Де ми плануємо відпочивати влітку?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Pand@, 14 Березень 2008.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Так, без діток. От природа мене і спокушає, про сходи на 800 сходинок я вже начиталася. Зараз саме у пошуках житла і от думаю, чи варто.
    А як там з народом, чи не переповнений пляж? Не люблю коли багато людей.
     
  2. Yoda

    Yoda New Member

    Підписуюсь під кожним словом. Правда я там була 7 років тому. Ми були на базі Каравелла. Зручно, що близько Севастополь, і в обід можна поїхати там погуляти.
    Але тих 800 сходок... Для мене то забагато.
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    на Південному березі Криму, у сезон, поняття "непереповнений пляж" нема.Цивілізована берегова лінія не така широка .Хіба будете шукати дикі пляжі з валунами.
     
  4. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Скажіть буль-ласка Bogdanka чи є в Гурзуфі ще якісь продуктові супермаркети крім того що Ви вказали, просто ми думаємо харчуватись майже повністю самі і купувати все необхідне поруч.
     
  5. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Обов"язково відвідайте Балаклаву. Вражень буде купа!
     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    в Гурзуфі море продуктових магазинів, різних, вибір продуктів харчування великий, мій чоловік фанат морських продуктів, ми разом фанати рибних страв, барабуля не поступається болгарській, крабів, восьминогів вагон, для дитини ми ніц з дому крім італійських макаронів не брали, то наприклад геркулес можна купити будь-який навіть брюгген. Великий вибір сирів, в т.ч. різних італійських тощо. Сміливо їдьте, налаштуйтесь на позитив ще вдома і відпочинете бомбово. Крим - це казка, сервіс є дуже приблизний, а решта - чудесно, порівнювати можна хіба з Хорватією.
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Повернулась подруга з відпочинку в криму.Відпочивала спочатку під Севастополем, комплекс Аквамарин.Готель суперовий...як і вартість. 2000 грн доба з сніданком( це на двох). Але саме цікаве з харчуванням далі- в готелі є декілька ресторанів, всі від мережі Козиирна карта. Ціни сумашедші, найбільше вразила ціна на бокал шампана- 260 грн. Врбщем за ті гроші Європ. курорти лєгко.
    Потім вони поїхали на захід. берег Криму- Песочное. Зупинились на базі Волна-Люкс
    тут вже ціни значно приємніші- 1000 грн доба з 3-раз. харчуванням. Дуже сподобався їм цей пансіонат, з мінусів лише пляж- від самого пансіонату він не розчищений добре і є бетонні глиби, треба ходити на сусідній.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    один в один я теж би так сказала. Крім ЮБК ми з чоловіком "сприймаємо" лише Хорватію. Мого чоловіка ніякими "коврижками" вже не затягеш у Єгипет, Туреччину, Болгарію та навіть Італію ( можем порівняти). Але як не крути, відпочинок на ту ж кількість днів у Хорватії наразі обійдеться дорожче, ніж в Криму.Не знаю, чи можливо зараз "вкластися" у Хорватії з переїздом, проживанням та харчуванням 21 день сім ї з трьох осіб ( дитина вже не малюк) максимум за 1500 у.о?
     
  9. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Я також цікавлюся курортами, і вже незнаю де краще в нас, чи все таки закордоном, подивилася гілку про Болгарію ,то відгуки теж ніби непогані. Просто з цінами на сьогоднішній день невідомо як розраховувати.
     
