Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    І це Ви так не перший раз практикуєте? Тут дівчатка писали, що у лютому ще бронюють місця, щоб нормальні були. Думаєте буде достатній вибір?
    Мені важливо, щоб ми були самі, тому шукаю квартиру. Але поки мої пошуки марні, або дорого, або далеко від моря, або якесь із великих міст, а я теж хочу подалі від шуму. Може то собі так ризикнути?
     
  2. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Ми їздили 5 років підряд в різні місця в Криму , а останній рік в Залізний порт і ні разу не бронбювали місця, завжди знаходили на місці кілька прийнятних варіантів і вибирали те, що хочеться. І цього року збираємось так їхати. Правда їхати хочемо десь ближче - на одещину чи миколаївщину, щоб не втомлювати дитину дорогою.

    Дівчата, хтось був у Рибаківці, Луговому чи десь там поряд? Вартує туди їхати? Можете щось порекомендувати?
     
  3. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Так, їдемо перший раз, друзі були минулого літа, залишились просто фантастичні враження, вони взагалі їхали на бум, ми хоч знаємо тепер куди, порозпитувала в людей трохи, поспілкувалась з народом на їхньому форумі, казали шо місце знайти без проблем, оскільки ми на машині, народ так далеко не їде, тай там не розвинена інфраструктура, тому абсолютно не переживаю..без місця точно не залишимось.
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Та ми теж, але не будучи у Криму ні разу, губимося, що ж, все-таки, обрати на перший раз. Хочу спокою, чистих і непереповнених пляжів, а потім у останні дні подивитися трохи Крим.
     
  5. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Ми в Криму бували лише в Севастополі, теж вперше їдемо на машині в Крим, хочемо без цивілізації, шуму-гаму, чисту водичку, тому обрали Тарханкут, ви порозпитуйте знайомих, почитайте форуми і тоді може оприділитесь, нам як розповіли друзі про про свій відпочинок, одразу вирішили шо хочемо туда, шей посиділа на форумі з народом тамтешнім, тепер впевнена абсолютно, тепер ждьомс відпустки чоловіка.
     
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    А яке там житло можна знайти, може маєте поняття в цінах?
    Я вже декілька місяців шукаю, питаю, читаю. І ніц з того, у кожного свої вимоги до відпустки, мої схожі з Вашими. Може б і ми туди чкурнули?
     
  7. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Минулого року друзі жили в пансіонаті, досить класна кімнатка була, вигоди були надворі, але казали шо цілком пристойні, народу мало відпочиваючих, за кімнату платили 100 грн.(2ох.місну), лише до моря найближче 2 км, вони їздили на машині на Беляус, казали шо там взагалі народу мало, а вода як в рекламі, можливо ціни і виросли , але не думаю шо суттєво, читала шо можна знайти в людей житло від 40 грн, в пансіонаті від 50, ну і знаю шо там є ше крутий замок-вілла, там вже круто вартість, на машині можна поїздити, обдивитись і обрати тоді, ви коли плануєте їхати?
     
  8. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Кінець липня - початок серпня. А куди Ви саме, бо я так розумію той мис трохи тягнеться, просвітіть мене:girl_blush2:
     
  9. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    А, ну я надіюсь до того часу ми приїдемо і я вам все розповім, викладу фото, бо ми плануємо на початку липня.

    Думаємо зупинитись в Громово, як варіант розглядаю Знаменское, Межводное.
     
  10. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Буду вдячна!

    Це теж мис? Бо я дивлюся на Оленівку, Чорноморське.
     
  11. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Так теж там, Оленівка, Чорноморське, там вже людно, розвинена більш-менш інфраструктура, простіше добратися без авто, пансіонати, бази розташовані недалеко до моря.
    Якшо ми приїдемо до того як ви поїдете, обов"язково вам про все розповім, навіть з"їздимо в інші місця подивимось..сфотографую теж багацько..
     
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Ок, а Ви наскільки їдете?
     
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Колись в Криму відпочивала в селі Сонячна долина, поруч з Судаком, чисте море, мінімум відпоиваючих, чистий пляж, невисокі ціни, для шумниз рощваг 15 зв-і ти в Судаку. Правда ми жили ніби в пиватному секторі, в бабусі коліжанки-то до моря тьопали 1,5 км, але на березі тоді реставрували бази відпочинку.
     
  14. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Плануємо на 10 днів + 2 дні на дорогу.

    ---------- Додано в 20:23 ---------- Попередній допис був написаний в 20:21 ----------

    От, такий власне відпочинок і дуже хочемо, не потрібно розваг, мінімум відпочиваючих, чисте море, після минулорічної Затоки хочеться без всього іншого.
     
