте контакти, будь ласка.
    в Болгарії мене єдине не влаштовує-дорога. Літак-дорого на 4х, поїзд невідомо як що скільки(теж досить коштовно), автобус - не уявляю як з 2ма малими дітьми добу їхати. на авто чоловік не хоче в таку даль. і що робити...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    @KhrystikМи в тому році з двома дітьми на автобусі зі Львова аж до Созополя їхали. Діти витримали на ура! Трохи спали, трохи у вікно дивилися, трохи між собою бавились+ фільми/мультики на планшеті. Їм було зовсім не важко. Не встигли повернутися, вони ниють, як хочуть знов до Созополя.. Зараз рахують місяці до поїздки. В нас не було навіть сумнівів, куди їхати цього року.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Созополь класний)
    прям заностальгувала)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я на Туреччину теж облизуюся. Перечитала тему про неї за 2 роки. Склала список готелів + туди попали готелі які радила Оля ( Оті тур). Пройшлася по цінам. І таки два Олійних виявилися найдешевшими. 1200є і 1500є. Але це більше на що я розраховувала:girl_cray:. Хоча в січні практично я вписувалася в бюджет. Ціна була990є і 1100 аналогічно.