  10. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Ми думали-думали, вагались між Чорногорією і Хорватією, але мені ліньки було паритись із вписуванням малого у мій паспорт (чоловік обіцяв виробити йому особистий, американський, але воз і нинє там:ireful1:). Багато читала про Крим (була у Судаку кілька років тому, сподобалось, але проживання і сервіс там такі....еееее.....демократичні). Подумалось, що якщо мені не світитиме якесь закордоння, то принаймні Крим має бути суперовим! Тут підоспів відгук Богданки (за який превелике дякую!!!), і рішення визріло:yahoo: Їдемо до Гурзуфу на початку серпня, забронювали номер у невеликому готелі із басейном і гарними (якшо не обманюють!) краєвидами із балкону. Вартуватиме це 600 грн. за добу, враховуючи сніданок, їдемо машиною, аби дитині було зручніше ну і взяти всього можна було більше. Так що живу у очікуванні свята!:nyam2:
     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    вона про вартість знала ж напевно у Львові;)
    таке ж є також і інші варіанти
    моя товаришка повернулась з Хорватії
    проживання в приватному секторі - 15-20 євро/доба/людина
    вклалась на себе одну за 2 тижні в 950 доларів!!! з перельотом з Києва в дві сторони, вкл екскурсії.
    Ми на сім'ю трохи більше 1500 уйо за 2 тижні за Крим
    подивилась фото - Крим дуже подібний, відвідаю Хорватію абязацєльно, але я не вважаю, що якихось там грошей не вартий Крим, бо то ж Крим. Це унікальна місцевість з численними можливостями і таким же ж різноманіттям цін, як і в інших країнах.
    вразила коли принесли рахунок/меню? бо мені більшість варіантів ресторанів Козирної карти не по кишені, то я й не знаю, що такі ціни на бокал шампана в Криму є, якщо хтось має такі фінансові можливості, що завітав в Козирну карту, то подив такої людини як мінімум дивний.
    Катя, ти ж відпочивала в турецькому Сіде, погодься що тут теж є різні готелі 5 зірок - і з відпочинком на сімю за 2000 у.о. на 10 днів на даний період і за 5000 у.о. Кожен ж вибирає по своїх можливостях;) Якщо я купую путівку в турецький Дельфін чи Ботанік то подиву внутрішні ціни у мене там мабуть не будуть викливати, а від інших 5тизіркових нижчого ґатунку відрізнятись точно будуть. Те саме і з Кримом, і з Болгарією і з Європою.
    а де саме? яка це вулиця?
     
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    та звісно знала... власне вона вибирала недешевий варіант тільки тому, що вагітна і ліьтаки й машину їй заборонили, лишився крим поїздом...Але поспілкувавшись з нею піля приїзду дійшли висновку, що відпочинок у Криму дужееее дорого виходить. Це я говорю про готельний відпочинок, щоб не стояти самій
    біля плити( особисто для мене це головне, бо у львові тільки той робиш що готуєш, на відпочинку я хочу відпочивати), щоб море було під боком, а не за километр, щоб готель був з розвиненою інфраструктурою.
    А так звісно що Крим різний і можна відпочити і на тисячу і на 10
     
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Партеніт, 250 грн/номер зі всіма вигодами - до моря 10 хв через парк - готель на 30 номерів
    пляж платний 20 грн/людина/доба - пляж дуже чистий, дрібна галька з піском
    Харчування 3-разове, домашня кухня, приблизно 100 грн людина/доба
    Дорога - на сімю з 4-х (тобто купе) - 2000 грн туда/назад
    Абсолютно нормальна ціна на сім'ю на 2 тижні 8500 грн.
    А поїзд їде і в туж Болгарію, я б уже в Єленіте їхала... краще, або в Криму в 1001 ніч чи Пальміру Палас - тут дуже гарні системи ол інкл
    Я абсолютно без наїздів, просто люди готові платити гроші невідомо які, але тільки не за Ким, мовляв він того не вартий... це найперше совкове мислення, яке вартувало б змінити, щоб щось змінилось в Криму)))
     
  14. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    Не знаю поки, яка вулиця:girl_smile:, от прогальмувала і не запитала (у того пана, який і вам, здається, місце для відпочинку радив, до речі, він вас пригадав), я лише вчора грошики йому переказала, завдаток. А готель зветься "Ілона", по фотографіях - гарний, агент також запевняв, що нам сподобається. От тепер гризусь, якщо в разі по прибуттю на місце нам щось не сподобається чи не підійде, завдаток віддадуть? Бо отаке бронювання по фотографіях (відгуків так і не знайшла) - такий собі жирний кіт в мішку...:girl_sad:
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    а про який готель йде мова? щось дуже дешево як на цей літній час. У вас там хтось вже відпочивав і то реальний відгук про харчування та проживання чи інфо з нету?
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    мені- не вартий. я не росла в Совку , то маю думку українську. але мені там все рівно не комфортно.
    8500 це в червні, нє? думаю в сезон реально більше.
    не знаю чесно , що має бути в номері за 600 грн. без харчування?

    п.с. Крим вартий на бюджетний відпочинок. тисяч на 5000. але як Катя каже - то треба варити їсти і економно відпочивати.

    ---------- Додано в 20:11 ---------- Попередній допис був написаний в 20:10 ----------

    то типу 40 грн на 2 особи? 10 днів - 400 грн?? :crazy:застрілитися.
     
  17. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    назви не знаю
    нє, це в серпні, в червні 180грн/номер;)
    так. Відпочивала минулого року в серпні моя найрідніша в світі сестра, вона ж Деспіна - форумлянка, ми дзвонили туди з самого початку, бо готель розташований в околицях "Професорського уголка", але там все зайнято. Власниця працює по типу сімейного комплексу і в неї треба вже в березні - на початку квітня бронювати. Деспіна була дуже задоволена.
    а я трохи росла, до 11 років, але теж маю
    і тому вважаю, що Крим абсолютно різний в ціновому діапазоні.
    чому застрілитися? Крим завжди був поділений пляжно між санаторіями, і завжди мав окремо міські пляжі. Ти ж сама розумієш, що в країнах, де відпочинок готельного типу на готельні пляжі ніхто не приходить крім відпочиваючих даного готелю, а це варіант Криму для можливостей утримання тих пляжів.
    по-перше це зі сніданками, а деякі люди харчуються тільки двічі, такщо не зовсім і без харчування;)
    600 грн - мені це ще прийнятна ціна на Крим, от що має бути в номері за 2000 грн???
    Мені, наприклад, болгарські піщані пляжі з дитиною до нічого. Всі діти їдять пісок. І я особисто до піску взагалі зле відношусь, я люблю гальку.
    ІМХО:)
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    По-перше сам номер пристойний, просторий, з новим ремонтом і меблями.
    Ну і в цю ціну ще входить відвідування аквапарку що на територіі, сауна, тренажерний зал, басейни....тобто все те що зазвичай входить у варітсть готельного відпочинку.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    ага. Ну цього року треба трішки "докинути" до вартості. Бо, для прикладу , те житло в Алупці , яке минулого року у серпні вартувало 300 грн, цьогоріч у червні його господарем на серпень було проголошено за 350 грн, а ось тиждень назад він повідомив, що ціна на серпень змінилася, і вже становить 400 грн. Обумовлюють це тим, що червень цього року не дуже "вдався" у туристичному плані, тому за липень і серпень покривають собі втрачені прибутки, тим більше, що попит величезний на цей період пішов.
    більше. Але все рівно дешевше ніж, скажімо у Хорватії. Рахуємо: квартира "під ключ" зі всім- кондиціонером, облаштованою кухнею, чудовим виглядом на море та гори з другої сторони- у серпні 400 грн\доба. До моря - 7 хвилин через санаторський парк. 400х15 днів= 6000 грн. Інфраструктура вся поруч- хоч йди у супермаркет чи на базар і готуй собі сам, хоч- харчуйся у ресторнах та кафе. Наприклад, у ресторані ліванської кухні ( "перевірено вже на потязі багатьох років) вечеря на трьох обійдеться дешевше, ніж у деяких львіських. Смачно і чисто, бо господар там істинний ліванець старшого віку, який щовечора сам персонально слідкує за роботою закладу. Офіціанти там просто "літають". Дорога- 2 дорослих і одна дитина, на яку тж треба квиток - 2000 грн в обидві сторони. Отже, проживання 15 днів не у "совкових" умовах та проїзд на сім ю з троьх осіб обідеться у 8000 грн. Вартість харчування кожна сім я має рахувати сама, бо у кожного свої потреби та вимоги до їжі. Так само і розваги. Допускаю ще 4000-5000 грн на такі цілі на 15 днів (хоча хтось і менш вибагливй, а хтось більш). "Ітого": 12000 грн ( 1500 у.о.) на 15 днів для сім ї з трьох осіб . І це з урахувнням того, що проживання та харчування буде не з розряду "економ".
    Тих же 12000 грн обійдеться у серпні проживання 12 днів "зі всім- "заказним" ресторанним харчуваням, процедурами" на сім ю з двох осіб ( дитинка залежно від віку оплачується чи не оплачується як за додаткове місце номері) у "митному" санаторії "Жемчужина" біля Ластівчиного гнізда. Ми самі там неодноразово відпочивали і все дуже пристойно.

    ---------- Додано в 09:15 ---------- Попередній допис був написаний в 09:12 ----------

    моя дитина пісок ніколи не їла,але я теж просто терпіти не можу піщані пляжі
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Де ми плануємо відпочивати літом?

    та якось мене тисне ні за що давати 400 грн. тут я можу купити 40 кг персиків на ці гроші і зїсти.і пити на чистий безкоштовний пляж.і жити за 220 грн в 1 хв від моря з кондиціонером, плазмою 32 дюйми, холод., ванною, і інтернетом. тому ні що мене не переконає, що варто давати 600 грн за те саме море, що й тут- яке до речі є абсолютно чистим.фото можу поставити.а за горами кримськими і їхнім сервісом я не вмираю.
    пляж піщаний чи ні це не головний аргумент у мене. звісно, в кожного свої аргументи.