Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. VERO

    VERO Well-Known Member

    @Materynka По РБ вже ціни на Туреччину не впадуть, швидше за все. Деякі готелі навіть вичерпали квоти для продажу по ранньому і показують стоп продажів, щоб решту продати дорожче в сезон.
     
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ну профукала я момент, я в тій справі новачок. Тепер навіть не знаю, на таку ціну якось не розраховувала. І це всього 7 ночей:girl_sad:
     
  3. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Materynka а які хотелі? Поділіться
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. VERO

    VERO Well-Known Member

    Зі Львова горящі тури бувають дуже рідко і лише у випадку, якщо борти не закриваються. Тут треба щодня моніторнити, а ще краще- по кілька разів. Як правило, якщо ТО знижує ціну, дуже активно починають бронювати і буквально за кілька годин рейс закривають. Треба дуже оперативно оплатити і бронювати. І мати агента, який в неділю/післяробочий час швидко все організує і забронює.
    Ми минулого року свій тур забронювали в неділю. В суботу зранку ще ціна була вища в 2,5рази. В суботу більшість ТА працюють за скороченим графіком. Тому в суботу після обіду ціну знизили в 2рази. Рейс не закривався- в неділю зранку ще раз знизили. Лише в обід допродали місця. В понеділок був вже виліт. В робочі дні все відбувається в рази швидше. Літаки з порожніми місцями переважно не летять. І треба розуміти, що в останню чергу продаються рейси з найгіршими годинами вильоту. І якщо борти закриваються завчасно, то горіти нічого не буде. В Києві з цим ситуація краща, якщо такий варіант розглядаєте. В них по кілька десятків вильотів у найпопулярніші курорти за добу. Завжди десь щось не заповнюється і треба допродати. І години вильоту можна вибрати, і вибір ТО ширший)
    Ще є група у ФБ з відказними турами. Іноді трапляються і вильоти зі Львова.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Kasia, та без проблем
    The Garden Beach Hotel
    Palmeras Beach Hotel
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    А ще, крім того, що ціни космічні, всі туроператори дружно перевели ціни на Туреччину з доларів в євро. А це ще додаткові 10%. Думаю, просто змовились. Бо самій Туреччині все одно яка валюта, просто в євро було дешевше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я маю кілька іг-френдес, які їздять в Туреччину і на Кіпр в квітні-травні або кінець жовтня апартаменти. Якщо правильно пам'ятаю, то в Анталію через Стамбул регулярними рейсами, а от в Ларнаку ніби був Візейр з Кракова, та зараз на сайті щось нема. Мені виглядає (по фото:)), що досить прикольно для сімей з дітьми, бо людей в той час мало, ціни нижчі, апарти ніби є класні. Бачила останній їх заїзд в Анталію в листопаді цього року, то навіть купалися в якийсь день. Осінь була класна. Може комусь і така інформація згодиться.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    уточніть щодо погоди у тр
    уточніть щодо погоди у травні, дуже актуально
    і може якісь рекомендації по конкретному вибору готелю\апартаментів

    дякую
     
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Спитала за Кіпр. Отже, травень до +30 і можна купатися. Летіли з Києва в Ларнаку. Ніби планується рейс також до Пафосу. Живуть в куми, по житлу не підкаже, але є апартаменти. Думаю, ціни можете собі на букінгу прикинути. За Туреччину якщо щось відпишуть, то дам знати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Теж подумую вже про таке, щось торік побоялась автобусом, але як Ваші витримали, то може і мої (буде 7 і 11.5) витримають. Бо на олл на 4х виходить космос...
    А де саме Ви були ( пансіонат чи апартаменти), які умови, враження (якщо не важко).
     
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Ми були в Болгарії у Равді двічі вже.

    Одного разу із друзями автобусом ще до дітей.
    І 2017р з дитиною 3р на авто.

    І, чесно, зараз маючи завдання показати щось батькам, поїхала б туди втретє. Та в травні холодно ще, мабуть.