  15. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

  16. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Так ми шукатимемо на місці. Я передивилась багато пропозицій, бачила фото будиночків, але мені того мало, я мушу бачити картину на місці. Так їздимо завжди і самі шукаємо житло.
    Ми після весілля з чоловіком їхали теж в Крим, то коли зійшли з поїзда не знали де будемо відпочивати, бо Криму як такого не знали, вийшли на ту сторону де маршрутки стоять , а там до кольору до вибору в любий куточок Криму вас завезуть , ще з місцевим дядькою поговорили і махнули в Судак. Краса неймовірна, але у містах є свої мінуси. Ми теж хочемо , щоб це було село , а не місто, але я ось собі думаю, раз ми так мислимо, що в селі менше народу і пляжі не забиті, а раптом всі так думають і теж махнуть в село, то виходить і села тепер забиті.
     
  17. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Більшість народу любить інфраструктури, шоб була цивілізація, меншість тихі села без шуму, до тихих місць зручніше на авто добиратись, але поїду подивлюсь мже все і змінилось..
     
  18. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    плануємо подорож по містах України, але ще не знаєм з чого почати. Точно хочу побачити Кам'яну могилу (пам'ятка наскального живопису, заповідник там), може Асканія Нова, може ще десь на Закарпаття поїдемо...
     
  19. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Власне як би було авто то ми теж ще б тихіше село обрали, але ми надали перевагу поїзду то маємо що маємо. Таки Партеніт ми відклали до часів коли бракуватиме нам двіжняку, а зараз хочемо дещо спокійнішого відпочинку.
     
  20. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    були минулого року. Пристойні варіанти житла там можна по пальцях перелічити, і якраз вони бронюються дуже швидко. В квітні ми бронювали на серпень то вже половина номерів була заброньована.
    - З плюсів - широчезна полоса пляжу, на якій завжди повно місця. В центрі курортної частини базарчик, з магазинчиками і одним державним магазином. Купити можна що завгодно. Ми з переляку що їдемо у глуш понабирали харчів ( їхали машиною) а реально там можна було купити все. Варіантів харчуватись в кафешках також багато. Ціни як у Львові.
    - Аптек лише 2. Одна з яких державна але в ній дуууже обмежений вибір ліків. Друга наполовину нелегальна. Але в ній можна замовити якеісь препарат і протягом дня його привезуть.
    - Багато дітей бо багато дитячих таборів, але вони всі скупчені в стороні від центральної частини.
    - Є солоне озеро Тузли - в якому минулого року розвелось просто нємєряно якоїсь мошкари, подібної на комарів - як тільки темніло мусіли закривати всі двері бо літали просто хмарою А москитні сітки на ранок біли всі чорні, і їх чистили шітками. А ще може через аномальну спеку - там було дуууже багато великих павуків які вилазили під вечір. Вийшла якось покурити на веранду ввечері - в перший раз як то все побачила, сигарету з рук виронила ))))
    - Вода в морі не солона а солонувата. Це через те що неподалік прісноводний лиман і відповідно вода в морі розбавлена. Ідеально чистої/прозорої води як в криму там немає, завжди вона була мутновата і зеленкувата. А в серпні ще й цвіла. Отака вона була як правило
    - Всього 1 дискотека яка працює десь до 2 ночі максимум
    Дітям там добре, пологий заход в море, глибина не одразу, пісочок на березі і на дні. Сосновий бор неподалік, що відповідно також є добре. Відсутність промисловості по обидва боки. Але неподалік є м.Южний, зі своїм портом.
    В общєм Рибаковка дуже подібна на Коблево. Тільки з менш розвинутою інфрастуктурою.

    Туда можна їхати хіба просто лінимво лежати на пляжі. БО інакше там тоска зелена. І поїхати по сути немає куди. Хіба в аквапарк в коблево. Ще органнізовуються екскурсії в Миколаївський зоопарк, на о.Березань. Ну але все рівно скучно там. Ми витримали 12 днів ледь-ледь. І то лише для того щоб дитина побула на морі. Самі б звалили через тиждень.

    ---------- Додано в 22:33 ---------- Попередній допис був написаний в 22:27 ----------

    нарахунок цього, якщо вам підходить варіант в деревьяному будиночку з деревьяними вікнами, з подуставшими ліжками, з туалетом в кращому випадку на поверсі і з душом аналогічно - то напевно знаєдете. Бо там таких варіантів багато. Але вони за це хотять гроші такі, за які теоретично вже можна вимагати вигоди в номері.
    Якщо ж цікавить щось типу нового готелю чи відреставрованого наново, з вигодами, з новими меблями, зі зручним розташуванням.... памьятаючи минулий рік, я не знаю чи ви знайдете....