Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Arika

    Arika Well-Known Member

    Брали путівку готову чи самі організовували відпочинок? Як погода в цей період була? Які ціни на їжу, харчувалися по кафе чи самі готували? Як в загальному враження, задоволені?
     
  2. phobika

    phobika Well-Known Member

    А хтось їздив на відпочинок до моря за кордон сам з дитиною +-3 роки? Як то виглядало? Куди саме?

    Або розкажіть про досвід сінгл відпочинку, якщо такий був. Якщо їхати самій, то хотілося би поєднати корисне з приємним. Тобто самій валятись на пляжі цілий день може не надто цікаво, от якби ще доєднати якусь пізнавальну складову або щось таке - якась школа плавання чи похудальний табір - було би супер... Впевнена, що такі варіанти є, просто я про них не знаю.

     
    • Подобається Подобається x 1
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    у фб є така група коломам, вони організовують поїздки для мам з дітьми, є різні програми, як на мене, дуже цікаво
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Щоб переконати чоловіка треба точно знати що саме йому не підійшло і пробувати якось ті моменти показати з іншого боку чи домовитися як зможете їх уникнути.
    Самій з дитиною - в першу чергу приходить в голову Туреччина - не дуже довгий переліт і на місці ніякої мороки чим зайняти дитину і чим погодувати.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дякую, за них знаю. Також є Rosso Tours. Але в них зазвичай більш екскурсійні варіанти. Так щоб повалятись на морі хоча би 5-7 днів нема. Або я не бачила. Ну, буду слідкувати.

    Те саме думала. Ще думала за Грецію, Кіпр. Але цікаві реальні відгуки, якісь лайфхаки від тих, хто такий варіант відпочинку пробував.
     
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    беріть маму з собою або подругу з дитиною

    мій чоловік також ніяк не піддається на мої вмовляння про відпочинок, цього року я вже готова їхати без нього, але з мамою, бо дітей троє, сама не дам ради точно
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Колись одна жінка розказувала, що отак все життя їздять з чоловіком у відпустку нарізно. Бо йому для відпочинку треба якісь хащі і болото, а вона хоче сонечка і моря , тому щороку вишукує собі серед знайомих до кого можна приклеїтися , щоб не їхати зовсім самій.
    Ми якось на море ше разом попадаємо, а от мені потім бракує компанії щоб кудись забратися з міста ще хоч на трохи. Бо чоловік вже вдруге відпустки не має як брати, знайомі з дітьми теж не дуже охочі, бо мають можливість лише раз десь відпочити всією сім’єю , незаміжніх навіть не питаю, бо нащо їм клопіт біля моїх дітей. З мамою не дуже хочеться, але вже певно треба буде якось починати, бо реально нема куди дітися все літо з міста, села-дачі в нас нема.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    я вже навіть чоловіку бартер пропонувала - він з нами на морі відмучиться, а потім хай собі на свою рибу їде з наметами/човнами хоч на місяць, але він не ведеться ніяк, зі мною би їхав, з дітьми - ні

    один рік їздила сама з дітьми в Карпати, на слінгозліт в Дземброню, але то було дуже складно, в поїзді найгірше

    цього року вже з мамою домовилась, то маю надію, що виберемось кудись
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Назріло таке питання, хтось робив раннє бронювання? У зв'язку з теперішніми подіями, як то все буде відбуватися? Чи робили страхівку від невильоту? Бо забронювали Туреччину на кінець травня, хоча я дуже надіюся, що до того моменту все вляжеться, але, хочу почути думки зі сторони))
     
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Я б не робила зараз раннє бронювання. Тут крім коронавірусу, ще й світова економічна криза назріває і взагалі невідомо, що буде з бізнесом в нас і в них, курсом валют і власними доходами влітку. Якщо вже зробили і відступати не збираєтеся, то фіксуйте ціну в гривні, страхуйте ризики і відкладіть вже зараз суму на кишенькові витрати в доларах, яку плануєте брати з собою та сховайте її подалі.
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та от власне, забронювали, ще в січні. А яким чином фіксувати ціну в гривні, і взагалі, що чи як себе забезпечити в теперішніх умовах?
     
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Фіксувати я мала на увазі на момент підписання договору. А як у вас в договорі зараз: сума в гривнях в доларах з приміткою "по курсу на момент оплати"?
     
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Зараз не маю змоги підняти договір, але думаю що все прив'язано до курсу)) тим більше, в них курс завжди свій, тому думаю, що так.
     
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Оформіть страхівку від невильоту на всіх осіб
     
  16. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Ага, ми вперше в житті вирішили спланувати відпустку наперед і забрнювалися на середину червня в
    ми при бронюванні не робили. От роздумую зараз над тим, але, з того що читала -там все так нечітко в тих страхових договорах прописано.... чи то може я вже занадто прискіплива. Просто думаю, що в теперішній ситуації не будуть страхові підставлятися під втрати, бо очевидно, що багато людей не полетить - хто з просто з переляку, хтось за найменших сумнівів, та й зрештою невідомо чим обернеться далі та ситуація і коли закінчиться. Тому я розраховую на багато підводних каменів в тих страхівках.
    З того що бачила - хитро прописані пункити типу невиліт через вірус, але приписка що має бути клічно діагностовано в сертифікованій лабораторії ( тобто хворий маєш бути ти і то офіційно, а не потенційно) або, якщо у приймаючої сторони буде офіційно оголошено і підтверджено саме якимись документами(на державному рівні) карантин чи надзвичайний стан ( тобто, якщо умовно кажучи в Аланії буде 1000 хворих, але офіційно той регіон Туреччина не визнає/закриє і т.д - то до лампочки та страхівка)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ми також не робили страхування при бронюванні, але зараз отримали повідомлення, що можемо пересунути нашу поїздку на зручні дати.
    правда ми самі купляли квитки і через букінг резервували житло.
    Спочатку авіакомпанія написала, що на момент нашого вильоту аеропорт буде закритий через карантин, вони кошти за квиток не повернуть, але можуть безплатно змінити дати. Готель написав, що вони також не зможуть нас прийняти, бо країна закрита для іноземців, тому також можуть пересунути дати приїзду (але гроші також не повертаються).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Всім привіт. Чи бронював хтось Одеську обл на червень? Ви переносили бронь чи відміняли? Бо в нас заброньовано з 9 по 19 червня. Маємо до 11 травня повідомити чи будемо ми ні. Скажіть мені свою думки, якщо б була змога їхати машиною, ви б їхали? Чи таки переносили? Якщо переносити то на коли? Кожен день щось міняється, і я вже не розумію як щось планувати. Буду вдячна за тверезі думки збоку.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    В мене така ж дилема і таке ж питання... :girl_in_dreams: не знаю що робити.