    Спогади тільки хороші. Значно дешевше вийде. Якщо ще й зняти апартаменти, які дешевші готелю і харчуватися самому, хоча б інколи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Shapokliak, ми позаминулий рік їхали автобусом в СБ. +- нормально переніс, якби не його проблемне спання.Тобто його характер - мають ноги бути горизонтально. інакше не спить. В мене вже було бажання в проході його покласти спати. Це була найголовніша проблема . Малому було 4.5 роки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. VERO

    VERO Well-Known Member

    В Болгарії клімат не значно відрізняється від нашого. Якщо весна буде холодна і пізня, то навіть на початку червня може бути холодно. На погоду в травні я би не розраховувала.
     
  14. Veresk

    Veresk Well-Known Member

     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    це не туроператори перевели ціни в євро. Це їх президент вирішив економіку привязати до євро, замість долара.

    А щодо погоди в травні - думаю засмагати буде досить непогано, вже досить тепло, але ще не смалить. А от море не буде ще аж таке тепле, щоб там насидітися безвилазно. Ми раз були в туреччині десь з 5 червня і раз з 13. То реально десь аж під 20ті числа червня жара перевалює далеко за 30С, вдень 34-38С. А до того часу - досить комфортно, не занадто спекотно вдень, купатися було можна, але то ще не аж тепленьке море було. Але точно в цей час тепліше, ніж в тій же Болгарії, бо то південніше.
    Але за 1000 дол. 4* можна вишукати на сім'ю. Ну і думаю їжа на ті гроші вже буде нормальна, всеодно як самим готувати, то дуже нічого ж виварювати не будете.

    В Болгарії ми теж були ще до дітей, їхали автобусом. На букінгу самі вибрали невеликий готельчик, брали тільки переїзд. Жили на самому краю Сонячного Берега - до Несебру пішки можна було зайти, саме в ту цікаву історичну частину. І ще поруч був супермаркет Пенні (він так наче за містом вже стояв, але нам якраз було хв 10-15 ходу) - багато там купували, снідали собі в номері самі, а на інші прийоми їжі зазвичай кудись ходили.

