Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Я правда давно відпочивала в Криму, але повірте знайти альтернативу дуже легко.
    Я наприклад закохана в Грецію, мене вразило Егейське море. Вперше туди поїхала студенткою і досі не відпускає. Також відпочивала в Болгарії, клімат схожий до нашого і можна знайти в різній цінньовій категорії. Я не любитель гучних дискотек, то завжди знаходжу спокійні, не дуже популярні місця і просто насолоджуюсь природою. Ну і чим менш популярне місце-тим дешевше. Ну і зараз за допомою гуглмепс можна подивитися що навколо, які умови.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Середземне узбережжя Франції - дуже подібний клімат.
    По грошах - Болгарія (з набагато кращими умовами).
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    так, це все круто, але я мала на увазі, щось в нашій країні, щось тепле і близьке за духом, так би мовити)) але напевно таки буду думати, над цим всім, що радите) дякую !
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мені стало дуже цікаво про «дух».

    Бо в Криму (ПБК) прекрасна природа і море.

    А так самі москалі і совкове обслуговування, а ціни ого-го як за цю якість.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    згадала собі... знайомі в 19 році їздили в Хорватію на авто, зняти половину вілли. Тішились типу не буде совка-москалів і т.д. Ну а другу половину вілли винайняли, тадааам, москвичі))))з усіма зрозумілими наслідками.
    ПиСи Історія не несе жодного повчального моменту, тіко ілюструє іронію нашого життя.
    До Криму буде схожі Балкани(Чорногорія, Хорватія). В Криму була, на Балканах ще ні. Суто теоретично міркую. Я б вже хоч десь поїхала, чесне слово...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так в Криму крім туристів-москалів ще й майже все місцеве населення - москалі, навідміну від тої ж Хорватії... і рівень обслуговування десь на рівні плінтусу.

    Знайомим співчуваю.
    --- дописи об"єднано, 3 Березень 2021 ---
    І я на море дуже хочу...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Під час ковіду двічі влетіли, самостійно плануючи відпустку.
    Перший раз Райн ейр не повернув кошти за квитки, бо рейс з Європи виконувався, і ім начхати, що я ніяк не могла квитками скористатися, бо краіна для туристів закрита.
    Другий раз купили авіа в Стамбул, на другий день Украіна оголосила про переведення Туреччини в червону зону, ще через кілька днів Туреччина захотіла обов‘язковий плр при в‘їзді і наші недорогі акційні авіа квитки на непопулярний зимовий період враз подорожчали втричі за рахунок тих плрів.
    Ми квитки перевели в відкриті, і тепер невідомо, чи використаємо
    Якраз після цієі ситуаціі вирішила, що більше сама нічого не бронюю, поки ситуація не стабілізується. При бронюванні через тур фірму хоч страхівка якась є, хоч якісь гарантіі.
    Хоч ми пакетним туром літали всього 2 рази, і раніше мені цей варіант не підходив через обмеженість свободи дій
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Kroshka Enot шкода що так сталось.
    але пакетні тури я не розглядаю, тому що планую бронювати квитки за тиждень-два до поїздки.
    Готель планую бронювати з можливістю скасувати до останнього дня.
    Якщо далі буде не визначеність з авіа, буду дивитись на варіанти авто подорожі ближче до дат.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    я
    я й не мала на увазі людей. а говорила про те, що хотілося б поїхати в місце, де бувала в дитинстві, ходити горами, якими ходила в дитинстві, лежати на березі, на якому лежала багато років тому. таке от я вкладаю в "дух".) і, звісно, тут не мова про рівень обслуговування, москалів, не москалів і тд :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Усім привіт! Чи бронював хтось вже Одесу на червень? Поділіться що бронювали. Хочу ще спитати може хтось був в Домі Павлових? Або хтось порекомендує щось неподалік Одеси десь до 30 хв. Хочу так, щоб недалеко було з дітьми їхати. Буду вдячна за рекомендації.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Спроба #2 якщо хтось відпочивав в Чорноморську і має контакти десь не далеко від моря і не за всі гроші. Буду дуже вдячна за рекомендації.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Марто, я б не дуже радила Чономорськ, принаймні міські пляжі. Плюси - на кожному кроці супермаркети, дитячі майданчики, ринки, з голоду не вмрете. Якщо жити в квартирі- то ще й усі зручності.
    Але для мене морський відпочинок - це море і пляж!
    Міські пляжі майже повністю заставлені платними лежаками, людей дуууже багато, отих всяких надувних батутів і т.п.
    Я того всього не переварюю. Море було не надто чисте, була багато зелених водоростей які сильно пахли))
    І це все в червні. Не уявляю що там в липні-серпні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Моя дочка торік на дві доби після Одеси зупинилась в Чорноморську, але з наметом і на окраїні... Фотки просто чудові - пустий берег, сонце і море, і вони вдвох... Але це не для довгого відпочинку з дітьми (хоча в Затоці родина 3 покоління тиждень точно жила таким собі "табором" з грудною дитиною)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я уточнила саме про міські пляжі.
    А там, де нема людей, завжди чисто і приємно:)
    Ці фото, наприклад, теж 9 км за Чорноморськом зроблені телефоном 20200620_165935.jpg 20200617_153958.jpg 20200616_154642-EFFECTS.jpg .
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2021
    • мімімі мімімі x 2
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Власне, зовсім не те, що в місті
     
  16. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дякую дуже. Тоді підкажіть на який пляж дивитись? Бо я там ніколи не була. Скільки там пляжів? На яку вулицю дивитись? Бо мені кандя написала про місце, де вони були, але до моря 20 хв, а я щось незнаю чи діти щодня захочуть так довго ходити.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А мені Чорноморськ дуже подобався. Й міський пляж теж. Море було чисте. Ми були минулого літа в липні. Пляж регулярно прибирали, були місця, щоб з своїми парасольками й килимками розташуватися. Ми жили в приватному секторі, то поруч теж великий безкоштовний пляж. Але контакти не кидаю, бо там здавався цілий будинок 2 поверховий, на велику компанію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Нас 12 осіб. Тому буду мега вдячна за контакти

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Там все містечко невелике, міський пляж тягнеться не більше, ніж на 2,5 км. Ми були на центральному і до південного краю.
    Не знаю як в пп кинути фото з пляжу, де видно кількість людей))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Прийшла я сюди чи то поскиглити чи то за порадою.Минулого року бронювала Грецію. Оплачено 50 % вартості. І от зараз телефонують щоб перебронюватися, оскільки Греція відкрилася. Але, я не знаю чи я все ж хочу за тих умов їхати. Влітаю в два ПЛР. Окрім того, є всеодно ризик, що щось піде не так, і ПЛР виявиться позитивний. То я влітаю ще на більші гроші, або всю відпустку просиджу в Греції на карантині ( там є вибіркове тестування ). Ну і все ж є реально ризик заразитися, як не як доба в автобусі з людьми. Я щось в якомусь розпачі. І в відпустку хочеться, і ризики як на мене переважають в тій ситуації. Поговоріть хтось зі мною, будь ласочка:girl_flag_of_truce: