Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    А ніхто з вас не думав про Хайнань?
    Ольга Сорока так спокусливо описує свою поїздку.Вартість смішна,як Болгарія 2*:girl_cool:
    Не впевнена,що я ризикну зі своїм малюком:girl_wink:,але от цікавенько стало, чи хтось чув/читав щось по відпочинок у Китаї.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    От я теж читаю у них у вайбер-групі про Хайнань) якби без малого, полетіла б 100%, а так з дитиною трохи страшно так далеко (11 год переліт, акліматизація, інший часовий пояс).
    Цікаво, як там з пляжним відпочинком
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @MalvinkaLv ,еххх
    Була б холостячкою-вже б була там:girl_haha:,бо мої хлопці не до того
    Фотографії дуже спокусливі:girl_yes:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Smokey eyes

    Smokey eyes Well-Known Member

    На днях бачила відказний тур до Хайнаню за 500 дол. за двох. З перельотом... Але, відпустка зараз не світить. Шкода.
    --- дописи об"єднано, 14 Червень 2019 ---
    А так, полетіла б з задоволенням. А хіба аж 11 годин летіти?
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Цей факт все перекреслює. У моєму випадку. То не для малих дітей. Напевно. Або для дуже малих))). Або дууууже спокійних.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Insolence

    Insolence Living The Dream

    я думала ;) але липень вже розписаний євротріпом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у мене пара друзів відпочивали у Саньї. Були в захопленні. І від готелю і взагалі усього. Але вони тур купували не тут. Дружина працює по контракту у Китаї, а чоловік до неї у відпустку прилітав. То просто бронювали готелі вже там на місці і добиралися самоходом.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  8. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Співробітники були.
    Задоволені, брали тур на 7 днів на двох -20 тисяч. Клімат як в нас, чуть сухіше, тому акліматизації ніякої не було.
    Переліт денний трохи виснажив, загалом фото суперові.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Мальдіви. Я таку красу в шефа на фотках бачила )
     
  10. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    А хто відпочивав з дітьми в Чорногорії в вересні? Як воно?
    Ми ще нічого не бронювали,але тягне мене в той бік. Малому в вересні буде 1.4 Спеку переношу погано,тому люблю на моречко їздити вже восени. Туреччину відкинули через неадекватно високі ціни цього року (чи то я не там шукаю?). На разі мій ідеальний морський відпочинок-то Хорватія. Але з нашим малим нам туди їхати треба буде три дні Тому розглядаємо Чорногорію авіа. Що порадите?
     
  11. Magnit

    Magnit Від себе не втечеш

    Люблю вересневу Чорногорію )) Травень цього року був дуже холодний і дощовий, то є сподівання, що у вересні продовжиться комфортне літо. Людей менше, вечори прохолодні (краще спиться), море тепле (як для Адріатичного моря).
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ми були в вересні 2017, як дитині був 1,1. Потрапили на дощі. Іноді дощ йшов пів дня, іноді короткий був. Другий раз не їхала б в цей час в Чорногорію.

    Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Чорногорія у вересні то хіба перша половина, друга буде швидше всього дощова
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    рік на рік не схоже. Чорногорія у вересні- це як Чорногія в червні. В сенсі- може бути шикарна погода. а можна потрапити на дощі. Якщо вас не цікавить суто ляжний відпочинок- можна пробувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть, де буде гарна погода в перших числах листопада??
    Щоб з дітьми в сухий клімат, на море...
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, питання по ранньому бронюванню. Хтось вже щось забронював у Грецію? Якщо так, то де бронюєте, через кого? Буду вдячна за будь-яку інформацію!
     
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я от теж дивлюся в сторону Греції (о.Крит) або Кіпру. Бо шось тягне на острів;)))
    Найбільше по Греції ніби Музінідіс пропонують. Але ми ще в роздумах і нічо не вибрали.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Пілігрим на Коперника, Всесвіт колись возив, Музенідіс 100% і в Туі на Чайковського вийшло дешевше ніж в Музенідіс.
    Якщо по коштам дозволяєте, то раджу мережу Грекотель. Особливо Grecotel Marine palace & Aquapark. Там все для дітей, і аквагірки, що є рідкість.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    А до Греції далі ніж Туреччина Єгипет? І може щось там можете порекомендувати орієнтоване на діток? Буду вдячна за відповідь


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну до Туреччини 2 години летіти, до Єгипту майже 4! А до Греції здається десь 3)
    Але Єгипет, Туреччина на ол інклюзиві, там не треба турбуватися про харчування, море і т.д. А от Греція, щоб була з повним харчуванням - то й ціна відповідно вища буде. Ну і пляжі в Греції муніципальні, але лежаки, парасольки там будуть платні. В Єгипті, Туреччині пляжі часто від готелю, де то все зразу входить в ціну.