    В Україні з того, що бувала, найбільше сподобався Залізний Порт. Жили там на хаті, то туди потім багато моїх знайомих їздило, сама в тої господині тричі була. Єдине, що там трошки до моря треба пройтися, з дітьми певно неохота буде. Але там дуже гарний великий пляж піщаний.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Ми були в Болгарії в м.Созополь в липні 2018р. Їхали на автобусі зі Львова відразу до Созополя( лише на Сонячному березі пересідали в бус до Созополя, бо, переважно, всі виходили раніше). Малим на той час було 4,5 та 9,5 років. Перенесли дорогу дуже добре-спали/їли, у вікно дивилися, між собою бавились, планшет( мультіки,фільми). Жодного разу не скаржились, не капризували. Созополь нам дуже сподобався,діти досі кажуть, що це їх найулюбленіше місто. Ми не брали турпакет в турфірмі, все,що мені пропонували-не сподобалось. Купили тільки проїзд, апарти бронювала сама по Букінгу. Наші апарти були посередені між старим і новим містом. Це виявилось дуже зручним. Гуляти ходили в старе місто, там для малих була дитяча площадка,трохи атракціонів, але більше їм сподобалась торговельна вуличка Ропотамо, там багато дитячих іграшкових магазинчиків, кафешки з піцею/млинцями...Ми жили на останньому поверсі, вид на море був чудовий. Не можу сказати, що апарти були прям суперові, але мене ціна/якость влаштовувала. Два великі ліжка, мікрохвильовка, чайник, душ (гаряча вода постійно), кондиціонер,телевізор, і, що мене відразу привабило-величезнааа тераса з видом на море! Може, меблі не дуже нові, не суперремонт, не кожному легко піднятися на 4 поверх без ліфту (справді круті сходи, але, важко, здається, було лише мені...), але нас все влаштовувало. На сніданок брали смачну свіжу перепічку ( вони з 6 ранку вже готують, і кафешка(чи як її назвати?) була прям поруч з нашими апартами, на обід купляли бринзу, олівки, помідори...і робили салат+фрукти, а на вечерю йшли в якусь кафешку, дуже мені морепродукти сподобались(риба-цепура,лаврак,чорнокоп, мідії...), малим якесь м"яско брали, шашлички-вони самі обирали ,що будуть, тому з тим також проблем не було. Наші апарти були поруч з двома пляжами, але ми ходили тільки на один-Центральний, там дуже зручно для дітей, до глибини йти метрів 20, тому за дітей не преживали, з води витягнути просто не можливо було. Нам повезло-за 14 днів-жодного шторму,штіль, як в басейні. Місцеві казали, що взагплі такого моря не пам"ятають. Самі їздили на екскурсії в Бургас,гуляли по чудовому Приморському парку, попали на свято м"яса і гриля, в Помор"є їздили, щоб подивится,що то за курорт,і чи захочемо,можливо, колись туди поїхати ( не захочемо!), в замок Равадиново "Закоханий у вітер" ( сподобалось!), в Несебр з Созополя на катері по морю 40 хв., а назад -на автобусі. І з турфірмою на 2 дні в Стамбул на екскурсію їздили,теж всім дуже сподобалось. Хвилювалася ,як малі перенесуть дорогу, як в таку спеку екскурсію витримають...Але,знову ж, це були лише мої страхи, а вони-молодці ! Витримали все, і, навіть, отримали задоволення. Проїзд+проживання на 14 днів нам на 4х вийшло 660євро. Все решта-в залежності, де і як будете харчуватися, чи поїдете на екскурсії, +витрати(якщо кому потрібно) косметика, сувеніри, дитячи "хотілки"
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  17. Кароока

    Кароока New Member

    Чи можете поділитись контактами апартаментів чи назвою?
     
  18. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Апартаменти Petrovi, знайшла на Booking
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. phobika

    phobika Well-Known Member

    Посиденьки, підкажіть щось толкове.

    Планували їхати в Туреччину в вересні на 10 днів. Розглядали Кемер, бо гарна природа - гори і море. Але щось ціни високуваті, як на мене. Нормальні готелі на 2 дорослих і дитину 2 років виходять приблизно від 2,5 тис доларів і вище... Розраховували до 2.

    Тому треба дивитись якісь інші напрями. Хочеться теплого-теплого моря (на цьому етапі відпадають Хорватія-Чорногорія), зручного і для дитини (мінус Єгипет), гарної природи (мінус Болгарія), олінклюзіву (мінус практично всі європейські курорти), або хоча б напівпансіону. Чи я надто критична у відсканні варіантів?

    Вилітатимемо не зі Львова, тому на прямі\непрямі перельоти поправку робити не треба.

    Взагалі ми ніколи в такі пакетні відпустки не їздили, завжди все самі планували-бронювали. Але мені цього разу, вже з дитиною, хочеться по максимуму відключити голову. Хоча... Якби щось цікавеньке, то я готова і врізати свої хотілки.
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Про олінклюзив, крім Єгипту, Туреччини, Тунісу, чула лише в Греції. Там він вийде космічно дорогий.
    В Європі більше поширений варіант з включеними сніданками або сніданки і вечері.
    А всім іншим Вашим вимогам, крім харчування, як на мене відповідає Греція і Іспанія (в Іспанії говорю про узбережжя Коста-Брава, тільки не беріть готель в Льорет-де-мар, а бажано десь не раніше Тоса-де-мар).
    Що в Греції, що в Іспанії у вересні поїсти обійдеться 10-15 євро з особи за один раз.
    То можете прорахувати, як Вам вигідніше вийде - Туреччина на АІ, чи Європа
     
    • Подобається Подобається x 2